0

Rotacja, rotacja

17

Jakaś plotka , że Reus przedłuża kontrakt z Borussią.
To by znaczyło że "czeka na nas", chyba...

0

Reusa się bierze przede wszystkim dlatego że to mega grajek za jedyne 25 mln.
Do tego młody.
Nawet jakby miła się wymieniać z kimś z super trio.

0

Ewentualnie kogoś do pomocy ?
Chłopie pomocnik to jest priorytet a najlepiej dwóch, bo Xavi z Iniestą to są emeryci.

0

Tylko jest jedno małe ale- Reus 25mln , Pogba pewnie z 60...
A jak dla Barcy to 80 - znając realia.

0

Jak kocha to poczeka..
Ktoś tu tak napisał kiedyś, to dotyczy Reusa i Pogby również.
Kasy mają już chyba sporo, więc może niech pokierują się trochę "sercem".
Jeśli ktoś chce tu grać to poczeka pół sezonu na wypożyczeniu.

0

Może i taki mocny nie jest ale w pełnym składzie wygląda stabilniej w meczach z ogórkami.
Inna sprawa że Barca się w końcu chyba zebrała do kupy i kolejna część sezonu może przebiegać inaczej.

0

Zastanów się co piszesz dzieciaku.

0

Jakoś nie za bardzo..

2

Spokojnie, Real jeszcze nie raz straci punkty.
Problem w tym że my zapewne też i jak dotąd to częściej.

28

„Przerwaliśmy dobrą serię Realu, a teraz to my mamy znakomitą passę”

Trzy przegrane mecze z Barceloną to jest dobra passa ?

0

Jak się nie umie zatrudnić porządnego trenera to tak jest.

0

Otóż wyobraź sobie że po 30 latach oglądania piłki i towarzyszących jej różnych prasowych rewelacji stwierdzam, że jak wszystkie gazety przez 2 tyg piszą o jakimś konflikcie, to coś jest na rzeczy.

Klub i szatnia zawsze będą robić dobrą minę do złej gry.
Jeśli chodzi o dowody to chyba nie wyobrażasz sobie, że mam stenogramy
bluzgów którymi się obrzucili Luis z Messim.

Nie mniej życzę Luisowi w Barcelonie jak najlepiej, mimo że nie wierze że zostanie tu dłużej..

0

Niby było parę dobrych meczów ale jak naprawdę wygląda relacja Luis -Messi
to nikt nie wie..
Jeśli tam był naprawdę jakiś mega syf (moim zdaniem był), to Lucho wyleci przy minimalnych argumentach ze strony zarządu.

0

Jasne, jakiś koleś będzie trenerem Barcy bo jest kolesiem jakiegoś kolesia.

0

Niestety Marc, jeśli Bravo będzie zdrowy to nie pograsz za wiele.
To może trwać bardzo długo.

1

Cały czas z niej korzystamy i jakoś nie wygląda to różowo.

0

Nie szkodzi że nie jest obrońcą, własnie jako pomocnik by się przydał.
Zresztą mniejsza o to, ceny były z kosmosu "jak dla Barcy."

3

Dajcie jakieś inne nazwiska do dyskusji bo te dwa to pożywka dla dzieci..
Za Pogbe powiedzą nam 80 a w końcu jakiś Real weźmie go za 40.

To samo było z Cuadrado i Benatią.

1

Pomocnik dla Barcelony - ciekawy temat.
Przydałby się ktoś z najwyższej półki, średniaków to mamy w klubie i na wypożyczeniu..

0

Ja myślę że, a nawet jestem pewien, że podczas "rozróby" Luis dostał pewnego rodzaju ultimatum - koniec z głupimi rotacjami albo do widzenia.
No i wyszło mu na dobre.
A obrona jest taka sama jak była od dawna, wiec za wcześnie bym się nią nie zachwycał.
Tyle że chłopaki się bardziej jakby starają i są w formie.

0

Barca powinna jak najszybciej się ruszyć i dogadać z "przyszłymi transferami".
Za rok jak się otworzy okno transferowe to podyktują nam takie ceny że się kupować odechce.
Płacenie po 50 mln za chłopaków wartych 30, to średni interes.

4

Chelsea nazbierała taka ekipę że naprawdę nie wiem kto z nimi ma wygrać.
Dobry trener, drużyna doinwestowana na każdej pozycji.
Akurat średnio mi to pasuje bo ich nie lubię ale przyznać muszę że to z rozumem budowany team .

0

Nie wiem co z tym Mathieu jest grane, co on rozumu nie ma ?
Sytuacja napięta a on jak małe dziecko, po fakcie robi jakieś halo..
Przecież to dorosły chłop.

0

Już nie przesadzajcie że 80 mln w błoto bo facet się stara i jakąś tam
presje robi + asysty.
Poza tym kłopoty mamy w pomocy lub obronie a nie w ataku, więc spiny nie ma.

Inna sprawa że większego pożytku niż z Alexisa chyba z Gryzonia nie będzie, przynajmniej nie w takim zestawieniu jak teraz.
Czyli jakby 40 mln poszło w eter a do tego zawodnik starszy 2 lata.

Najgłupsze co ostatnio zrobiła Barca to przegapienie Hazarda jak jeszcze się wahał czy nie odejść z Chelsea.
Było dać za niego te 80mln , to jest prawdziwy diament.

Kolejna przegapiona szansa to będzie Reus.
Na szczęście może pójdzie do Arsenalu a im kibicuje równie mocno jak Barcelonie
więc żalu nie będzie.

Co ciekawe Suarez był jednym z niewielu transferów które wydawały się jak najbardziej sensowne, przecież brakowało nam "poweru" w ataku.

0

Wszystko fajnie tylko jak się przyjrzeć bliżej to przypadek Neymara jest zupełnie inny.

Neymar jest stworzony do gry w Barcelonie, profil ma idealny do szybkiej technicznej gry jaką się tu uskutecznia.
Do tego jest młody i przyszedł ze słabej ligi (w porównaniu z hiszpańską), więc wiadomo było ze potrzebuje czasu.

A Luis w tych kwestiach ma nie wiele na swoją obronę.
Moim zdaniem łatwiej mu będzie w meczach z trudniejszym rywalem, kiedy rywal nie postawi autobusu.

3

Niby Villarreal postraszył ale tak naprawdę mieli wielkiego farta przy obu golach.

0

No nie wiem, był jakiś syf z odwiedzinami chorego Tito w USA.
A raczej z brakiem odwiedzin, opisywane było to nawet tutaj.

1

Munir się skończył.

Żartuje, ale to mocno przereklamowany grajek.
Nic nie pokazał, wyglądało jakby jakiś szejk płacił za wstawianie go do składu.

0

Trudno coś wnioskować po tych wynikach..
Zobaczymy wieczorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?