0

1. Ribery
2. Robben
3. Lewandowski
4. Messi
5. Ronaldo

0

No właśnie w powodzie dostałem "wracaj na swoją stronę' dlatego nie chce mi się uzerac z nimi, gość jakiś frustrat chyba

0

Tam miało być moim zdaniem V.V zm

0

Hmm moim zdaniem V.V co prawda mógł lepiej zachować się przy golu to jednak wybronil znakomicie trzy okazję Realu, był pewny w powietrzu i nienajgorzrj gral nogami, także pewnie bronił strzał z daleka i mimo wysokiego pressingu nawet celnie podawał do partnerów(rozw. Do gry nogami) gdyby nie jego znakomita forma jak obronił sete cr7 to Iniesta dostałby max 6 bo to było po jego stracie. Także zwycięstwo zawdzięczamy naszemu GK

0

To nie.było w ostatnich dniach tylko trochę czasu temu w newsie chyba o podsumowaniu kolejki nie pamiętam, ale nie napisałem nic obraźliwego, wytknąłem błędy i brak obiektywizmu Panu Jarkowi

0

El Jarek

0

Jak pomogli Barcelonie? Jedyny błąd sędziego na korzyść Barcelony to kontrowersja przy kontakcie Masche z Cr. Natomiast Barcelona nie dostała wyraźnego karnego za faul na Fabregasie i kartki dla Pepe

0

Nie w każdym. Tylko w tym jak Real przegrywa, wyjątek gran Derby w zeszłym sezonie po nie podytktowaniu karnego na Adriano, a tak Real nie potrafi pogodzić się z porażka

0

El Jarek to jest dopiero gosc, napisałem prawdę (kulturalnie) i ban do 2038 haha ale mam z niego beke

0

Valdes świetnie zostań!!!!

0

Valdes świetnie gdyby,nie on

0

to ze mamy tylko tyle goli straconych to zasługa Valdesa i Busiego/Songa głównie

0

Bartra :(

0

Pedro na szpicy , chciałbym to ujrzeć

0

Ja dałbym V.V-Adriano-Pique-Bartra-Alves-Busquets-Iniesta-Xavi-Neymar-Messi-Alexis(Pedro)
Puyol bardzo długo nie gral i rzucenie go na taki mecz nie jest dobre, Fabs też mógłby zagrać

0

Fajny pomysł? A jak poczulby się Valdes ? Pomyślcie trochę

0

o nie sev jaki Ty głupi ;o

0

karny był nie pierd*lcie głupot -.-

0

Boże jaki ten Chielini bezmyślny

0

brawo llorente

0

ok sobotę, dzięki za poprawkę :P pamiętałem że sobota, ale myślałem o czymś innym i źle napisałem :D

0

Real gra coraz lepiej, mama nadzieję, że Barca zagra dobrą piłkę w niedzielę

0

po co udajesz kibica FCB ?

0

sancheza zdjac......

0

lol ten misiaty znowu tu, zaszczekaj a przybiegnie

0

chętnie zobaczyłbym pomoc Busi , Song i Fabregas w jakimś ligowym ze słabszą drużyną.

0

Pedro wiele razy wychodzi do piły , wybiega za obrońców ale nie grają piły, bo wolą oddać do tyłu, teraz się to zmienia Busi i Xavi wreszcie podają jak za Guardioli i myślę, że Pedro miałby w tym meczu już gola

0

skoncentrowanie w obronie i mecz wygramy

0

gdyby to był Pedro co tak słabo uderzył/podał do Amelii to zostałby zhejtowany przez 99% użytkowników na tej stronie i posadzony na ławie dio końca sezonu,

0

Zostałem zminusowany za to że napisałem że Alexis słabo, a co odsłońcie oczy! Psuje okazje, traci piłki i nie decyduje sie na 1v1 co we wcześniejszych meczach robił. Popatrzcie obiektywnie i widać że razem z Iniestą grają najsłabiej w ofensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?