Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o ligowy mój błąd .
0
Ale ty głąb jesteś, jednego z meczu Malaga, Atletico, Valencia nawet Nie zagrał -.- z Ajaxem wszedł na kilka minut i był aktywny , wyjdź stąd idź wyliz jajca Alexisowi
0
Kandale wyjdź bo Alley Cię pogoni
0
Mike po co to piszesz, tacy ludzie tego Nie zrozumieją , Pedro dla nich zawsze będzie słaby, nawet jeśli ustrzeli 25 goli w lidze to taki BJJ powie że to zasługa innych i 20 goli było,na pustą
0
Nie , to słaba , musiałby strzelić 10 goli z przewrotki - byłaby dobra
0
De Gea dla mnie to jednak nie ten poziom (na razie) wolałbym Ter Stegena ktory w gorszym klubie jak united broni lepiej
0
Gdyby Pedro grał w klubie ktory gra oitwarta gre, a nie pozycyjna pile to bylby jednym z najlepszych. Bo gdy na wolne miejsce i druzyna gra szybko on bryluje, zreszta wszedl z ajaxem i jak ten w koncowce sie otworzyl, mial jeden czy dwa rajdy bardzo ladne.
0
gościu właśnie tu jest tak, że Alexis dotknie piłke i spuszczacie sie, a Pedro hat trick i fart , ja tez strzelil bym itp, a to jego drugi bardzo dobry mecz w lidze na cztery rozegrane
0
Oglądam ?
0
Przepraszam, że NIE w temacie. Czy ma ktoś link do pamiętnego video z dwumeczu Barcy z Milanem ? (0-2 , 4-0) to od dailymotion bodajże z komentarzem z RAC 1. Chciałbym sobie odświeżyć, niestety nie mogę znaleźć.
0
widziałem to spojrzenie, jest na YT haha :D
0
Przepraszam, że NIE w temacie. Czy ma ktoś link do pamiętnego video z dwumeczu Barcy z Milanem ? (0-2 , 4-0) to od dailymotion bodajże z komentarzem z RAC 1. Chciałbym sobie odświeżyć, niestety nie mogę znaleźć.
0
To jest po prostu taki typ 'kibica' Gdyby Pedro kiwał rywali co mdcz i Nie byłby szczuplutki tylko napakowany jak Alexis to już by go uwielbiał, a prawda jest taka że Pedro w każdym meczu jest potrzebny nawet jak Nie strzela, pewnie jakby Alexis strzelil choć jedną nawet na pusta to napisałbys że świetny itp
0
Valdes mistrz i zawsze sercem oddany klubowi
0
Najlepsi to Pedro i Victor. Bardzo dobrze Fabs, Neymar i Messi rzecz jasna. Chciałbym taki atak w następnym meczu
0
Z levante i wiele innych
0
Aha i ?
0
Jakby Alexis strzelił te trzy albo nawet dwie bramki to byłby wychwalany i ocena.10 i zawodnik meczu, ale to strzelił chudziutki Pedro który Nie kosztował 35 mln i Nie jest napakowanym skrzydlowym o znanym nazwisku
0
Dobry skład, na drugą Bartra i Tello
0
Alexisowi dałbym nawet 4.5 Gdyż przewracał się o własne nogi, wybierał złe rozwiązania, tracił piłkę, zmarnował 200% okazję i nie próbował kiwać do przodu. Jedyny plus to to, że momentami odciągał rywali aaby zostawić miejsca innym i potrafił utrzymać się przy piłce przy dwóch rywalach, ale to za mało by dać choć ocenę wyjściową.
0
Boże ale teraz to studio na nsport fatalne, Nie tp co w zeszlych sezonach, chwilę pogadalo, potem bramki, potem skróty, a tu Nie pokazali goli, teraz zaczęli skróty i jeden trwa już pół godziny, bo analizują każda akcję, no Omg co ja mam do rana czekać aż wszystkie gole obejrze -.-
0
Ale.to studio ujowe na.nsport teraz
0
Kaczka dziwaczka :D
0
XD. ;D
0
Pedro ładnie
0
Valdes magia
0
Sanchez.....
0
Alexis na razie najgorzej
0
wreszcie ktoś skrytykował tą obronę, a nie ciągłe pocjwały, że mamy świetną obronę itp. Tylko Valdes ma jaja w Barcelonie
0
Średnio..........