1

Już nie chcem ale muszem odgrzać tego kotleta.

Można było kupić kiedy było letnie okienko bez bana.
Naprawdę jak ostatnio sobie uzmysłowiłem jakimi debilami są ludzie odpowiedzialni za te pomyłki transferowe, to aż nie mogę w to uwierzyć.

Pierdolenie o kupowaniu było przez pół roku a oni wzięli
kalekę i noname'a za pięć złotych.

0

Już przestańcie płakać nad tymi "wychowankami" jakby to wasze dzieci były.
Wszyscy widzą jak to wygląda jeśli w składzie gra więcej niż jeden dzieciak , gra siada na maxa.
Piłkarze na miarę pierwszego składu FCB nie wykluwają się co drugi dzień.
Na razie żaden nie pokazał że zasługuje na grę.


0

Ta kulka to ufo ?

1

Może by ktoś chociaż powiedział o co chodzi, gdzie leży problem w grze tego chłopaka..

0

No, to prawda za taka kasę to trzeba by było go wziąć.

2

Lubię Reusa ale :
-szklany
-nie ma mamy miejsca w składzie dla niego

1

Już dali by spokój z tymi sankcjami.
Jak są tacy sprawiedliwi i uczciwi to niech oddają kasę którą sami nakradli.
To po pierwsze.
Po drugie wszyscy wiedzą że ta hitlerowsko-złodziejska organizacja jest sama umoczona po uszy w 1000 razy większym bagnie niż błędy w szkółce Barcy.

A po trzecie to sensowna karą było by zapłacenie np. 10 mln euro na cele charytatywne czy coś podobnego .
Co za głupi pomysł pozbawić klub możliwości transferów..

Bezsensowne osłabianie klubu, wiedzę w tym celowe działanie a nie adekwatną do zbrodni karę.

0

Popatrzcie w oczy tego zboczonego starego dziada, on chce tylko kasy, więcej kasy..
Tak mi wpadło na myśl że nawet jak nam anulują bana to zarząd zrobi coś równie głupiego jak ostatnio..

0

Tello ?
Chyba żartujesz..
Kolejny "szkółkowy" niewypał.

0

No no, Rakitić pięknie się prezentował na tle tak wymagającego przeciwnika.
Od dzisiaj widzę w nim filar środka pola..

0

Wygląda na to że ta furtka transferowa nic nam nie daje.
Z ligi hiszpańskiej nie ma nikogo sensownego (i chętnego) do wzięcia.
Upychanie na siłę kolejnego rezerwowego nie ma sensu.

0

Filar defensywy raczył się przyłożyć do gry na kilka spotkań.
Chyba mu pomnik za to wystawimy.
A tak na serio to dobry obrońca tylko ma w dupie klub i kibiców.
Dlatego się nie stara na co dzień.

0

A może Luis kombinuje żeby kupić środkowego i wywalić Pikeja w świat ?

0

"silnego piłkarza o dobrych umiejętnościach technicznych i taktycznych"

No za takiego gościa jeśli ma być mocny, trzeba będzie słono zapłacić..

0

Najpierw może niech któryś pokaże że jest lepszy niż dziadki z podstawowego składu.

0

Stoper to ja nie wiem czy jest nam tak potrzebny.
Mamy dwóch + Bartra na zmianę i Masche w razie potrzeby.

0

Jeśli zrobi się furtka dla zakupu jednego piłkarza to powinni się zes...ć żeby
zrobić jakiś porządny transfer z tej okazji.
Albo prawy obrońca albo pomocnik.
Tylko kto tu niby w zimie będzie do kupienia.. i to z ligi hiszpańskiej.

0

W pomocy mamy albo słabych albo wyeksploatowanych.
Tylko ze moim zdaniem to jeśli kupować pomocnika to jakiegoś dobrego za dużą kasę, kolejnych do grzania ławy nie potrzeba.

0

Za każdym razem gdy gramy z dobrym przeciwnikiem mam wrażenie że
oni wiedzą co robić na boisku a u nas jakiś taki kontrolowany chaos.

0

Cieszymy się że drużyna walczy, nie cieszymy się że nadal gra jakoś nie składnie.
Tym razem również w ataku słabo.

0

Fajnie że wygraliśmy ale to zwalnianie akcji przy kontrach jest żałosne i kłuje w oczy.

0

Chłopie co ty za brednie wypisujesz, to nie jest dyskusja na temat spełniania czyichkolwiek oczekiwań.Henry miał 30 lat jak przeszedł do Barcy, wiadomo że dla napastnika jest to końcówka grania na maksymalnym poziomie.Grał nieźle ale do Henrego z Arsenalu było mu daleko.

1

Nie zauważyłem żeby po przyjściu do Barcy grał lepiej niż w Arsenalu.
Apogeum miał za sobą , według mnie.

2

W sumie dobrze zrobił odchodząc do Barcy.
Najlepsze lata miał za sobą a przynajmniej wygrał LM.
Głupio trochę jakby taki grajek nie zdobył nigdy pucharu.

0

Może nie odstaje tak bardzo tylko zapomniała że żeby wygrać trzeba też walczyć a nie tylko grać w piłkę..

0

Czekam na ten dzień od 2 lat..

0

Sensownie rozumowanie.
Albo puścić kasę na faceta z jajami i niech gra albo zmiennika po taniości.

Ja bym wolał lidera za większe pieniądze - wtedy wreszcie Pikej dostałby kopa w dupe i zaczął grać lub zawinął się gdzie indziej.

0

Coś mi się zdaje że Pique jest jednak na wylocie i dlatego Luis węszy za nowym stoperem...

1

Doświadczenie z tego sezonu nauczyło mnie olewać wyniki z kelnerami.
Jak zagramy dobrze z PSG to przestanę trząść dupą że mamy slaby team.

0

Ale jaja, to jest niewiarygodne.Vermaelena nie ma.Może się do czegoś będzie nadawał za 5 miesięcy a może nie.Trzeba potraktować go jak przyszłego rezerwowego co najwyżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?