0

Rafinha pierwszym wyborem do ataku ?
To Sandro nic nie pogra w tym sezonie..

0

Nie twierdze że ma zakaz gry na skrzydle, ale mamy słabo w pomocy więc może niech tam robi swoją robotę.

18

Turan to ma zapier....ć w pomocy a nie w ataku.

0

No tak, Pedro w sumie pewnie biedę klepie..

1

Psia mać, następny.
Co was tak pociąga w tym ruskim klubie z pyszałkowatym trenerem ?

0

Nie wiem po jaką cholerę te dziwne kalkulacje.
Bravo jest prawie bezbłędny i wyłapuje jeszcze extra piłki ratując dupsko FCB.
Bravo na ligę i LM, Stagen rezerwowy gra łatwe mecze we wszystkich rozgrywkach.
Najbardziej sensowne wyjście.

1

Sorry ale jeśli Pique serio tak przygadał sędziemu to...
Ech, szkoda gadać.

1

Dobrego pomocnika trudno kupić w zimie.
W kolejnym sezonie ktoś z trójki Pogba-Coutinho-Veratti.

0

Ja tez się chętnie dowiem coś więcej.

0

Beżowi nas załatwili.. super.
A miałem taką super dziuple do oglądania meczyków na Canalu.

0

No cóż, wygląda że mamy dobre przetarcie przed rozpoczęciem ligi.

0

Sandro da radę, ale nowi ludzie muszą przyjść w kolejnym sezonie.
Napastnik, pomocnik i porządny stoper do 1 składu.

0

Wszystko zależy teraz od Messiego.
Jak będzie chciał ten puchar to nastrzela w rewanżu i po sprawie.

15

Widzę duże plusy tej porażki.

Stagen ląduje na ławce, czyli tam gdzie na razie powinno być jego miejsce.
Chłopaki dostali kopa w d..., czas się obudzić.
Może jeszcze więcej "wychowanków" do składu.. ?
Np. Munir
Nikt tutaj nie chce Munira ?

0

Kolego mnie się Munir nie podobał od początku, dziwiłem się na ten medialny spisek żeby chłopaka który nic nie pokazał wpychać do pierwszego składu Barcy.
W drugiej drużynie to sobie można strzelać, liczy się to jak wyglądasz w pierwszej.
A on w ogóle się tam jeszcze nie nadaje.
A Sandro przynajmniej nie odstaje fizycznie, a to zawsze jest jakiś plus.

0

Raczej chyba na ławkę..

0

Znam ludzi co się często mnie pytają, o co chodzi z tym Benzemą że on w ogóle gra w 1 składzie Realu i co to za kpina z płaceniem za niego 60mln..

1

Nie potrzeba nic sprawdzać, Sandro to jest facet a Munir to jakieś dziecko we mgle wylansowane przez media.

0

Może być tak że Bartra i Mathieu nie nadają się na stoperów pierwszego składu,
Vermaelen jest kontuzjogenny a Mascherano ma mecze lepsze i gorsze.
Szczerze mówiąc to mamy tych stoperów od cholery ale każdy ma jakieś wady,
łącznie z Pique na którego trzeba wytwarzać presję żeby trzymał się w formie.

30

Coutinho to byłby dobry strzał.
Pogba niech się zawija do City (byle nie do Realu).

0

Pewnie Luis wyrobił sobie konkretne zdanie na temat naszych stoperów i być może ma jakieś plany.
Inaczej byłoby kompletna głupotą sprowadzenie szóstego stopera.
Coś mi się wydaje że będzie chciał z kogoś zrezygnować w kolejnym sezonie.

6

Autor artykułu jest lekko zaślepiony nie akceptacją obecnego prezydenta.
Piłka to dzisiaj spory biznes, nie wiem czy możemy sobie pozwolić na większe
korzystanie ze szkółki w sytuacji kiedy nie ma odpowiednich piłkarzy.

Messi i Iniesta nie rodzą się co 2 lata.
Jak się pojawi jakiś super talent to co J.M.B. zamknie mu drzwi przed nosem ?
Otóż nikt taki się nie pojawia i to jest problem.
Piłkarze na miarę dzisiejszej Barcy nie rosną jak grzyby po deszczu.

Nie ma w szkółce to się kupuje, chyba że jesteście gotowi na 2-3 miejsce w lidze
przez kilka lat.
Wyjmijcie z tej ekipy Messiego i zobaczcie ile by wygrała bez niego przez ostatnich
10 lat, na wet mając w składzie Iniestę czy Xaviego.
Trochę zdrowego rozsądku by się przydało a nie tylko romantyczne marzenia o super wychowankach...

0

Coś mi się zdaje, że Luis chce w niedługim czasie pożegnać któregoś z środkowych obrońców, inaczej kupno kolejnego byłoby bez sensu.
A Mathieu na boku obrony to pomyłka, nawet jako zmiennik.

1

Masz trochę racji, zawodnik jest tani a wypełni lukę po Pedro.
Zawsze jakaś świeża krew w zespole.

0

Tam nie potrzeba rewolucjonisty.
Wystarczy solidny niemiecki trener z charakterem, przy takich pieniądzach to wystarczy.

0

L.E. kombinuje ze sprowadzeniem rezerwowego wysokiego napastnika do strzelania bramek głową.
Już taki temat był przed sezonem.
W sumie można by trzymać takie jedno drewno za nieduże pieniądze.

1

Sandro musi grać a nie siedzieć na ławie.
Może lepiej ich pożyczyć gdzieś na rok.

3

A ja bym już dawno wy......ł Guardiole, gdybym był zarządem Bayernu.

0

Grze obronnej ?
Kolego, w przeciągu całego sezonu Bravo ratował nam dupsko wiele razy, w wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach.
Defensywa wiele razy dawała ciała a koleżka wyciągał piłki nie do obrony.
Praktycznie bronił perfekcyjnie poza jedną może dwoma wpadkami.

Chyba inną ligę oglądałeś skoro twierdzisz że obrona była lepsza niż bramkarz..

1

Chyba zwariowałeś kolego żeby po takim sezonie wykopać Bravo z bramki w lidze.
Stagen jak jest diamentem to niech może najpierw to udowodni, bo na razie jest dobry i tylko tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?