La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

5

Nie lubie ani Legii ani Rakowa ale kibicom z czestochowy brakuje pokory. I nie mówie tylko o tym meczu.

Beda mistrzami polski i za to sie naleza gratulacje ale niech nie zapominaja ze sytuacja Rakowa daleka jest od idealnej i o kolejnym takim sezonie moga długo pomarzyc.

Troche przykre jest to ze nowy mistrz polski bedzie mógł liczyc tylko na darmowe transfery a przypominam ze żeby podobna kadre utrzymac to tez sa potrzebne pieniadze. A nie wspominajac o tym ze Raków ma grac w eliminacjach gdzie potrzebne sa wzmocnienia by myslec o grze na kilku frontach.

Lech czy Legia wiedza jak sie konczy gra w europie majac krótka kadre.

2

@Sulimo tak można się z tym zgodzić. Jeszcze minus mają kibice za krzywą akcję rok temu.

konto usunięte

3

@Sulimo dobrze, że kibice Legii tacy pokorni xD

1

@Sulimo Jeden z najsłabszych mistrzów w ostatnich latach

0

@Rust_Cohle Nie Legia jest tutaj tematem tylko Raków.

1

@Sulimo Wzmocnią sie jak każdy mistrzPolski - najlepsi odejdą do innych lig, ściągną jakichs emerytów z Bałkanów i tyle.
Dla Rakowa szacun, ze w parę sezonow z drugiej ligi weszlo do ekstraklasy w której są najrowniej grajacą druzyną od 2-3 sezonow i teraz pewnie zdobywają mistrzostwo.

3

@Sulimo dlatego tez Papszun odchodzi, widzi ze wycisnal maksimum. Wedlug mnie w Rakowie zacznie sie wyprzedaz i specjalnych wzmocnien nie bedzie. Watpie, ze w przyszlym sezonie będą walczyc o moistrzostwo

0

@Lanosss No maja miec 500k na transfery wliczajac w ta kwote bonusy etc xd. Wstyd troche.

0

@Sulimo wlasciciele zainwestowali, projekt sie sprawdzil, teraz zacisną pasa, zrobią wyprzedaz, zarobią z nawiązką. Mysle, ze kilka lat temu nie spodziewali sie az tak duzego sukcesu

0

@Lanosss Nie to jest problemem. Rakow gra w Czestochowie na "oborniku" oni nie zarabiaja z dnia meczowego to i o płynnosc finansowa ciezej. Dodatkowo miasto im nie pomaga i zwyczajnie brakuje im kasy a maja tez zobowiazania do spłacenia

0

@Ogorinho1974 Oj nie bardzo sie z tobę zgodze. Zagłebie Lubin jakieś 10 czy 15 lat temu było zdecydowanie słabsze od Rakowa. przynajmniej ja to tak widze...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?