0

Musieli by kupić dobre "przody", Reus to szklanka, trudno na nim opierać siłę ataku bo za chwilę może się położyć na parę miesięcy.
Pogba wiosny nie czyni moim zdaniem, pewnie by się przydał, ale im potrzeba nowych konkretnych żądeł, a takich coś nie widzę..

2

Może to nie moja sprawa ale Real powinien zostawić trenera i posprzedawać niektórych chłopaków.
Za CR7 i Bale'a dostali by kupę szmalu, do tego dołożą jeszcze stówkę i mają
300mln na transfery.
Problem tylko w tym że nie ma ciekawych grajków na rynku..

24

Wydaje mi się że Real bardziej "leżał" Juventusowi niż Barca w finale.
Ekipa CR7 gra dużo bardziej schematycznie niż my, łatwiej się przed nimi bronić bo są przewidywalni.
Jak Messi z Neymarem zaczną myszkować w polu karnym, to myślę że Juve się pogubi bardzo szybko.
Tylko trzeba wywrzeć na nich presje, żeby psim swędem nie strzelili czegoś.

0

Chyba muszę obejrzeć go jeszcze raz w finale, ciekawe jak u niego z chęciami do zgięcia karku i dalszego rozwoju w FCB..

Za te 80 mln można mieć Reusa i .........

6

Jakieś komentarze na temat transferu Pogby?
Sprawny chłopak ale 80-100mln , chyba przesadzają jednak..

0

Żadnego Realu w finale, please..
Finał to loteria, szanse w klasyku by były równe.

4

Właśnie dlatego nie chcę tego meczu.

Szanse oceniam na 50/50, finał można łatwo przegrać.

2

Ciekawe co zrobi Pep jak już Barca strzeli bramkę..?
Przecież musza zachować twarz i atakować, a wtedy będzie pogrom..

4

Bayern jest w potrzasku, musi strzelać a nie może też się odkryć bo momentalnie dostanie w d.... .
Misja niemożliwa do wykonania.

0

Real jest znany z chamskiego traktowania swoich gasnących gwiazd, wystarczy przypomnieć Hierro..

0

Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się, że Messi zakomunikował:
Dam z siebie wszystko do końca sezonu ale Lucho out, nie ma dyskusji.
W innym wypadku nie wiem jaki sens miałoby pozbycie się trenera który
osiąga sukcesy..

0

Bravo w ogóle gra perfekcyjnie, poza jedną wpadką z Sevillą..

0

Ja też, jednak sezon się jeszcze nie skończył..

1

Wyczuwam podobnie..

0

Ale kanał z tym Pogbą, koleś zajebisty ale drogi ohydnie... i jeszcze podbijają..
Inna sprawa że można by mieć dwóch za tę cenę..

1

starość, starość

0

Jakoś wczoraj nie odpalił, zapewne miał jeden z "tych" dni..
To nie jest hejt na Luisa, po prostu mu nie szło.
Po to Messi haruje w drugiej linii żeby w ataku mieli z czego strzelać..
W końcu sam wziął sprawy w swoje ręce i się udało.

0

Poważnie.
A ty poważnie, nie zauważyłeś że Luisito wszystko psuł ?

0

Czerwony jest oczywisty - Suarez.
To jeden z tych meczów w których w pewnym momencie wiesz że on nie strzeli choćby miał z 10 sytuacji..

0

No na pewno.
Szczególnie pragnę widoku Robbena buszującego między naszymi obrońcami..

2

Nie ma Robbena - nie ma Bayernu.
A Pep niech się zawija i zostawi Niemcom co niemieckie..
Suarez chyba sobie przypomniał swoje początki w Barcelonie..

29

Real zagrał beznadziejnie, szkoda że "trójki" nie dostali.
Juventus nie postawił poprzeczki jakoś szczególnie wysoko, raczej to Real grał słabo.
Nie wiem czy oni oszczędzają siły na ligę , czy co..

1

Reakcja Pepa na tą sytuację - chyba mu wlepią jakąś kare bo lekko przesadził.
Przynajmniej ja nie widziałem nigdy trenera rwącego się do bitki, na tym poziomie rozgrywek.
Ostatni filmik na dole strony -
http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/19859123/lekarz-kadry-potwierdza-lewy-zlamal-szczeke

0

Kontuzjowany Robben = Barca w finale LM.
Taki fart nie zdarza się dwa razy.

0

Mam nadzieje że nie wyciągnęli wniosków..

0

Obawiam się że Bayern ma nad nami przewagę własnie przez tą wygraną ligę.
Do tego wracają skrzydła po kontuzjach.
Bayern ostatnio nie prezentował się najlepiej, ale teraz będzie dużo silniejszy .

21

Dziadek, nigdy cie nie lubiłem.
Masz ból dupy bo Messi cię dwa razy załatwił.
Obaj by dali radę wszędzie bo mają na to papiery.

0

Mam szacunek do Pepa bo stworzył najlepszą drużynę jaka widziałem.
Ale prawda jest też taka,że miał do dyspozycji naprawdę kosmicznych piłkarzy.
To nie przypadek że z nimi w składzie Hiszpania zdobyła tyle trofeów, a w FCB jeszcze był do tego Messi w szczytowej formie.

To samo w Bayernie, co za problem wygrać Bundesligę, skoro nie ma tam przeciwników.
Sposób w jaki przegrał z Realem w poprzednim roku był lekko żenujący.

Guardiola może jeszcze się pokazać jako wybitny trener ale musi zrobić coś konkretnego, stworzyć drużynę i coś z nią wygrać.
Teraz ma niezły test bo wygląda na to, że trzeba będzie pokonać Barce i Real żeby wygrać LM.




4

Nie wiem gdzie widzisz ten jego geniusz ?
W kopiowaniu tego samego stylu, w kolejnym klubie?
Szczególnie błysnął geniuszem w meczu z Realem w ostatniej LM..

0

Bayern jest dużo słabszy jak nie ma Robbena i Ribey'ego.
Jeśli oni zagrają i będą w formie, możemy się spodziewać bardzo drapieżnego Bayernu.
Robben daje tej drużynie element zaskoczenia w ataku, bez niego są schematyczni.
Trochę tak jak z Messim w FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?