0

dobry wynik ;d

0

lol wyszedlem tylko do wc

0

ehh i fabs w ataku?!

0

Omg taki talent

0

EHH Niech Neymar ograniczy się w tych upadkach, już nawet Pedro się zdenerwował

0

Pedro jakby huknął bez namysłu to cezar obronilby, musiał technicznie

0

Bastian ? No żartujesz, już bardziej zasłużył Neuer, Robben

0

Pedro w gazie

0

Challenger Brawo !

0

Tahiti

0

Fajnie że V.V zagra

0

Słyszałem że Isco

0

A Valdes ? :c

0

Ma ktoś składy Hiszpanii?

0

Kurcze znowu dostajemy 62-51

0

55-48

0

50:40 no odrabiaja!

0

50:38

0

Kurczaki w kosza dostajemy nieźle 50:33

0

Jest mecz w tv

0

Podoba mi się, cudo

0

Jest mecz w tv?

0

Ti jest troll i hejter

0

Agger jest świetny i rosły ja chciałbym go

0

Refleks jest :D

0

Jezu jakby to Neymar uderzył to byłyby ochy i achy i posikalibyscie się ze szczęścia, no ale to Pedro

0

Pedro! Brawo

0

Brawo Pedro

0

LOL znowu Maty nie dał o_0

0

Stary!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?