0

Z Neymarem i Suarezem spokojnie mógłby spróbować zawalczyć.
Oni mają często nie najlepsze mecze, gdyby tak im po piętach stąpał młody to nie byłoby źle.

0

Nie masz racji wydaje mi się bo Super Trio nie zawsze jest zdrowe i potrzebuje też wartościowego zmiennika.
Do tego jest mnóstwo mniej ważnych meczy w których można chłopaka wystawiać.
Wiadomo że lepiej żeby grał cały czas ale myślę że jako zmienik w ataku Barcy by się nie zmarnował.
A gdyby się wkomponował w zespół to może i częściowo wygryzłby ze składu któregoś cracka..

0

A tak przy okazji, to wydaje mi się że Luis chce zrobić większą rywalizacje w ataku i dlatego potrzebuje nowego grajka .

0

Pedro jest ok, ale się wypalił dla Barcy.
Przydała by się świeża krew po prostu..

2

Vietto to chyba bardziej typ egzekutora.
Ja mam słabość do graczy z dobrą techniką..
Niech biorą obu, jednego za Pedro, drugiego na wypożyczenie..

0

Proponuje od razu zajrzeć w szeregi 15 latków, na pewno czekają tam przyszłe gwiazdy..

2

Dybała chyba ma lepsza kontrolę nad piłką, idąc do Barcy to duży atut..

0

Dobre jest na pewno to że obaj są dobrzy i perspektywiczni, do tego nie kosztują majątku.
No i zapewne obaj chętnie przyjdą do Barcy.

0

Vietto byłby gotowy od zaraz, Dybała musiałby trochę się wgryźć.
A czy on nie może za pomocnika robić przypadkiem ?

3

Z tym wysokim napastnikiem to dość pokrętny plan.
Taki koleś w systemie Barcy to by była jakaś kłoda drewna.
I co, trzymać takiego tylko po to żeby wchodził raz na 3 mecze na 20 minut ?
A jak wypadnie ktoś z SuperTrio to co wtedy, z przymusu gramy drewnem ?

Ewentualnie kupić dwóch jednego zmienika i drugiego dużego na ekstremalne sytuacje ..

0

Niech sobie to przeliczą na kasę, lepszy skład - większa szansa na trofea i dodatkowe wpływy gotówki.
Na takim żydzeniu można się przejechać.
Wiadomo że Alves też przesadza ale sami sobie narobiliśmy kłopotów, więc teraz trza płacić.

0

Już widzę naszą grę w następnym sezonie z Montoyą i Adriano.
Dajcie Daniemu te parę baniek i niech gra.
Chyba że następny sezon z góry spisujemy na straty..
Co w sumie ma też jakiś sens.

0

Pewna epoka już dawno się skończyła tylko niektórzy tego nie zauważyli..

0

Zgadzam się, Sandro prezentował się znakomicie jak na tak małą ilość minut
jaką dostał.
Powiedziałbym nawet że gdyby nie jakaś szalona chęć lansowania tak słabego grajka jak Munir, mogło to wyglądać jeszcze lepiej.

2

Będzie strzał w stopę jeśli pozwolimy mu odejść.

0

No to niech Lewandowskiego zabiorą z Bayernu, tylko ze on na ławce nie usiedzi..

0

Nie zbawi bo potrzeba dwóch pomocników.

0

Sprzedaż szklanego Thiago to był złoty interes.
A jak któryś z wychowanków chce być na stałe w składzie to niech pokaże coś więcej niż przeciętność.
Co wy sobie myślicie, że kolejny Iniesta czy Xavi rodzi się co roku i wystarczy zajrzeć do szkółki ?

0

YT nie ma tu nic do rzeczy.

0

Za Koke max 30mln, na więcej nie zasługuje.
Taki zakup miałby sens, tyle że nadal zostajemy bez porządnego rozgrywającego .

0

Było, sam do nich należałem.
Myślę że po chamskich akcjach z Neymarem, trochę fanów Koke ubyło.
Poza tym po obecnym sezonie widać że nie każdy pasuje do Barcy,
a zawodnicy słabsi technicznie chcąc nie chcąc bojkotują system gry FCB.

4

Trochę nietrafione porównanie bo Pogba to jest materiał na wielkiego piłkarza którym Rakitić ani Koke nigdy nie zostaną.
Do tego Pogba ma super technikę którą tamci raczej nie mogą się pochwalić.

0

A w ogóle to niech zostawia w spokoju Atletico, szkoda osłabiać tą drużynę.
Liga jest ciekawsza dzięki nim no i Real swoje dostaje.

1

Już przestańcie z tym wyliczaniem "mamy bana", wiadomo że mamy.
Co nie znaczy że nie można zakontraktować kogoś wcześniiej..

6

Błagam, tylko nie Koke.
To jest piłkarz który dobrze gra w Atletico, pomocy w Barcelonie nie zbawi.
Do tego jeszcze za gruby szmal.
No chyba że Luis chce zmajstrować jakiś strasznie toporny team..

0

A może oni już wiedzą że Vermaelen nie rokuje dobrze na przyszłość i kolejne kontuzje są kwestią czasu..
Jeśli dodatkowo nie wierzą w Bartre, to możliwe że będą szukać stopera.

1

Moim zdaniem Reus jest już zaklepany do Barcy.
Chyba nikt nie wierzy że zostanie "z dobrego serca" w Borussii.
W LM nie zagra więc będzie jak znalazł, Niemcy mają rozum i nie zaśpiewają 80mln tylko jakąś rozsądniejszą cenę.

Gdyby taki Verratti zechciał; do nas przyjść to było by pięknie ale w to nie wierzę.
Za to Koke jest przereklamowany i więcej niż 30 mln bym za niego nie dał..

0

No ciekawe skoro nie Pogba to kto..
Przydałby się pomocnik z jajami i dobrym skilem.

0

To prawda Barca zagrała fatalnie ale wygrała.
To tez jakiś plus.
Tylko czemu drużyna w formie tak słabo się zaprezentowała ?

0

Raczej to nie możliwe bo kto teraz weźmie kota w worku ?
Żeby go sprzedać to musiałby trochę pograć i coś pokazać..

Stoper by się przydał ale musiałby być absolutnie topowy do gry w pierwszym składzie, a to kosztuje.
Dla mnie brakuje pomocników ale tez dobrych, bo przeciętnych to już mamy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?