0

brawo, dalej jazda!!!!!

0

ciężko będzie ale trzeba wierzyć :)

0

Valdes nie broni to widać jaka świetna nasza obrona :)))

0

Valdes forma cały czas, więc powinno być ok, obrona to zagadka, pomoc tak samo. O ile Busi pewnie zrobi swoje tak Xavi czy Iniesta grają w kratkę w tym sezonie... Atak silny. Pedro i Alexis w dobrej formie od wielu spotkań, no a Messi to Messi, robi różnicę. Jeśli obrona zagra dobrze to o wynik jestem spokojny. No i dobrze tym razem, że Cesc na ławce, rywal silny, ale Fabs grał w 10 spotkaniach od 1 minuty i musi w końcu odpocząć.

0

Piotr nie poznaje Cię :) Było olać, a nie wdawać się w pyskówki.

0

Cichy bohater - VALDES :) Gdyby nie te jego parady kto wie jakby się zakończył mecz..

0

Nie dziękuję... Ten jego charakter, a poza tym jest za słaby..

0

Keitaaa, Keita! Ależ gool Malijczyka! Komentarz z jakiego meczu ? :) Kto zgadnie :)

0

0

Do boju, damy radę!

0

Vamos Barca!

0

Przykro mi, mój kolega majac 13 lat zachorował na raka, na szczęscie udało mu się go pokonać i na razie nie ma żadnych nawrotów.

0

Dobry mecz drużyny, ale bez jakichś rewelacji. Nie liczę tu Alexisa, czy Pedro bo zagrali bardzo dobre spotkania. Alexis wreszcie strzelił hat tricka i mam nadzieję, że w każdym kolejnym meczu będzie również potrafił strzelać. Pedro utrzymuje wysoką formęi myślę, że można by spróbować zagrać atakiem Alexis-Neymar-Pedro na Atletico. Jeśli sytuacja nie wyglądałaby za dobrze, to można wpuścić Messiego.
Pomoc moim zdaniem powinna składać się z Busiego, Iniesty i Fabregasa, ale wyczuwam jednak, że Xavi zagra w podstawie. No zobaczymy, może zagra dobrze, więc nie oceniajmy.
Obrona powinna składać się z Alby, Alvesa, Pique i Bartry. Ta para stoperów wypada najlepiej, wierzę, że Pique zagra dobry mecz, bo potrafi. Przyda się tu wysokość, gdyż pewnie będą częste wrzutki w nasze pole karne, a nie jedna na skrzyż jak w meczu z Elche.

Na bramce oczywiscie Valdes.

0

Hmm, broni dobrze, potrafi zastąpić V.V, dlatego ja przedłużyłbym z nim kontrakt na jeszcze jeden sezon. Chyba, że zarząd planuje ściągnąć opróćz Ter Stegena jeszcze jakiegoś doświadczonego bramkarza, który ma wprowadzić rywalizację między słupkami Blaugrany (w co wątpię) to wtedy ciężko by było sobie wyobrazić Pinto jako 3 GK walczący o miano rezerwowego.

0

Nie jest złym bramkarzem, ale brakuje mu do pełnienia choćby roli drugiego GK w Barcelonie sporych umiejętności. Wiadomo, że można trenować, może polepszy swoje umiejętności bramkarskie, aczkolwiek ciężko sobie wyobrazić, by kiedyś mógł walczyć o miano pierwszego bramkarza, dlatego nie widzę sensu, aby został w Barcelonie... Niestety, ponieważ wierzyłem, że stać go na walkę o miano GK Blaugrany, no ale postępu nie widzę, dlatego powinni go sprzedać.

0

co z Bartra

0

i tak zaraz wejdzie niejaki BJJ i napiszę: sprzedać Pedro!

0

jestem w dziejach Barcelony? Nieźle!

0

heheh jest BJJ jest hejt na Pedro! haha

0

Pinto może nie bronił źle, ale też nic dobrego nie wybronił co bramkarz musi w Barcelonie. Valdek to robił w każdym meczu dlatego tak mało goli było straconych

0

najskuteczniejszy gracz w Europie a i tak niektórym tu nie pasuje. Zaraz wejdzie hejter BJJ i napisze że i tak go sprzedać bo strzela Cartagenom. A kto broni strzelać takim rywalom innym napastnikom? Alexisowi? Oni też graja przeciw im i jakoś to Pedro strzela tym niby słabym a Alexis np nie strzela im...

0

Miki weź nie pisz proszę. Nie dość, że masz coś z główką lubiąc Alexisa za jego ciało, to wypisujesz też jeszcze wiele innych głupot. Kazy (no prawie) twój koment jest głupstwem i jesteś pośmiewiskiem nie tylko kibiców Barcelony. Zaoszczędź nam tego i wyloguj się.

0

wyjazd stąd dzieciaku

0

Jak tak patrzę na Neya to jakby fotomontaż , ta głowa taka malutka, tylko ja tak odczuwam ? :D

0

Piti najładniej, szkoda porażki Granady

0

za ten rok Ribery powinien i tyle.

0

jaki 1 mecz, jak on w tym sezonie ma całkiem kilka udanych meczy, śmiem twierdzić, że więcej udanych niż nie, dużo goli, a często jest rezerwowy.

0

Pedro dobry sezon ma na razie

0

Pedro geniusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?