Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry wynik ;d
0
lol wyszedlem tylko do wc
0
ehh i fabs w ataku?!
0
Omg taki talent
0
EHH Niech Neymar ograniczy się w tych upadkach, już nawet Pedro się zdenerwował
0
Pedro jakby huknął bez namysłu to cezar obronilby, musiał technicznie
0
Bastian ? No żartujesz, już bardziej zasłużył Neuer, Robben
0
Pedro w gazie
0
Challenger Brawo !
0
Tahiti
0
Fajnie że V.V zagra
0
Słyszałem że Isco
0
A Valdes ? :c
0
Ma ktoś składy Hiszpanii?
0
Kurcze znowu dostajemy 62-51
0
55-48
0
50:40 no odrabiaja!
0
50:38
0
Kurczaki w kosza dostajemy nieźle 50:33
0
Jest mecz w tv
0
Podoba mi się, cudo
0
Jest mecz w tv?
0
Ti jest troll i hejter
0
Agger jest świetny i rosły ja chciałbym go
0
Refleks jest :D
0
Jezu jakby to Neymar uderzył to byłyby ochy i achy i posikalibyscie się ze szczęścia, no ale to Pedro
0
Pedro! Brawo
0
Brawo Pedro
0
LOL znowu Maty nie dał o_0
0
Stary!