4

Nie będę ukrywał że fanem Stagena nie jestem, ale tym razem to nie jego wina, raczej mega fartowny strzał to był.
Dobrze że to nie był finał LM.

6

Wróciła stara zmora - brak pomysłu na zamurowana drużynę, Rakitić to co zwykle czyli nic , Iniesta wrócił do swojej normalnej dyspozycji czyli "trochę mi się nie chce".
Chłopaki chyba troszkę odpuścili ten mecz..

2

Komentarz usunięty

2

Popatrzcie ile MU płaci za nounejmów, 80 za Pogbe to normalna cena..

0

Pewnie kosztem Iniesty którego trzeba oszczędzać, żeby dłużej posłużył..

2

Za to Mathieu wczoraj - rewelacja.
Lubię tego faceta i cieszy mnie jak gra dobrze.

0

Luis dobrze poukładał zespół i dobrze wykorzystał Ivana który zapewne dał z siebie wszystko.
Na Rafhnie bym go nie zamienił bo fanem talentu brazylijczyka też nie jestem.
Ale poczekaj na Turana, zobaczysz że zamiast dobrego można mieć lepsze.

1

Nie jestem uprzedzony tylko uważam że się nie sprawdził w FCB.W pomocy Barcy powinni biegać bardziej "mobilni" gracze, którzy mają ciąg do przodu i ku temu umiejętności.Przecież widzisz że Messi się musi cofać bo nie ma kto zrobić różnicy w środku.Jak Arda wejdzie do składu może ktoś jeszcze po sezonie, Rakitić nieuchronnie zasiądzie na ławce, to jest oczywiste.

0

Spokojnie kolego.
Skończy się ban i Rakiticia będziemy widywać w składzie coraz rzadziej.
Nikt mu źle nie życzy ale przecież gołym okiem widać że nie ma kim grać w pomocy, wiec gra Ivan.
On z takimi skilami chyba lepiej na DMa pasował..

3

Rakitić zaprezentował to co ma najlepszego, czyli niewiele.
Chłopak jest sympatyczny ale niestety nic nie daje drużynie, dobre chęci jedynie.

0

Moim zdaniem to przypadek .
W sumie to on lubi partaczyć sporo, tylko teraz jakby się skumulowało akurat na te mecze.
Może teraz nastąpi odblokowanie..

0

Ustawiłem jakość na max w oknie odtwarzacza i nie wiele to dało.
Wiadomo ze się nie zacinało przy necie 100 Mb/s ale obraz marny i mało płynny.

4

Czy kanał 11sport to jakiś beżowy żart ?
Komentarz beznadziejny jakość tragiczna mimo netu 100 Mb/s..
Gdzie te czasy kiedy oglądałem piękny obraz na canalu..

0

W sumie to ja mało oglądam Valencii i nie będę faceta oceniał.
Ale faktem jest że Barca szuka dobrego młodego obrońcy, zapewne nie przypadkiem.
Musieli by zgłupieć żeby szóstego stopera kupować ot tak, bez powodu.
Moim zdaniem dobrze by było dla drużyny, żeby skład obrońców się w końcu"wykrystalizował" i to na dobrym poziomie.

Masche jest ok. ale wolałbym widzieć na stoperze obrońce z prawdziwego zdarzenia a nie z łapanki (nominalny DM).
Niektórzy zapominają że Szefuncio zaczął tam grać z przymusu i tak zostało.
Obrońce lepszego od niego wcale nie trudno znaleźć a skład trzeba odmładzać.

3

Jeśli np.Mascherano który w sumie jakimś rewelacyjnym obrońcą nie jest, zdecyduje się odejść to przydałby się jakiś dobry grajek.
Luis zapewne nie jest szczególnie zadowolony z Mathieu i Bartry i chciałby solidniejszego stopera w razie kontuzji pary Verma/Pique.

Poza tym dobrze żeby Pique siedział ktoś na ogonie, tak żeby trzymał formę i nie celebrytował za dużo.

0

O, nawet Pogba się pojawił..

0

Dziękuje bardzo za takiego lidera.
Dzisiaj zagram dobrze a następny meczyk sobie odpuszczę..

0

Powiedzmy może to wprost, prawa obrona to nie jest jakaś mega wymagająca pozycja na boisku, zapewne wielu piłkarzy można by tam dostosować.

0

Będzie akurat jak znalazł.
Po sezonie zapewne Alves się gdzieś wytransferuje (nowa umowa to tylko przykrywka), na prawej obronie będzie Vidal/Sergi.
Bo po co by nam było usilne lepienie trzeciego piłkarza na tę pozycję ?

0

Nie ma nic w tym dziwnego że z T.V. w składzie Barca gra lepiej w obronie.
Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się do duetu Pique-Masche.
Czyli do chłopaków którzy lubią zagrać słabo.

0

Nikt nie mówi że Neymar ma odchodzić.
Moim zdaniem jest idealny do tej drużyny.
A jeśli by nawet odszedł to za grubą kasę znalazłby się ktoś odpowiedni.

6

Koleżko nie wciągaj mnie tu w jakieś dziecięce obrzucanie się błotem.
Jak nie widzisz różnicy między tam co daje FCB Neymar a co dawał Messi w wieku 23 lat, to pewnie masz z 15 lat .

5

Mam na myśli całokształt a nie wybrane fragmenty.

Wkład Messiego w sukcesy FCB jest kluczowy i kluczowe jest utrzymanie go w drużynie za wszelką cenę ($).

Neymarowi daleko do takiej pozycji a jak ktoś myśli że to jest przyszły Messi i zdobywca wielu złotych piłek to chyba ma nierówno pod sufitem.






7

Neymar nie zasługuje na tak kosmiczne zarobki.
Jest dobry ale to nie Messi.

0

Yarmolenko ciekawy transfer, tylko La Liga to trochę inny poziom niż na Ukrainie.
Do tego jeśli ma być to wzmocnienie na już to też słabo bo chłop się będzie przyzwyczajał przecież.

1

Ja się zarejestrowałem za darmo a z meczami to nie wiem jak będzie.

1

Jaka jest różnica między transmisją ze strony 11SN a player.pl ?
Na player.pl trzeba się zarejestrować, to już zrobiłem.
Oprócz tego jakieś info dotyczące tych transmisji ?

0

Za free, czy jakiś abonament trzeba kupić ?

0

Wygląda że kolejny stoper już nam nie potrzebny..

0

Jak ma możliwości to niech je pokazuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?