0

To jasne, że Barca to nie jego poziom.
Ale z powodu bana każdy jest potrzebny.

0

Meczu Juve-Real nie ma co oglądać, tam będzie manita albo jeszcze lepiej..

0

Najważniejsze żeby Real nie trafił na Juve, tego nie zniosę..

0

Oczywiście że nie, PSG i City poziom trzymają, ale tak jak pisałem powyżej brakuje
im trochę "ducha"żeby więcej zawalczyć.
No ale jak się buduje drużynę za "petrodolary" to się ma takiego "klapciucha"..

A co do Barcy to mnie nadal przeraża jakość naszej defensywy, dlatego liczyłem że Bayern i Real odpadną.

0

Pamiętam Juve bardzo dobrze, te ich wałki na 1-0 itp.
Zaszli mi tym za skórę tak ,że będę ich hejtował do końca życia..
Milan to inna sprawa - pełen szacunek.
Ale weźmy pod uwagę teraźniejszy poziom i formę, powiedzmy sobie jasno - Juve w porównaniu z resztą półfinalistów to druga liga.
Przepaść jest kolosalna.
Już od dawna nie ma tam żadnych cracków w defensywie, catenaccio raczej im nie wyjdzie, a z przodu szału też nie ma.

Wygraliśmy z Realem
Owszem, ale jedną indywidualna akcją.
W całym meczu nie byli gorsi, swoje sytuacje mieli.
Nie powiedziałbym że ktokolwiek czuje tu mentalna przewagę..

Na Barce są dwa sposoby- autobus albo rzucenie się do gardła, jak zrobił kiedyś Bayern (wykorzystanie słabości defensywy).
City i PSG nie zrobiły ani jednego ani drugiego, efekt znamy.

Bayern i Real mają potencjał żeby nas przycisnąć, a co się wtedy dzieje widzieliśmy w meczu z Valencią.
Ale będą jaja jak Lewy osobiście nam dokopie, żebym nie wykrakał..

0

No tak , jest strach przed Robbenem wchodzącym jak w masło w naszą obronę.
Tego się obawiam i twierdzę że połowa wartości tej drużyny to ten wściekły robot, trochę tak jak u nas Messi.
Co do Realu to obawiam się że oni czuja słabość naszej defensywy i maja czym ukłuć.
A Juve to jest jakiś śmiech, poziomi ich meczów to żenada, w ogóle nie powinni być w półfinale..

3

Real bez Marcelo sporo traci, więc teraz będzie mocniejszy.
Jakoś nie specjalnie nam szło z nimi ostatnio, tak że nie ciszyłbym się za bardzo na wylosowanie białych.
PSG, City - tuzy światowej piłki ?
To czemu tak gładko się dali objechać ?
Dla mnie to są teamy którym trochę brakuje jaj..

0

Chłopaki z ferajny już szykują gotówkę, Juve w finale..

0

Monaco ostatnie 15 min nic nie grało, zero motywacji.
Atletico to ja akceptuje jak wygrywają z Realem, ale jak nie to szkoda zdrowia patrzeć na taką gówniana piłkę..

0

Piłka klubowa to inna bajka niż reprezentacja.
Tutaj w meczu Juve-Barca będzie miazga.

0

Poziom meczu Monaco-Juve to druga liga w porównaniu do reszty.

0

Jeśli jest jakiś problem to taki, że jak gramy z dobrymi ekipami (PSG, City) to nasze SuperTrio tak ich gniecie ,że nawet nie mają jak nas przycisnąć.

Gorzej jest z drużynami które mają mocniejsze jaja np. Real, Bayern .
Wtedy nasza obrona bardziej piszczy, a wszyscy wiemy że to nadal nie jest jakiś monolit nie do ruszenia..
Co zresztą dobrze pokazały ostatnie mecze z Realem i Valencią.

0

Wyglądali jak by sobie wykalkulowali że to się nie uda.
Trochę lipa, ale w sumie mieli racje..
Fajnie jakby jeszcze Atletico po wygranej z Realem trafiło na Bayern, zawsze mnie ciekawiło co się stanie jak hitlerowcy trafią na bulterierów..

0

Na co nas nie stać niby ?
Jak mamy się wzmacniać to raczej potrzeba piłkarzy którzy kosztują..

1

Alves musi zostać, niech mu dają co chce i tak nie ma na rynku dobrego PO który będzie dawał więcej niż Dani.
Można będzie odłożyć zakup na później, kiedy się pojawi odpowiedni zawodnik.

1

Ktoś dostanie prezent w postaci Monaco/Juve w półfinale..
A Porto zagrało totalne dno..
Oni chyba nie umieją się bronić.

0

Ok. ale co z transferowym fairplay ?
Jeśli chodzi o kwotę 80 mln za Pogbe to nie jest ona dla mnie dziwna (takie czasy)..
Ale moim zdaniem Barca potrzebuje dwóch pomocników, więc wolałbym nie wydawać na jednego takiej kasy.
Zależy też oczywiście kogo byśmy za te pieniądze kupili..

0

Pomyślałem jak go widziałem że prezentuje się dużo lepiej od Munira, za każdym razem gdy dostawał szansę grał dobrze i nie odstawał od reszty.

0

Fajny chłopak ale jeśli za jego cenę moglibyśmy dostać np. Coutinho i Reusa to ja wolę dwóch zamiast jednego.
Chyba że te 80 mln to ściema..
Ktoś w ogóle wie ile możemy wydać w zimowym oknie transferowym ?
Biorąc pod uwagę sprzedaż Tello,Pedro i Songa .

0

No tak, Tata twardej ręki nie miał.
Zresztą w ogóle był typowym trenerem "na przetrzymanie", bo nie było kogoś konkretnego.

0

Dość śmiała teoria.
Jak dla mnie tamta drużyna się kończyła i każdy trener zaliczyłby mniejszą lub większą wtopę z tamtą Barceloną.

0

To prawda.
Tamta Barca to był kosmos.
Ale tak sobie myślę że jak by doszło dwóch naprawdę dobrych pomocników to
może i obecna drużyna by błysnęła większym światłem..
No i jakiś stoper który ma jaja i angażuje się na 100%, w przeciwieństwie do niektórych..

2

Tata po pierwsze trafił na schyłek "starej" Barcy, tyle że nikt wtedy nie chciał tego przyznać, że ta drużyna jest wypalona.
Do tego Messi miał dołek formy, a Barca wiadomo, bez Leo to pół drużyny.
Inna sprawa że zespół potrzebował wstrząsu, więc może dobrze że przyszedł Luis.

1

Ależ śmiechowna dyskusja.
Wszyscy trzej grają piach, jak na wymagania które stawia pozycja pomocnika w FCB.
Rakitić najlepszy ?
Możliwe, tym bardziej jest to dowód na miernotę naszej środkowej formacji.
Facet wygląda jak by mu piłka przeszkadzała..
Całe to trio nadaje się na rezerwę a nie pierwszy skład.

0

Trudno tutaj ocenić kto jest winny.
A może własnie Pep w jakiś sposób przeciąża zawodników ?
Tak czy inaczej sposób wyrażania pretensji był żałosny.
Wątpię że Bayern zatrudnia lekarza który jest jakimś partaczem.

1

Pretensje do sztabu medycznego - totalne dno (zachowanie Pepa)

1

To prawda, Marcelo robi straszny wiatr, często zaczyna akcje z których padają gole dla Realu.

1

No ciekawe czy Reus rozmawia z Realem żeby podbić cenę , czy rzeczywiście jest taki nie zdecydowany, Real/Barca.
Fajne jest w tym piłkarzu to że można go puszczać w pomocy i w ataku jeśli zajdzie potrzeba.

0

Było go brać jak coś burczał że chce odejść z Chelsea przed obecnym sezonem.
Teraz to Mou musiałby zgłupieć żeby go sprzedać.
Chyba że chłopak sam zechciałby zagrać w atrakcyjniejszym zespole..

1

Gra naszej obrony to była jakaś tragedia.
Takimi meczami pokazujemy jak nas załatwić.
Znaczy się cisnąć na maxa i się chłopaki gubią..
A to że graliśmy mecz z PSG nie oznacza że można pozwolić sobie na taki paraliż w defensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?