Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy mecz , sezon jest inny , jak awansowali to przyszło kilku piłkarzy z Udinese i Benfici , ja im kibicuje po cichu i wierzę w walkę o miejsce w 10 na next sezon
0
Griezman zdobywca gola ;)
0
0-1 przegrywa z Sociedad
0
Granada kolejny sezon w primiera division , a pamiętam że jak awansowali to wielu tutaj skreślało ten klub skazując ich na spadek
0
Mallorca na farcie moze się utrzymać ale celta nie moze wygrać hah
0
Ale gimbusy z Was
0
przestan tu pisac o pucharze niemiec..
0
zmianyy
0
FabSFan ty dobrze się czujesz, bo chyba nie?
0
Atak dzisiaj ładnie
0
Thiago, Song, Tello
0
był spalony dzieci
0
słuszne pretencje Pedro. wychodza wraz z Villą sam na sam a iniesta czeka i podaje jak są już na kilku metrowym spalonym...
0
Pedro ładnie gra
0
pinto nie stój w tej bramce przyklejony...
0
ale sa silni, szkoda za ter az ;d
0
dszkoda ze nie ma Thiago
0
VP - Villa & Pedro !
0
Gol Villa, asysta Pedro - brawo1!
0
Pewnie jakby to był Pedro to już tutaj ludzie by pisali: przestępca!, sprzedać go!, jaki piłkarz taki kierowca.. itp ale to umięśniony Alexis..
0
Ale ma rację
0
Valdes-Montoya-Bartra-Mascherano-Abidal-Song-Iniesta-Thiago-Alexis-Villa-Pedro
W drugiej Tello, Xavi, Adriano/Alba
0
Przepraszam czy mógłbym zostać moderatorem komentarzy ? Siedzę tu cały czas, jestem pełnoletni i nie mogę patrzeć na takie komentarze gdzie cały czas ta sama osoba , dzień w dzień wkleja linki do stron erotycznych. Tylko zaśmieca..
0
i dobrze, że zostaje na sezon. Jest dla Nas ważny, a my skupimy sie teraz na klasowym obroncy
0
rośnie tylko licxba ogladajacych na Youtube :D
0
przeprosił za miesiące milczenia
0
widać, że ciężko mu to mówić :(
0
sam jesteś zerem
0
jak ktoś rozumie niech tłumaczy tutaj :D
0
Puyol, Xavi, Iniesta obecni na konferencji..