RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
0
Jak chce do FCB to niech się wypożyczy gdzieś na rok i po sprawie.
Tylko gdzie on niby tu by miał grać skoro to prawie napastnik ?
2
Jak ktoś myśli że Real zacznie nagle przegrywać z ogórkami to ma chyba nie po kolei w głowie.
1
Sandro ładnie grał a Luis uparcie wpychał Munira.
0
Co takiego powiedział Zubi w Canal + ?
2
Mam na myśli również to że kibiców ani drużyny raczej nie uspokaja takie gadanie.
0
Gdyby Massi był pewny pozostania w Barcelonie to by takich dwuznacznych zdań nie wypowiadał.
Skoro nie jest pewny co będzie w następnym sezonie to zapewne ruska kasa chodzi mu jednak po głowie.
0
Te gadki zawodników Atletico przysłonięte dłonią to jakiś kabaret, żenujące i powinni za to beknąć.
0
Nie "z którymś z zawodników" tylko z Messim i zostanie (mam nadzieję) zwolniony za jedno i drugie na raz (kumulacja: spina + słaba gra).
Historia z Realem to tylko jeden przykład.
Grube afery zazwyczaj są poprzedzone zrzędzeniem pismaków.
1
Piszecie że to są ploty a historia pokazuje (np. Real za kadencji Mou) że jak gazety piszą o jakimś "syfie" w drużynie albo na linii trener - drużyna , to jest w tym zazwyczaj sporo prawdy.
Nie zdziwiłbym się gdyby Messi z Luisem obrzucili się słownie takim błotem, że dalsza współpraca jest niemożliwa.
Jak to sobie wyobrażacie, że klub wyda oświadczenie ze stenogramem rozmów i przekleństw Leo vs Luis ?
Przecież wiadomo że 99% całego bagna jest ukryte pod cukierkowymi komunikatami że wszystko jest ok.
Chyba tylko dzieci na tym forum wierzą w te brednie o braku konfliktu.
0
Wreszcie jakieś konkrety.Messi ma swoje wymagania i ma w tym racje.Tylko o jakie zmiany w organizacji mu chodzi ?Przyjmując że to w ogóle prawda..
0
Czyli co niby, potem przeprowadzka ?
A tak serio to Messi zdaje się ma świadomość że przez kolejne 2 sezony szału Barca nie zrobi i być może ma dość tej słabości..
2
Nie wiadomo, tam może być już mega syf i odejście trenera jest konieczne.
Słaby trener i jeszcze wszystkich wk....a.
Po co to odkładać na później ?
Chłopaki raczej nagle Luisa nie pokochają, więc jego los jest jasny.
2
Na początek niech kolejny trener ma rozum, to już bardzo dużo w porównaniu ze stanem obecnym.
Przydałby się ktoś taki jak Bielsa, Del Bosque.
Młodziak też może być ale żeby miał równo pod sufitem.
0
Jest w tym trochę prawdy ale w tej chwili zespół jest w rozsypce z dziurami w składzie i myślę że bez Messiego nie damy rady.
0
Ja bym odpuścił z Elche, dobra sposobność żeby pozbyć się Luisa ..
0
Szkoda że Klopp nie zna hiszpańskiego..
0
Na linii trener- drużyna jest pewnie od dawna słabo, a teraz to jakieś totalne bagno.
My zapewne widzimy tylko wierzchołek tego bagna.
No ale do cholery, dziecko 10 letnie lepiej by poprowadziło tą drużynę.
Co ciekawe na forum wciąż się spotyka opinie że trzeba mu dać czas.
1
No no, może wreszcie nadchodzi nieuniknione czyli kończy się cierpliwość piłkarzy, nie tylko kibiców.
Gdyby tak był to początek końca Luisa to by było fajno.
3
Co tu analizować kiedy jedynych dwóch piłkarzy mogących rozmontować autobus siedzi pierwszą połowę na ławce.
Stawiam swoja głowę że gdyby nie to to byśmy wygrali.
0
To prawda , tym razem Luis przesadził.
Mam nadziej że ktoś mu w końcu podliczy te błędy i wyciągnie wnioski.
0
Hamulcowy to w tym meczu był trener.
Przeciwnik wcale nie był taki rewelacyjny tylko zabrakło Neya i Messiego.
0
Lub coś podobnego.
0
Moim zdaniem dopóki nie pojawi się jakiś młody zdolny łeb powinniśmy wziąć na przetrzymanie jak Real i zatrudnić doświadczonego trenera z nazwiskiem który nie da sobie w kaszę dmuchać.
Może i prochu nie wymyśli ale w sumie i tak Barca gra zawsze tak samo więc potrzeba tylko kogoś kto ma rozum w przeciwieństwie do Luisa E.
0
Z dziurawym składem i banem na transfery trudno oczekiwać jakiś mega wyników od kolejnego trenera.
Jakiś konkretnych nazwisk chyba nie ma na liście..
26
Ja już nie myślę o bieżącym sezonie tylko trzęsę portkami czy w kolejnym znowu będziemy oglądać tą bezmyślną karykaturę trenera.
W tej chwili oddałbym tegoroczną LM i ligę za pewność że Luisa w następnym sezonie tu nie będzie.
0
Koleś wykastrował drużynę w meczu z teamem który wygrał z Realem i Atletico.
Szkoda słów na tego chłopa.
W meczu z lepszymi będzie łatwiej bo nie postawią autobusu.
0
Co ma piernik do wiatraka ?
To jest kara z kapelusza, sprytnie uderza w klub.
Jednym to , drugim tamto, zależy jaki stare dziady mają humor.
I komu chcą obrobić dupsko.
Było dać karę finansową 20 mln euro na biedne dzieci czy coś podobnego.
Czy kazać wybudować jakieś szkółki ze free.
Ktoś przynajmniej by na tym zyskał a tak to tylko straci Barca.
To jest jakaś hitlerowska sprawiedliwość.
0
Naprawdę ?
Może trener powie którzy to bo jakoś nie dowidzimy..
0
Nie rozumiem.
"jeśli Barça chciałaby jego powrotu po tym okresie, musiałaby zapłacić trzy miliony euro"
Jak to, płacimy za terminowy powrót zawodnika po 2 letnim wypożyczeniu ?
To jakiś żart?