RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś pisał że dzisiaj..
0
Decyzja TASu kiedy , dzisiaj ?
O której ?
0
Rzeczywiście Suarez wydawał się ostatnim który by się mógł tak zaciąć.
No ale jak widać magia Barcy działa i zepsuć się tu może każdy.
Ja nie wiem tylko czy to jest właściwy zawodnik na mecze z autobusami.
W Liverpoolu miał dużo miejsca tam się bardziej rozciąga grę.
Pewnie chłop odpali na maxa w kolejnym sezonie.
0
A ja myślę że coś tam się uda przywałować z tym TASem..
1
A kogo byś widział na PO ?
Jakiś mega cracków na horyzoncie nie widać..
0
To prawda, w Portugalii trafia się sporo dobrych zawodników ale trzeba za nich płacić grube bańki.
1
A gwizdek na koniec meczu przy setce dla Getafe to nie czerwony ?
1
Twoje omijam na szczęście z daleka..
0
Bo to jest taki trener któremu się wydaje że coś po swojemu zmajstruje nie trzymając się zasad typowych dla tej profesji.
Liczyłem że kopnie w dupę chłopaków i w końcu zaczną się starać ale widać
że pomoże tylko usunięcie połowy składu.
8
Dopiero po tym meczu to odkryłeś..?
Barca jako zespół nie funkcjonuje od czasów odejścia Pepa.
Ten projekt się skończył i jest sztucznie podtrzymywany przy życiu.
Messi jest respiratorem, Neymar defibrylatorem.
Co gorsza mamy bana na leki i słabego lekarza.
0
A co on ma robić w ofensywie jak nie daje rady grac na poziomie innych zawodników ?
Wiadomo że chowa się sam za siebie..
0
No bo nie wiedzieć czemu oceniasz trenera po wyniku a to trochę inaczej funkcjonuje.
Sądzisz że Neymar strzeli w kolejnym trudnym meczu taką zajebistą bramkę jak z PSG ?
Albo przeciwnik zmarnuje 2 setki ?
Jak ktoś się nie jara wynikami to od razu widzi że ten zespół gra słabo w obronie,
pomocy nie ma, atak schematyczny.
Luis słabym trenerem był w Romie, nijakim w Celcie a tutaj to wpadł na naprawdę głęboką wodę i dziurawy skład.
0
Ja tam Rakiticia nie widziałem wcześniej i się pod zachwytami nie podpisuje.
Za to widzę kompletny brak materiału na pomocnika w Barcelonie..
0
Nie jestem fanem Luisa E. ale ostatecznie nie ma on przecież wpływu na brak Neymara, formę Iniesty, starość Xaviego, czy drewnianość Rakiticia.
Nie wiem czy akurat w tym meczu Busi na ławce był by zbawieniem.
Barca od dawna gra na lekko zaciągniętym hamulcu i takie są efekty.
3
Brakowało tu Neymara albo Iniesty w formie, jakiegoś małego gościa z mega kiwką..
0
Real straci jeszcze punkty ale my w tym czasie stracimy 2 razy więcej..
Brakowało mi w tym meczu jakiegoś wymuszenia karnego, jak nie idzie normalnie to trzeba coś wymyślić.
Straszny jest ten schematyzm Barcy..
0
Rakitić to chyba się pożegna z FCB po sezonie.
Żadnych papierów nie ma na granie tutaj ten chłopak.
Brak kiwki , przyjęcia, strzału , nawet z ogórkami jest słaby..
Niby nie powinno się skreślać nikogo ale facet jest drewniany.
0
Prawda, farta mieliśmy sporo...
6
To nie wina trenera.
Barca od dawna nie wie co to szybka gra do przodu, dopóki nie zmieni się jeszcze ze 2-3 kluczowych zawodników to co jakiś czas w ten sposób umoczymy.
Po prostu chłopaki lubią kręcić kółka i szpanować że trzymają piłkę.
To jest jakiś jebany virus od dawna nieuleczony.
0
Ja bym wystawił Bravo jako pierwszego bramkarza w Lidze i LM a Stagen niech gra w mniej ważnych/łatwiejszych meczach, bez względu na rozgrywki.
Jakieś mam takie wrażenie że on na razie jest jeszcze nie pewny..
0
W Munira to jakoś nie wierze ale Sandro bym zobaczył na wypożyczeniu bo w pierwszej drużynie to on nie pogra za wiele w tej chwili.
0
Miałem na myśli mecze z nagle przemeblowaną defensywą a w pierwszym meczu z PSG takiej sytuacji nie było.
Typowe przykłady tej loterii to Real i PSG 2 .
Nie trzeba chyba dodawać że nikt inny takich kombinacji nie robi, bo to niezdrowe.
0
Plotka głosi że Luis w Romie robił podobne jaja.
W "zwykłych" meczach stosował normalna taktykę a w szlagierach zawsze coś mącił, zmieniał z zaskoczenia.
Ogólny bilans tych meczów wyszedł podobno na minus.
U nas były dwa Real/Psg i wynik takiej zabawy 50/50 , jedna porażka i jedna wygrana.
Ja tam dziękuję za takie niespodzianki, wolę stabilną normalna defensywę która się zna i umie współpracować.
0
Bierność obrońców jest nieprawdopodobna w takim meczu z Ibrą w ich polu karnym.
Do tego Szwed mógł wyjść wcześniej do tego podania ze skrzydła i też by był w sytuacji bramkowej.
0
Obejrzyjcie sobie jeszcze raz najlepszą obronę w lidze (gol Ibrahimovicia) :
Można się załamać jak się na to patrzy..
0
W FCB prawy obrońca to ważna część zespołu, również w ofensywie.
Wypadałoby kupić kogoś zajebistego..
1
Znowu Munir..
Sandro bym wolał.
0
Mathieu to solidny grajek ale jako boczny obrońca jest beznadziejny.
Nie potrzeba do tego żadnych testów.
1
Bardzo mnie ciekawi gra Vermaelena po rehabilitacji.
A właściwie jego zdrowie, tzn. czy będzie łapał kontuzje raz na miesiąc
czy może się jakoś przyda.
Ale to raczej w następnym sezonie bo chyba nikt nie wierzy że on za 3 miesiące złapie formę nie grając wcześniej w FCB.
0
Jest sporo osób które mają nie najlepsze zdanie o grze naszej drużyny w tym meczu.
" to, co zrobisz, będzie dobre lub złe, w zależności od tego, jaki będzie wynik."
Zdaje się że Luis E. w ten sposób widzi grę Barcy.
To znaczy że gramy słabo w defensywie i ogólnie na ryzyku, a to czy wygramy zależy w dużej mierze od farta.
Marna filozofia.
Myślałem że drużynę i taktykę przygotowuje się tak żeby wygrać a nie żeby wygrać lub przegrać .