0

końcówka ładna

0

Brawo :D

0

Messi główka :D

0

po rożnym :D

0

ajaja

0

Valdes uratował przed golem bo rózny = gol ;d

0

Valdes :D

0

stałuy fragment..

0

Pedro powinien wejść kurcze,....

0

gdzie zmiany? Boże niech Almeria strzeli, bo się nie doczekamy zmiany do 80 minuty..

0

Iniesta i Pedro na boisko

0

City, Arsenal, Liverpool , Hart jest przereklamowany, miał jeden bardzo dobry sezon i po nim zasłynął jako świetny gk. W Arsenalu V.V teżv miałby 1 skład, gdyż nie od dziś wiadomo, że Wenger nie jest zadowolony z bramkarzy swojej drużyny. Liverpool to samo.

0

Standardowo to widzisz u Alexisa same zalety a wady u Pedro :)

0

Zmartwię Cię fanatyku Alexisa, ale Pedro na pewno zagra, gdyż ma dobre staty, formę i nie grał dwóch meczy już w podstawie.

0

hAha ten gość jest niezły też wiedziałem, że zaraz zaapeluje o poprawienie oceny Alexisa :D

0

Alexis 5,5? Za co? Wcześniej widziałem 4,5 i było ok. Zmarnował dobrą okazję wyganiając się do boku, miał chyba z jeden drybling po którym i tak wybrał złe rozwiązanie, straty i mała aktywność. Ponadto popełnił wielki błąd podając przy własnym polu karnym do gracza City. Za to 4, a 0.5 za lepszą grę w obronie.

0

Najgorsze*

0

Dla bramkarza najlepsze jest to jak ma co chwilę interwencję, gdyż jak wpadnie w trans to broni wszystko ;) Najgorszej jest właśnie jak 50 minut nic i nagle sam na sam i weź tu obroń, koncentracja max musi być.

0

Pax odpowiedzieli Ci na pw? Podziel się ;D

0

Nie rozumiem czemu oceny nie ma Alexis. Jeśli się nie wyróżnił to 5, bo grał dosyć czasu aby go ocenić.

0

Ściah koniecznie przeglądnąć...

0

I widzę faktycznie, że znęcacie się nad Alvesem, który zagrał przeciętny mecz, ale nie najgorszy. Dostaje piłkę na skrzydło to ją wrzuca, kiwać nie potrafi jak skrzydłowi, więc co ma robic? Będzie próbował wejść w pole karne, straci to hejt 2x większy. Wrzutki nie były złe, ale brakło wzrostu i szczęścia.

0

Wiadomo, że indywidualne, ale jaka różnica była między tymi graczami, którzy grają na skrzydle.

0

Serio Pedro tylko 6.5? Najlepszy w ofensywie, cały mecz aktywny, dobre strzały, drybling, podania, o ile się nie mylę to to on wrzucił idealnie do Messiego. Był wszędzie, a dostaje tylko 6.5? Tyle co Alexis? Aha..

0

Jakby wczoraj Alexis strzelił tą dwustu procentowa sytuację to pewnie byłoby po Valencii ;/

0

felieton ogólnie o Barcelonie, czy jakimś zawodniku, trenerze? Zdradź ;P

0

Piotr masz racje. Postawiłbym na atak Pedro-Cesc-Alexis i zobaczył jak to będzie wyglądało. Bo gdy Messi pauzował to atak czy to z Neyem czy Cesciem wyglądał świetnie

0

obrona sito.......

0

serio.........

0

błąd chyba, mogl nie gwizdac, ale bylo minelo, walczyc o zwyciestwo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?