0

Jeśli chodzi o ligowy mój błąd .

0

Ale ty głąb jesteś, jednego z meczu Malaga, Atletico, Valencia nawet Nie zagrał -.- z Ajaxem wszedł na kilka minut i był aktywny , wyjdź stąd idź wyliz jajca Alexisowi

0

Kandale wyjdź bo Alley Cię pogoni

0

Mike po co to piszesz, tacy ludzie tego Nie zrozumieją , Pedro dla nich zawsze będzie słaby, nawet jeśli ustrzeli 25 goli w lidze to taki BJJ powie że to zasługa innych i 20 goli było,na pustą

0

Nie , to słaba , musiałby strzelić 10 goli z przewrotki - byłaby dobra

0

De Gea dla mnie to jednak nie ten poziom (na razie) wolałbym Ter Stegena ktory w gorszym klubie jak united broni lepiej

0

Gdyby Pedro grał w klubie ktory gra oitwarta gre, a nie pozycyjna pile to bylby jednym z najlepszych. Bo gdy na wolne miejsce i druzyna gra szybko on bryluje, zreszta wszedl z ajaxem i jak ten w koncowce sie otworzyl, mial jeden czy dwa rajdy bardzo ladne.

0

gościu właśnie tu jest tak, że Alexis dotknie piłke i spuszczacie sie, a Pedro hat trick i fart , ja tez strzelil bym itp, a to jego drugi bardzo dobry mecz w lidze na cztery rozegrane

0

Oglądam ?

0

Przepraszam, że NIE w temacie. Czy ma ktoś link do pamiętnego video z dwumeczu Barcy z Milanem ? (0-2 , 4-0) to od dailymotion bodajże z komentarzem z RAC 1. Chciałbym sobie odświeżyć, niestety nie mogę znaleźć.

0

widziałem to spojrzenie, jest na YT haha :D

0

Przepraszam, że NIE w temacie. Czy ma ktoś link do pamiętnego video z dwumeczu Barcy z Milanem ? (0-2 , 4-0) to od dailymotion bodajże z komentarzem z RAC 1. Chciałbym sobie odświeżyć, niestety nie mogę znaleźć.

0

To jest po prostu taki typ 'kibica' Gdyby Pedro kiwał rywali co mdcz i Nie byłby szczuplutki tylko napakowany jak Alexis to już by go uwielbiał, a prawda jest taka że Pedro w każdym meczu jest potrzebny nawet jak Nie strzela, pewnie jakby Alexis strzelil choć jedną nawet na pusta to napisałbys że świetny itp

0

Valdes mistrz i zawsze sercem oddany klubowi

0

Najlepsi to Pedro i Victor. Bardzo dobrze Fabs, Neymar i Messi rzecz jasna. Chciałbym taki atak w następnym meczu

0

Z levante i wiele innych

0

Aha i ?

0

Jakby Alexis strzelił te trzy albo nawet dwie bramki to byłby wychwalany i ocena.10 i zawodnik meczu, ale to strzelił chudziutki Pedro który Nie kosztował 35 mln i Nie jest napakowanym skrzydlowym o znanym nazwisku

0

Dobry skład, na drugą Bartra i Tello

0

Alexisowi dałbym nawet 4.5 Gdyż przewracał się o własne nogi, wybierał złe rozwiązania, tracił piłkę, zmarnował 200% okazję i nie próbował kiwać do przodu. Jedyny plus to to, że momentami odciągał rywali aaby zostawić miejsca innym i potrafił utrzymać się przy piłce przy dwóch rywalach, ale to za mało by dać choć ocenę wyjściową.

0

Boże ale teraz to studio na nsport fatalne, Nie tp co w zeszlych sezonach, chwilę pogadalo, potem bramki, potem skróty, a tu Nie pokazali goli, teraz zaczęli skróty i jeden trwa już pół godziny, bo analizują każda akcję, no Omg co ja mam do rana czekać aż wszystkie gole obejrze -.-

0

Ale.to studio ujowe na.nsport teraz

0

Kaczka dziwaczka :D

0

XD. ;D

0

Pedro ładnie

0

Valdes magia

0

Sanchez.....

0

Alexis na razie najgorzej

0

wreszcie ktoś skrytykował tą obronę, a nie ciągłe pocjwały, że mamy świetną obronę itp. Tylko Valdes ma jaja w Barcelonie

0

Średnio..........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?