RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Klopp nie zna hiszpańskiego..
0
Na linii trener- drużyna jest pewnie od dawna słabo, a teraz to jakieś totalne bagno.
My zapewne widzimy tylko wierzchołek tego bagna.
No ale do cholery, dziecko 10 letnie lepiej by poprowadziło tą drużynę.
Co ciekawe na forum wciąż się spotyka opinie że trzeba mu dać czas.
1
No no, może wreszcie nadchodzi nieuniknione czyli kończy się cierpliwość piłkarzy, nie tylko kibiców.
Gdyby tak był to początek końca Luisa to by było fajno.
3
Co tu analizować kiedy jedynych dwóch piłkarzy mogących rozmontować autobus siedzi pierwszą połowę na ławce.
Stawiam swoja głowę że gdyby nie to to byśmy wygrali.
0
To prawda , tym razem Luis przesadził.
Mam nadziej że ktoś mu w końcu podliczy te błędy i wyciągnie wnioski.
0
Hamulcowy to w tym meczu był trener.
Przeciwnik wcale nie był taki rewelacyjny tylko zabrakło Neya i Messiego.
0
Lub coś podobnego.
0
Moim zdaniem dopóki nie pojawi się jakiś młody zdolny łeb powinniśmy wziąć na przetrzymanie jak Real i zatrudnić doświadczonego trenera z nazwiskiem który nie da sobie w kaszę dmuchać.
Może i prochu nie wymyśli ale w sumie i tak Barca gra zawsze tak samo więc potrzeba tylko kogoś kto ma rozum w przeciwieństwie do Luisa E.
0
Z dziurawym składem i banem na transfery trudno oczekiwać jakiś mega wyników od kolejnego trenera.
Jakiś konkretnych nazwisk chyba nie ma na liście..
26
Ja już nie myślę o bieżącym sezonie tylko trzęsę portkami czy w kolejnym znowu będziemy oglądać tą bezmyślną karykaturę trenera.
W tej chwili oddałbym tegoroczną LM i ligę za pewność że Luisa w następnym sezonie tu nie będzie.
0
Koleś wykastrował drużynę w meczu z teamem który wygrał z Realem i Atletico.
Szkoda słów na tego chłopa.
W meczu z lepszymi będzie łatwiej bo nie postawią autobusu.
0
Co ma piernik do wiatraka ?
To jest kara z kapelusza, sprytnie uderza w klub.
Jednym to , drugim tamto, zależy jaki stare dziady mają humor.
I komu chcą obrobić dupsko.
Było dać karę finansową 20 mln euro na biedne dzieci czy coś podobnego.
Czy kazać wybudować jakieś szkółki ze free.
Ktoś przynajmniej by na tym zyskał a tak to tylko straci Barca.
To jest jakaś hitlerowska sprawiedliwość.
0
Naprawdę ?
Może trener powie którzy to bo jakoś nie dowidzimy..
0
Nie rozumiem.
"jeśli Barça chciałaby jego powrotu po tym okresie, musiałaby zapłacić trzy miliony euro"
Jak to, płacimy za terminowy powrót zawodnika po 2 letnim wypożyczeniu ?
To jakiś żart?
1
Można by im dać ze dwóch młodych za niego..
0
Nie żartuj sobie z Niemca.
Borussia to skończony projekt i Reus nie ma tam nic do roboty.
Właściwie już go tam powinno nie być.
1
Dobrze napisane.
Na forum jest kupa dzieciaków które chcą w składzie widzieć innych dzieciaków.
A to niemożliwe.
Jak jeden wejdzie to będzie max.
1
Sprzedaż Thiago to był mega interes.
Koleś jest największą szklanką jaką widziałem.
1
Już poprawione.
0
No to teraz gimbusy z forum będą od rana do wieczora pisać kogo ze szkółki widzą w składzie.
Halilović, Samper itd.
Proponuje od razu sięgnąć do młodszych roczników może będziemy pierwsi u których zagrał piętnastolatek.
1
Bardzo słusznie.
Kara jest z kosmosu i nieadekwatna do winy.
2
Messi tu nie ma nic do rzeczy.
5
Szkoda mi Neymara, będzie musiał grać w słabym teamie przez pierwsze 3 lata.
0
No cóż, w dwóch kolejnych sezonach drugie miejsce w lidze i ćwierćfinał LM.
Chyba nikt sobie poważny tu nie myśli że dzieciaki ze szkółki pociągną Barce gdziekolwiek wyżej niż jest teraz.
0
Pięknie, najlepsze jest to że jak minie ban to trzeba będzie wymienić połowę drużyny bo się dziadkami zaczną robić.
Czyli znowu rewolucja i czekanie na zgranie teamu.
0
Nie no dupa zbita , skoro piszą w gazetach że apelacja odrzucona to nie ma co się łudzić.
Szkoda bo było by o czym pogadać ( o transferach)..
0
Co to za adres do tego linku, ktoś się zna na tym ?
/fileadmin/user_upload
0
Skąd do cholery ten news o zakazie skoro na stronie TASu go nie ma ?
2
Sporo jest tu napisane o pełnym zaangażowaniu.
Panom Pique, Iniesta, Xavi trzeba by to chyba przeczytać milion razy i tak by ich nie ruszyło..
0
Rewelacyjne.
Myślałem że nic mi dzisiaj nie poprawi humoru.