RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem czy kupimy kolejnego stopera.
Może nie być kasy na to.
Trzeba by też z kogoś zrezygnować w składzie.
1
Atletico nie da rady w tym sezonie, ostatnio mieli fart bo Barca była słaba Real się dopiero zlepiał do kupy.
Tym razem warunki są trudniejsze.
0
Bo tutaj są stada dzieci na tym forum, a dzieci jak jak to dzieci, podchodzą bardzo emocjonalnie do tematu.
Na początku sezonu uwielbiały Munira (pisałem że jest słaby to od razu bluzgi).
Teraz wydrapią ci oczy za wątpliwości w sprawie gry Chorwata .
Rakitić może i się jakoś wkomponuje w zespół ale tym czego nam brakuje to on na pewno nie jest i raczej nie będzie.
0
Problem Rakiticia jest taki że jest z lekka drewniany, co utrudnia mu grę w zespole grającym mocno "techniczną" piłkę.
Być może obroni się asystami i podaniami ale pchanie gry do przodu, drybling to raczej nie jego działka.
Barca czeka na prawdziwego cracka w pomocy, brakuje kogoś kompletnego.
Nic nie mam do Rakiticia ale nie wygląda na kogoś kto zbawi środek pola Barcy.
0
Bardzo dobrze że są chętni na niego.
W razie gdyby się jednak nie ogarnął, będzie komu sprzedać.
0
Chłopak ma talent w nogach ale zdaje się że rozumu mu brakuje.
Pytanie kiedy go oświeci, za rok czy jak mu puknie 30tka.
1
Barcelona potrzebuje dobrego pomocnika na pewno bardziej niż stopera.
PO to wiadomo że priorytet.
1
Najlepiej sięgnij od razu do Barcy C albo D.
Może znajdziesz tam genialnego 10 latka.
0
Mata to dobry grajek, pasuje do do Barcy.
Nie wiem skąd się bierze tylu hejterów tego piłkarza.
To bardzo ciekawa opcja dla Barcy, spadek formy na wyspach nie ma znaczenia.
0
Mata + Reus + PO.
Taki zestaw jest realny i finansowo w zasięgu.
Potrzeba dwóch pomocników.
0
Silva jest za stary już, niedługo będzie spadła w dół jak Iniesta z Xavim.
A szkoda bo byłby idealny.
0
Mata by się przydał.To piłkarz o profilu pasującym do Barcy, czuł by się u nas jak ryba w wodzie.Formę też by odbudował w swojskim środowisku, wyspy mu nie służą.Dla wielu ta opcja szłu nie robi ale moim zdaniem to by było sensowne wzmocnienie.Dobry piłkarz pasujący stylem, za rozsądną kasę.
0
A mi z korupcją i kupionymi mistrzostwami kraju.
I to nie tylko tymi za które w końcu beknęli , ale również tymi innymi przekrętami
których nikt nie odkrył..
0
Jeśli mówimy o transferach to na pozycji pomocnika chciałbym zawodnika który
ma łatwość w dryblowaniu i mijaniu w sytuacjach jeden na jeden.
Tego w tej chwili brakuje od kiedy Andres obniżył loty.
Zawodnicy typu Rakitić nic nie wnoszą w tej materii.
1
Tak by było najlepiej dla wszystkich.
Borussia to tymczasowo skończony projekt, może się odbudują ale raczej nie prędko.
Chyba że Kloppa bawi walka o trzecie miejsce na podium..
Szansa na prowadzenie Arsenalu nie zdarza się codziennie.
5
Ter Stagen na razie nadrabia miną, chyba wydaje mu się że jest kolejnym Neuerem.
Może niech zacznie najpierw dobrze bronić a potem zajmie się kreowaniem wizerunku.
0
Strasznie jakiś ociężały ten nasz Suarez.
Jego gra wygląda jak by miał nadwagę a technikę nie na miarę Barcelony..
4
Reus ma ciąg na bramkę, dobrą technikę, do tego instynkt strzelecki i szybkość.Przyda się gdziekolwiek nie miałby grać.Poza tym są kontuzje, rotacje, spadki formy.Cracków trzeba czasem oszczędzać.
0
Teraz będzie dziwna sytuacja z Reusem bo będzie kosztował grube miliony.
No wtedy to nie wiem czy to była by rozsądna inwestycja.
Zobaczymy jak ze zdrowiem w kolejnym roku..
BVB się rozpada i wątpię żeby na serio chciał tam zostać dłużej.
0
Nawet w pełnym składzie z Atletico mieli by ciężko.
Ale zauważ że rozsypała się obrona, bulteriery Simeone takiej szansy nie przepuszczą..
4
Bez Ramosa , Pepe, Marcelo, Jamesa - raczej trudno o super wyniki.Atletico to nie Elche (z całym szacunkiem dla tego zespołu).Pismaki przesadzają, głupio wyszło że urodziny wypadły w dzień porażki ale do cholery , piłkarze maja jakieś życie prywatne oprócz piłki.Mieli się biczować po nieudanym meczu ?
0
Wielkie tam halo.
Drużyna w niepełnym składzie bez podstawowych zawodników przegrała mecz.
0
Na początku zawsze są jakieś plotki.
Wygląda jakby dogadał się z BVB na wyciągnięcie większej kasy za transfer.
Tylko że nie wiem czy Barca da za szklanego zawodnika 50 mln.
Chyba mus się to nie opyla bo gdyby odszedł bez kontraktu za 25 mln, mógłby dostać więcej kasy do kieszeni od przyszłego klubu.
A tak to BVB dostanie 2 x więcej.
0
Rotacja, rotacja
17
Jakaś plotka , że Reus przedłuża kontrakt z Borussią.
To by znaczyło że "czeka na nas", chyba...
0
Reusa się bierze przede wszystkim dlatego że to mega grajek za jedyne 25 mln.
Do tego młody.
Nawet jakby miła się wymieniać z kimś z super trio.
0
Ewentualnie kogoś do pomocy ?
Chłopie pomocnik to jest priorytet a najlepiej dwóch, bo Xavi z Iniestą to są emeryci.
0
Tylko jest jedno małe ale- Reus 25mln , Pogba pewnie z 60...
A jak dla Barcy to 80 - znając realia.
0
Jak kocha to poczeka..
Ktoś tu tak napisał kiedyś, to dotyczy Reusa i Pogby również.
Kasy mają już chyba sporo, więc może niech pokierują się trochę "sercem".
Jeśli ktoś chce tu grać to poczeka pół sezonu na wypożyczeniu.
0
Może i taki mocny nie jest ale w pełnym składzie wygląda stabilniej w meczach z ogórkami.
Inna sprawa że Barca się w końcu chyba zebrała do kupy i kolejna część sezonu może przebiegać inaczej.