1

Nie chodzi o gdybanie tylko o to że z taką grą defensywną będzie nam trudno wygrywać z kimkolwiek, a z dobrym przeciwnikiem w pełnym składzie może być pogrom.
jak nie wierzysz to obejrzyj mecz z Celtą po raz drugi.
Dlatego piszę że nie kumam dlaczego w kryzysowej sytuacji chłopaki poruszają się w defensywie jak muchy w smole.

3

Zastanawia mnie ile czasu jeszcze potrzebują zawodnicy Barcelony żeby zrozumieć w jak trudnej są sytuacji i że bez Massiego nie ma łatwego odrabiania strat.
Co oznacza że trzeba być skoncentrowanym i dawać z siebie 100% od pierwszej minuty meczu, szczególnie w grze defensywnej.

Z Bayerem wygraliśmy ale równie dobrze mogło być 2-0 i po meczu.
Naprawdę mamy fart że Sevilla jest osłabiona bo w pełnym składzie i formie przejechała by nas jak walec.

1

Rakitić to chyba ma jakiś specjalny immunitet.

Dawno nie widziałem tak słabo grającego i nie rokującego pomocnika który ciągle byłby głaskany jakby miał 18 lat i sie dopiero rozkręcał.

0

Nie wiem czy zauważyliście że Iniesta miał wczoraj kilka fatalnych strat które mu nie przystoją.
Parę razy było przez to gorąco.

1

Tego to nikt nie wie.
Sandro zmarnował setki to jest jego problem.

0

To prawda Sandro jest trochę toporny, do tego marnuje jak na razie..

0

Dla mnie to jest jakaś stykowa sytuacja którą trudno rozsądzić.
No bo co niby miał Stagen zrobić, wepchać się przed Mathieu i strzelającego, wiedząc (niby skąd) że francuz przyśnie w tak głupi sposób ?

Suarez odpuścił bo to piłka była Francuza i on ja miał wygarnąć.

0

Mathieu zachował się po prostu tragicznie, szkoda gadać.
Wystarczyło trochę przepchać napastnika żeby nie trafił dobrze w piłkę.
Po prostu kompletnie odpuścił ten strzał.

Obrona FCB jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju.
Co mecz to inny obrońca robi jaką głupotę, weź tu graj mecz kiedy musisz odrabiać to co jakiś np. Pan Celebryta zmalował. bo mu zabrakło koncentracji.

1

Wszystko fajnie, tylko że przy takiej grze nie w każdym strzelimy cudem 2 bramki.

1

Muchy w smole.
Czyli Barca bez Messiego.
Ta drużyna prezentuje poziom podobny do B.Leverkusen kiedy nie gra Leo.
Obrona to żart, pomocy nie ma.
Zobaczycie że wszyscy będą się na nas rzucać jak bulteriery.

0

Artykuł zweryfikują najbliższe mecze z Leverkusen i Sevillą.
Na miejscu przeciwników rzuciłbym się nam do gardła.
W końcu jak nie teraz to kiedy ?

0

Lepiej jakby Barca kupiła porządnego napastnika a nietypowego ławkowicza.
A w większości meczów rotacaja całej czwórki.

0

Mam nadzieje że chłopaki rozumieją że teraz to naprawdę trzeba będzie biegać żeby coś ugrać, a czasem nawet żeby nie przegrać.

0

Chłopie jaki test, ta drużyna bez Messiego nie istnieje.

5

Jeśli chłopaki z Barcy chcą cokolwiek udowodnić to chyba nie z takim przeciwnikiem..

0

Stagen Stagenem ale obrona kompletnie rozkojarzona, większość tych goli to nie jego wina.

0

Ciekawe co niby Lucho ma powiedzieć drużynie po takim meczu ?

Chłopaki zarabiacie po parę baniek rocznie, wypadało by grać na 100% za taką kasę..
Zawsze się zastanawiam kto lub co powoduje w Barcelonie tą przypadłość którą jest gra na 80% w niektórych meczach.
W innych zespołach z czołówki tego nie widzę.

2

Barca musi kupić kogoś kto będzie grał za Albe w razie kontuzji.

4

Zagrali normalny mecz, przycisnęli, wykorzystali swoje szanse + odrobinka farta.
Patrząc na grę Barcy i totalny brak zaangażowania niektórym wydaje się że to przeciwnik był jakiś niesamowity.
Do tego Lucho taktycznie spaprał ten mecz bo Celta wchodziła jak w masło.

40

Piszcie co chcecie, ja widziałem drużynę która stoi w miejscu od początku meczu.
I to na początku sezonu.
Barca gra kilka takich meczy w roku i jest to nie do zniesienia.
Chodzi mi o brak zaangażowania.
To jest jakiś cholerny rak który się co jakiś czas objawia.

Ja tam nie widziałem żeby Celta zagrała jakiś mega wybitny mecz, to Barca nic nie grała tylko czekała aż im nastrzelają.

0

Ja myślę że obydwaj lepiej by się czuli w innym zespole niż Barca.

0

Ludzie opanujcie się.
Po to dostaliśmy bana żeby nam było trudniej a teraz jest jeszcze gorzej bo wypadł zawodnik z podstawowego składu.
Fifa się cieszy i na pewno nam nie ułatwi życia, nie ma takiej opcji.

0

0

Komentarz usunięty

0

Pogadamy w następnym sezonie jak wejdą do gry lepsi pomocnicy.
Rakitić będzie grał ogony i zastępstwa przy kontuzjach, inaczej być nie może.

0

Wenger odejdź już bo niszczysz markę tego klubu..

3

Chyba raczej Neymar.

2

Ja sobie myślę że Sergi Roberto jak się trochę ogra na PO to i może w środku pola będzie mu lepiej szło.
Wtedy można by go od biedy tam czasem wstawiać.

0

Może niech to powtórzy w jakimkolwiek ważnym meczu..

0

Wiecie jak to jest, na najwyższym poziomie decyduje to co masz na ławce.
Jeśli mówimy o teraźniejszym sezonie to przydałby się ktoś kogo można wpuścić od zaraz i załapie grę.
Zostało ostatnie 20 min półfinału LM z Realem, Arda i Iniesta nie mają już sił.
Wygra ten który wpuści dobrych dwóch zmienników..
A kogo my mamy.. Rakiticia ?
Przydałby się napastnik i pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?