RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nikt tak głupi i frajerski sposób nie traci punktów jak Barca.
Tego braku zaangażowania nigdy nie lubiłem i nie dziwie się ludziom że się wściekają.
Wiedzieli że trzeba na to uważać a mimo to znowu to zrobili.
0
Niech przyjdą wreszcie nowi piłkarze bo nie da się tego oglądać.
Zero zaangażowania, obrona z ekstraklasy chyba..
0
Może Drogba lepiej..
0
No ja nie twierdzę że to REALne, ale nie takie rzeczy się zdarzały.
Myślę że gdyby to było za rok to Robert by prysnął z Bayernu.
1
Morda Kucharskiego jest bezbłędna.
Niesamowite ile można wyczytać z twarzy.
A Lewy mógłby się zastanowić o tyle że Barca ma zgrany dobry zespół kolejne transfery latem.
Do tego Messi pewnie ze 3 lata jeszcze pogra na wysokim poziomie.
Wszystko to nie wróży dobrze Realowi.
A swoją drogą Real gdyby kupił Hazarda, Lewandowskiego i może jeszcze kogoś to nie powiem, przyglądałbym się z zaciekawieniem..
0
Chłopak gra dobrze ale ma momenty w których jakby lekko przysypia i daje się robić w jajo.
Zdarza mu się to rzadko, ale najwyraźniej wystarczająco często żeby był poza składem.
0
Nie ma chemii miedzy trenerem a drużyną.
Do tego Rafa krótko pracuje, nic nie poukładał jeszcze.
2
W czym problem ?
Niech pogra jeszcze 2 lata na wypożyczeniu.
Ze niby mamy potem płacić 30mln ?
Nie wiem co to za polityka..
3
A ja przypominam że jedne z większych "problemów" Europy to były I i II wojna światowa, a w tym islam nie maczał palców .
Więc może nie demonizujmy tak bardzo muzułmanów.
Tak jakby europejczycy to były jakieś niezdolne do agresji zajączki.
To nie było tak dawno.
3
Portale społecznościowe niech się lepiej zajmą promowaniem ostrożnej jazdy samochodem bo przez to mamy od groma trupów i kalek.
0
Nie wiem skąd ta spina, grajek dobry, gdyby nie Suarez to by się przydał.
3
Pewnie że tak.
0
Czemu niby nie ?
0
Straszna szkoda że Roberta nie zobaczymy w Barcelonie.
To by była naprawdę frajda oglądać Barce i gole Polaka.
0
To prawda, powinni go sprzedać.
Za pieniądze otrzymane z transferu mogliby kupić Hazarda, trochę dołożyć i wyciągnąć Lewego albo kogoś innego z wyższej półki.
0
Moim zdaniem Real jest faworytem i co z tego ?
Gran Derbi rządzi się swoimi prawami.
Messi zagra po kontuzji lub nie zagra w ogóle, obrona w meczach z dobrymi drużynami to jeden wielki ser szwajcarski i do tego niestabilny.
1
Nie wiem czy dobrze bo Hazard krwi nam napsuje mocno..
Wolałbym go widzieć u nas ale podobno chłopak woli Real, a do tego W FCB nie ma miejsca na kolejne wielkie ego.
0
Coś mi mówi że po sezonie w Realu nastąpi zamiana Ronaldo/Hazard.
2
Zapowiadają się szachy w klasyku.
Real z tym trenerem jest raczej spokojny, a Barca bez Messiego pewnie też się trochę schowa.
1
Ja to bym widział Drogbe u nas.
Ale jakoś ten chłop zawsze do Chelsea miał "pociąg".
0
Teraz się znowu zaczęło lamentowanie nad rzekomym nie docenianiem Rakiticia.
Z całym szacunkiem dla tego piłkarza ale chyba wiadomo że na bezrybiu i rak ryba..
0
Za 3 mln można by go spróbować.
Tylko czy on umie podawać ?
2
Nie martw się , odczujesz w meczu z Villarealem i Gran Derbi, jeśli nie wyzdrowieje.
11
Zobaczymy w klasyku jakim to crackiem w pomocy jest Sergi Roberto.
0
Ano tak że bym ich wypożyczył żeby się ograli.
Najpierw do słabszego klubu , potem do mocniejszego.
0
Chyba nie zauważyłeś jak bardzo kulała nasza środkowa linia mając do dyspozycji większość z tych graczy.
Rakitić to jest piłkarz którego nie ma, młody Chorwat jest za młody.
Iniesta kończy bieg, Rafihha szału nie robi, Sergi na razie też.
Moim zdaniem jeden pomocnik do pierwszego składu jest niezbędny.
A obrona do przeróbki, to wiadomo.
Liczę mocno na Ardę, tak w ogóle.
34
Jak słyszę o transferze Koke to mi się źle robi..
0
No właśnie - "jak by się rozwinął" .
Potrzeba pomocników na już, a nie na kiedyś tam.
0
No to lepiej żebyśmy wygrali z Villarealem bo 6 punktów straty to by było słabo..
0
Z Realem bez Messiego ?
Jak ugramy remis to będzie jakiś cud..
Swoją drogą od początku wydawało mi się że taka kontuzja wiązadła to będzie dłuższa rehabilitacja niż podawali w mediach..