0

Każdy mecz , sezon jest inny , jak awansowali to przyszło kilku piłkarzy z Udinese i Benfici , ja im kibicuje po cichu i wierzę w walkę o miejsce w 10 na next sezon

0

Griezman zdobywca gola ;)

0

0-1 przegrywa z Sociedad

0

Granada kolejny sezon w primiera division , a pamiętam że jak awansowali to wielu tutaj skreślało ten klub skazując ich na spadek

0

Mallorca na farcie moze się utrzymać ale celta nie moze wygrać hah

0

Ale gimbusy z Was

0

przestan tu pisac o pucharze niemiec..

0

zmianyy

0

FabSFan ty dobrze się czujesz, bo chyba nie?

0

Atak dzisiaj ładnie

0

Thiago, Song, Tello

0

był spalony dzieci

0

słuszne pretencje Pedro. wychodza wraz z Villą sam na sam a iniesta czeka i podaje jak są już na kilku metrowym spalonym...

0

Pedro ładnie gra

0

pinto nie stój w tej bramce przyklejony...

0

ale sa silni, szkoda za ter az ;d

0

dszkoda ze nie ma Thiago

0

VP - Villa & Pedro !

0

Gol Villa, asysta Pedro - brawo1!

0

Pewnie jakby to był Pedro to już tutaj ludzie by pisali: przestępca!, sprzedać go!, jaki piłkarz taki kierowca.. itp ale to umięśniony Alexis..

0

Ale ma rację

0

Valdes-Montoya-Bartra-Mascherano-Abidal-Song-Iniesta-Thiago-Alexis-Villa-Pedro

W drugiej Tello, Xavi, Adriano/Alba

0

Przepraszam czy mógłbym zostać moderatorem komentarzy ? Siedzę tu cały czas, jestem pełnoletni i nie mogę patrzeć na takie komentarze gdzie cały czas ta sama osoba , dzień w dzień wkleja linki do stron erotycznych. Tylko zaśmieca..

0

i dobrze, że zostaje na sezon. Jest dla Nas ważny, a my skupimy sie teraz na klasowym obroncy

0

rośnie tylko licxba ogladajacych na Youtube :D

0

przeprosił za miesiące milczenia

0

widać, że ciężko mu to mówić :(

0

sam jesteś zerem

0

jak ktoś rozumie niech tłumaczy tutaj :D

0

Puyol, Xavi, Iniesta obecni na konferencji..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?