0

Plotka głosi że Luis w Romie robił podobne jaja.
W "zwykłych" meczach stosował normalna taktykę a w szlagierach zawsze coś mącił, zmieniał z zaskoczenia.

Ogólny bilans tych meczów wyszedł podobno na minus.
U nas były dwa Real/Psg i wynik takiej zabawy 50/50 , jedna porażka i jedna wygrana.

Ja tam dziękuję za takie niespodzianki, wolę stabilną normalna defensywę która się zna i umie współpracować.

0

Bierność obrońców jest nieprawdopodobna w takim meczu z Ibrą w ich polu karnym.
Do tego Szwed mógł wyjść wcześniej do tego podania ze skrzydła i też by był w sytuacji bramkowej.

0

Obejrzyjcie sobie jeszcze raz najlepszą obronę w lidze (gol Ibrahimovicia) :



Można się załamać jak się na to patrzy..

0

W FCB prawy obrońca to ważna część zespołu, również w ofensywie.
Wypadałoby kupić kogoś zajebistego..

1

Znowu Munir..
Sandro bym wolał.

0

Mathieu to solidny grajek ale jako boczny obrońca jest beznadziejny.
Nie potrzeba do tego żadnych testów.

1

Bardzo mnie ciekawi gra Vermaelena po rehabilitacji.
A właściwie jego zdrowie, tzn. czy będzie łapał kontuzje raz na miesiąc
czy może się jakoś przyda.
Ale to raczej w następnym sezonie bo chyba nikt nie wierzy że on za 3 miesiące złapie formę nie grając wcześniej w FCB.

0

Jest sporo osób które mają nie najlepsze zdanie o grze naszej drużyny w tym meczu.

" to, co zrobisz, będzie dobre lub złe, w zależności od tego, jaki będzie wynik."

Zdaje się że Luis E. w ten sposób widzi grę Barcy.
To znaczy że gramy słabo w defensywie i ogólnie na ryzyku, a to czy wygramy zależy w dużej mierze od farta.
Marna filozofia.

Myślałem że drużynę i taktykę przygotowuje się tak żeby wygrać a nie żeby wygrać lub przegrać .

9

W zgodzie to to wygląda dla mediów.
Nikt mi nie wmówi że Montoya jest aż tak słaby że nie zasługiwał na jakiekolwiek szanse i sportowo jest dopiero piąty w hierarchi .
Na 100% panowie maja jakąś spine .

0

Suarezowi pomoże jak któryś z naszych cracków się (odpukać) zepsuje na parę tygodni.
Wtedy będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce bo teraz to oni we dwóch zabierają przestrzeń.

1

Co to za taktyka w której nagle zmieniasz system obrony i drużyna wyraźnie się gubi.. ?
SuperTrio zawsze ma kilka szans na gole i tym razem to wykorzystali, dlatego wygraliśmy.

0

PSG chyba myślało że podobnie jak w pierwszym meczu sami sobie strzelimy bramki (błędy).
I nie wiele brakowało że mieli by racje, ale jakoś z tego wyszliśmy...
Po prostu mieliśmy więcej farta w tym meczu.

0

Piszę zupełnie serio debilu.
Nie wiesz jaki ma charakter..

0

Może Montoya jest mentalnym patolem i nie da się z nim dogadać ..

0

Bardzo trafna odpowiedź.
Piłka to też loteria i potrzeba trochę szczęścia.

Ale na farcie nie da się wygrać LM, za długa droga.
Dlatego obawiam się o mecze z drużynami top4.

Już widziałem Barce w której przody nadrabiają to co wpuściła dziurawa defensywa.
Daleko wtedy nie zajechała.

0

No właśnie to jest problem że grając nie najlepiej pisze się że zagrali najlepsze spotkanie.
Znasz efekt motyla?
Zatrzepotał by skrzydłami na drugim końcu świata i PSG strzeliło by na 2-0.
Gówno byśmy wtedy wygrali a Lucho dostałby hejty zamiast pochwał.

1

Odosobniony nie jesteś ale da się zauważyć że część ludzi z tego forum ma mentalność teściowej która ogląda mecze.
Wygraliśmy - trener jest super i drużyna mocna.
Przegraliśmy - lecą hejty

A tak na serio to obrona przypomina tą z polskiej repry, czyli coś w rodzaju - kopnijmy piłkę w ich pole karne a jak nie my to oni sami sobie strzelą gola.
Akcje bramkowe wiszą w powietrzu, zawału można dostać.

Mathieu i Pique są ślamazarni, dobre interwencje przeplatają fatalnymi.
Jak ich porównać z Puyolem czy Ramosem to wyglądają jak jakieś pomyłki piłkarskie.

Nie wiem jak ktoś może nie widzieć totalnej lipy jaką gra ta defensywa.
Zobaczycie w meczach z rywalami, z najwyższej półki.
Chyba że SuperTrio nadrobi to co partaczą koledzy z obrony.

O pomoc nie mam pretensji bo to nie wina Lucho że ma takich piłkarzy w tej formacji.

0

No tak , wszyscy myśleli że Xavi już zramolał a Iniesta daje rade, a tu niespodzianka..

0

Pewnie by się przydał ale nie za 60 baniek..

2

W tym systemie obrony problemem jest Mathieu który jest za wolny żeby grać na boku obrony.
Po prostu jest za wielkim gorgiem żeby nadążyć za skrzydłowymi.
Może i szybko biega, ale czas reakcji ma typowy dla wielkoludów.
Mimo to cenie go za zaangażowanie, którego nie wykazują nasi co niektórzy gracze.

0

Pique jak zwykle - kilka super odbiorów i parę strasznych wtop.
Trudno go ocenić sprawiedliwie.

0

No i ma racje chłop.

0

No cóż, kwestia sporna.
U mnie Luis jest na cenzurowanym i dopóki nie zobaczę że drużyna gra pewnie w obronie to moje komentarze będą często nieprzychylne.

Widziałem już Barce która wygrywa ale gra niepewnie i wiem co się potem działo jak wpadł Bayern.
Na plus zaangażowanie ale błędów indywidualnych też trochę było.

1

Chyba kolego inny mecz oglądałeś.
Eksperymenty może niech Luis robi w pucharze króla a nie w LM.

Ten mecz mogliśmy wtopić tak jak ten pierwszy gdyby nie pudła zawodników PSG.

0

Przed kontuzja było podobnie.
Facet się ewidentnie kończy.
Dziękujemy ci Andres ale jeden dobry mecz na 5 to chyba za mało..

0

Nie twierdzę że powinniśmy wygrać 5-0.
Chodzi mi o błędy w defensywie i ogólne odczucie że bez pomysłu jest gra.
Wszystko na indywidualnych umiejętnościach, brak ręki trenera widoczny.

8

Iniesta chyba zapomniał jak się w piłkę gra, albo myśli już tylko o emeryturze.

1

Luisa uratowały brak skuteczności PSG i geniusz naszego SuperTrio.
A generalnie to zespół nadal nie wie co gra, wygląda to paskudnie.
Żadnego progresu, obrona niepewna, brak kreatywności w ofensywie.

Niby zwycięzców się nie sądzi ale chyba każdy zauważył że gramy marnie.

0

Nie da się na niego patrzeć, wygląda jakby nie nadawał się na ten poziom.

1

trzeba przyznać że na papierze PSG wygląda mocno..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?