0

W sumie można by go pożyczyć komuś na rok.

0

Jakoś nie zanosi się żeby Bartra nagle wskoczył na poziom podstawowego stopera, za to jest idealnym zmiennikiem.
Dla Barcy dobrze jak by został.

Tylko jak utrzymać w dobrej formie pięciu środkowych obrońców..?

2

Chwilowo szkółka prawie nic nie znaczy, a miała okazje się pokazać z powodu bana.

11

Koleżka który nie łapie się na stałe do pierwszego składu Sevilli - nie wiem czy to tak dobrze..
Wystarczy że Rafhinia grzeje ławę, po co drugi taki..

0

No właśnie z tego co wiem to jest lipa z tym schorzeniem.
Albo leczenie zachowawcze i profilaktyka (czyli zero gry) albo wymiana dysku na "plastik" i wtedy to już totalna klapa.
Swoją drogą to jakaś tajemnicza ta dyskopatia u Gundogana..

2

Zwariowali.
Ale przydałby się ...

0

Weźcie pod uwagę jedna sprawę jeszcze, że Barca nie potrzebuje jakoś natychmiast typowego rozgrywającego.
Mamy sporo dobrych technicznie wszechstronnych zawodników, każdy z nich może rozgrywać i zazwyczaj to mniej lub bardziej robi.

Chodzi bardziej o pomocnika który nie będzie się bał iść do przodu i będzie miał do tego wystarczającą jakość, technikę, drybling i podanie.
Tego nam brakuje a nie na gwałt typowego rozgrywającego.

Takowego można powoli szukać ale z rozmysłem.
W tej chwili potrzeba nam po pierwsze jakości w środku pola a nie drugiego Xaviego.

4

Veratti 40 ?
Powiedz to szejkowi w prosto w twarz..

0

A to już zupełnie inna sprawa.
Tak samo to czy on się znajdzie dobrze miedzy chłopakami z FCB.

0

Połowa uczestników strony to zapewne dzieci, więc czego się spodziewać?
Jak ktoś widział technikę czy zwinność tego chłopaka przy takich gabarytach i nadal psioczy, to znaczy że nic nie kuma.
Dryblasowi klei się piłka podobnie jak Neymarowi ale za to przy jakim wzroście..

Do tego strzał, przetarcie w LM, młodość - czego chcieć więcej ?
No ale weź dziecku przetłumacz..

0

Pogba da nam mega wielką siłę i sprawność centymetry.
Do tego może wyewoluować do naprawdę wielkiego piłkarza.
To na razie tylko taki "kocur" w worku, (za 100 baniek) he he..

A Veratti też super ale szejk chyba by musiał przejść na inne wyznanie żeby nam go sprzedać, zwłaszcza że notorycznie dostawał w d... od Barcy.


2

Co to za bzdury ?
Co ma transfer Vidala do Kovacicia ?
Przecież to inne pozycje na boisku..
Szkoda bo podoba mi się ten zawodnik.

4

8 mln za w sumie dobrego grajka ..?
Trochę mało.

0

Ja myślę że to nie ma większego znaczenia kto zostanie szefem.
W tej chwili najgorsze bagno (sankcje) mamy już prawie za sobą, do tego wszyscy będą ostro patrzeć na łapska politycznych, wiec będą musieli grać czysto.
Kolejny sezon może nie być łatwy bo drużyna świeżo po sukcesie, a nowej krwi nie będzie przez bana.

0

Potężnym klubem za czasów Van Gaala... ?

0

Tele to i Barca wywali jak zajdzie potrzeba.
Gorzej jak ten upośledzony agent Pogby wymyśli jakąś nierealne zarobki.

8

A co to kogo obchodzi kto pójdzie na ławkę ?
Będzie grał ten który daje najwięcej drużynie.

3

Bardzo dobrze że Barca sprowadza nowych koleżków z Brazylii.
Szkółka nic nie produkuje to trzeba kupować.
Część drużyny za jakiś czas zacznie się starzeć , potrzeba będzie następnych.

0

Mam wrażenie że połowa uczestników tej strony widzi Pogbe jako nieudanego zastępce Xaviego czy Iniesty.
Może weźcie pod uwagę że to gracz o trochę innym profilu który może dodać sporo siły naszemu środkowi pola.
Nie gubiąc przy tym techniki i kreatywności.

0

To prawda, siła, technika , warunki fizyczne..
Idealnie wzmocniłby środek.
Do tego ktoś typu Gundogan/Veratti i mamy super ekipę.

1

Naprawdę nie wiem jak można po obejrzeniu finału LM kwestionować klasę tego zawodnika..

0

75 to jeszcze nie taka zła cena..

0

No, panie Pogba decyduj się pan gdzie chcesz grać..!
Postaw veto że chcesz do Barcy i koniec tematu.

0

Takie wielkie halo było już przed ostatnimi zakupami i jakoś upchnęli.
Poza tym Barca go wtedy nie dostanie.

1

Oczywiście ze będą kręcone , tylko w inny sposób, mniej jawny może.
Tam gdzie leżą miliony euro tam są wielkie przekręty, od zawsze tak było, jest i będzie.
Będą trochę wybielać temat żeby nie psuć wizerunku piłki.

0

Jeśli Dani wyląduje w Milanie to będzie znaczyło że chyba za wysokich ambicji sportowych już nie ma, więc może lepiej jak odejdzie z Barcy.
Chociaż w sumie ten Milan to pewnie tylko plotka.

Tak czy inaczej mam wrażenie że ten sezon to był jego "ostatni taniec" ido którego się trochę zmusił i zagrał rewelacyjnie.

0

A czego się spodziewałeś , nowego Messiego co sam wygra mecz w którym to Juve, jest przyparte do muru i wiele nie może zrobić ?
Sam byłem sceptyczny, a tu w finale nasi plątali mu się pod nogami jak dzieci.
W meczu na najwyższym poziomie wyglądał dobrze na tle Barcy, więc to mówi samo za siebie.
Jedyny problem to charakter tego chłopaka (niewiadoma) i zachcianki finansowe.

0

Skąd wy bierzecie te sumy 50-60 mln, bo chyba nie z głowy.
Chłopie, kto sprzeda takiego mega kozaka za połowę kasy jaką są w stanie dać szejki ?
80 to minimum.

0

Szczerze mówiąc to zarówno Veratti jak i Pogba są rewelacyjni , mimo że to trochę inni piłkarze.
Pogba był trochę niepewnym towarem ale w finale pokazał wszystkim niezdecydowanym jak dominuje fizycznie nad innymi, przy znakomitej technice i ogólnie dobrej grze.
Veratti też super ale gdyby Gundogan dał rade z odzyskaniem pełnej formy to nie był by jakoś specjalnie gorszy.

Taki zakup Pogba+Gundogan byłby bardzo sensowny.

0

Nie wiem gdzie widziałeś to rozkręcanie, chyba w Fifie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?