RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie masz rację, ale gdyby Masche grał zawsze na DM, to zapewne lepiej by się wkomponował.
Co ciekawe, chyba czeka go ławka jeśli Pique z Mathieu utrzymają taką formę, bo Busi na DMie rządzi.
0
Real się chyba za bardzo zmobilizował, przez co wypluli płuca.
Potem siedli totalnie..
0
A ja się może zapytam czemu Barca grała taką lipę w pierwszej połowie ?
Chwilami wróciły koszmary wcześniejszego elclasico..
Mogło być odwrotnie, to Real mógł strzelić na 1-2 , zamknąć się i kontrować.
Nie chcę biadolić po wygranym meczu, ale bardzo nie podobało mi się to co się działo w 1 części meczu.
1
Nagonka jest bo marnuje sytuacje, nikt go nie sprzedaje przecież.
4
Dziwny mecz, strasznie nerwowy.
W pierwszej połowie graliśmy fatalnie, nie dało się na to patrzeć.
Suarez załatwił nam 3 pkt ale pod koniec meczu miał kilka tak fatalnych zagrań, że aż nie mogłem uwierzyć.
Messi się cofał zostawiając "robotę" Neyowi i Gryzoniowi, ci jednak marnowali na potęgę.
Pomysł żeby Leo rozgrywał a tamci wykańczali jest dobry, tylko niechże oni sobie celownik ustawią..
Mathieu i Pique, rewelacja..
2
Połączenie ofert nc (LM) i Canal+ (ligi), było długo wyczekiwanym prezentem dla kibiców .
Wcześniej mieliśmy do wyboru jedno albo drugie, teraz jest wszystko w jednym.
1
Wygra ten co bardziej będzie chciał wygrać ?
Jeśli już to wygra ten kto będzie miał więcej szczęścia..
1
Juve raczej wygra ligę, więc pozostaje namówić zawodnika żeby nie grał w LM.
Barca musi kupić kogoś dobrego do środka, liczę że to będzie Pogba.
Moim zdaniem potrzeba 2 pomocników, przydałby się jeszcze ktoś drugi.
1
Ja myślę że nie masz racji i mamy duże szanse.
2
Wyluzujcie już z tymi zachwytami nad grafikami, dzieci lepsze rzeczy robią w Photoshopie.
Ale pomysł fajny.
0
Ludzie trochę luzu, pisałem żartem ten post.
PSG jest groźne ale jestem dobrej myśli.
1
Szejku, weź się powstrzymaj od gadania takich oficjalnych bredni.
Brakuje wam dwóch bardzo ważnych zawodników w pierwszym meczu.
Do tego wygraliście trochę na farcie z Chelsea.
PSG to nawet sympatyczny zespół (jak na petro-dolary), ale niestety musicie przegrać.
0
Nie oceniam patrząc na ostatnie mecze.
Chodzi o to że pomoc to mają być ludzie z iskrą do gry , głodni sukcesów.
Inesta sporo wygrał, dużo się nagrał i już ma dość.
Poza tym na pewno będzie miał jeszcze dużo dobrych spotkań, ale czy to
wystarczy ?
Według mnie na pewno nie.
0
Chelsea dała ciała, mieli to w kieszeni.
Poza tym takich bramek jak strzeliło PSG nie zdobywa się zbyt często.
0
Iniesta od 2 lat nie gra na dobrym (swoim) poziomie i raczej się nie zanosi żebysię to zmieniło.
Jak chcesz siłę ofensywną środka pola oprzeć na Rakiticiu i Rafinhi to życzę powodzenia.
Mając takie trio w ataku, wypadało by je nakarmić podaniami od równie dobrych pomocników.
A dzisiejszy skład pomocy tego raczej nie zapewnia.
0
Nie przesadzajcie z tym Bayernem.
To nie ta sama drużyna co 2 lata temu, Pep trochę tam napsuł.
Nie wiadomo jak będą wyglądać w zestawieniu z jakimś dobrym teamem..
0
No nie powiem, na YT prezentuje sié rewelacyjnie.
1
zawsze był dla mnie głupolem
0
Benzeme ?
Abidal zwarioawał..
1
Prawda to.
Grając z City będącym w kryzysie i zaliczką jednego gola, nie mamy prawa mieć większych kłopotów.
0
Arsenal jest słaby i zasłużył na porażkę w dwumeczu.
Nie wiem czego oni niby oczekują z takim teamem ?
4
Ja myślę, że po tych ostatnich niepowodzeniach oni mają tam takie bagno, że
aż trudno to opisać.
Kasa poszła a ekipa jest słaba i po raz kolejny pokazuje że nie ma tam "team spirit".
Pewnie będą chcieli ukłuć Barce ostatnim tchnieniem ale średnio sobie wyobrażam żeby w takiej formie nam zagrozili.
No chyba że chłopaki w obronie nasadzą jakiś klopsów albo ktoś czerwień głupio zarobi..
Dobrze by było zdobyć bramkę i mieć spokój na cały mecz..
0
Skrajnie różne myśli mam na temat Alvesa.Z jednej strony mam dość jego pajacowania, dekoncentracji i wywierania presji finansowej na klub, a z drugiej wiem że nie mamy dobrego PO za niego i cały sezon będzie kłopotliwy.
0
Niby tak ale oni maja tam chyba jakiś totalny syf w drużynie,trener praktycznie na wylocie, szejki zgrzytają zębami.Wydaje mi się że City w obecnym kształcie się kończy, po prostu ten projekt trochę zawiódł i mimo wysokiego poziomu nie jest wstanie dorównać najlepszym, nie ma ducha ten team.Nie wiem co oni tam planują ale pewnie zmienią trenera i znowu nakupią jakiś cracków.Tylko czy ktoś tam będzie chciał grać.. (mam na myśli najlepszych).
0
Plus wulkan i podróż Barcy autokarem, czyli zmęczenie a o meczu z Chelsea to już szkoda gadać jak im się udało to wygrać, chyba w 1/8.
0
Wyglądał jak wypalony piłkarz.
1
To prawda jest palantem ale mam wrażenie że jego gra nie jest niebezpieczna dla zdrowia przeciwnika.
To raczej taki zły kłótliwy chłopak, ale wielkiej krzywdy nie robi.
Powinni go częściej usuwać.
1
Mimo że nie lubię Mou, zawsze uważałem go za dobrego trenera.
Dobrego ale też takiego który ma sporo farta.
Jak ktoś oglądał drogę Interu do wygrania LM to wie o czym mówię.
Ostatnio ten fart go opuścił chyba.
33
Po odpadnięciu Chelsea zaczynam wierzyć w wygranie LM.
Wydaje mi się że to był najtrudniejszy przeciwnik dla Barcelony, Mou zapewne postawiłby autobus, byłoby naprawdę ciężko.
Pep zepsuł Bayern więc to nie to samo kiedy wygrywali puchar i łoili nam skórę.
Real ma kłopoty.
PSG gra super ale jest do ogrania, jeśli zagramy dobrze.
Chelsea z autobusem byłaby koszmarnie trudnym rywalem .
Oczywiście droga daleka ale jakoś jaśniej to wszystko widzę po ich odpadnięciu.
Najbardziej w tej chwili obawiam się Robbena hasającego między naszymi
niepewnymi obrońcami.
1
No i co , czy ktoś jeszcze tutaj nadal nie chce Varettiego ?