0

Możliwe, tylko że zapewne będą chcieli dużą kasę i do tego jeszcze Tello.

3

Nie no chłopie, tu się toczy sprawa o gruba kasę i zawodnika którego chcą wszyscy.
Trzeba go brać jak tylko nadarzy się okazja.
Czekanie na koniec kontraktu to droga donikąd, zaraz Porto przedłuży umowę i na nic wszelkie zapędy na kupno wolnego piłkarza.

0

30-40 mln trzeba będzie dać, Porto tanio nie sprzedaje.
Pewnie będą chcieli 25-30 + Tello.

1

To co robił Luis w pierwszej połowie sezonu i jak to się ma do wyników to wielka tajemnica.
Nie wiadomo czy to zespół się zebrał do kupy w końcu czy trener zmądrzał..

1

To zależy gdzie chłopak chce grać..

0

Trochę w tym prawdy jest..

0

Hummels jest przereklamowany.
Często robi klopsy, oglądałem wszystkie mecze Borussii swojego czasu i naprawdę szału nie robi ten piłkarz.
Chyba że za jakąś fajną cenę.
W ogóle inwestowanie kosmicznych pieniędzy w obrońców to średni pomysł.

Jak się prześledzi teamy z najlepszą defensywą to niekoniecznie widać tam jakiś
cracków.
Ważny jest wybór odpowiedniego obrońcy i zgranie.

0

No wiesz to taki nasz stary dobry polski obyczaj - bluzganie i zbieranie haków na bliźnich..

5

Niby irytuje ale przy obecnej formie Messiego i Neymara trudno nie byc optymistą.
City raczej się nie zamuruje a wtedy SuperTrio ich rozjedzie.
No chyba że się jednak zamurują..

0

Tak to moja opinia.
Chodziło mi o to że z takim składem jaki tam zostanie po letnim okienku to świata raczej nie zawojują..
A co do Kloppa to chyba skończyła się chemia na linii trener - drużyna, zapewne więc odejdzie latem, a wtedy to już w ogóle będzie lipa.
No chyba że Reus zamierza brać udział w projekcie "nowej" Borussii..

1

Temat stoperów jest baaardzo zagmatwany.
Mamy ich dużo, tylko nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
Jeśli obrona będzie grała dobrze to myślę że można z tym poczekać do letniego okienka 2016..

0

Kolego czy Ty z choinki spadłeś ?
To tylko papiery, Reusa nie zatrzymają bo Dortmund się skończył.
Odejdą najlepsi piłkarze i zapewne Klopp, jak sobie wyobrażasz takiego cracka w resztkach drużyny jaką była Borussia ?
Kontrakty się tworzy żeby potem zarobić.

0

Przestańcie pisać że nikt się nie zgodzi nie trenować pół roku.
Przecież to oczywiste że taki plan nie wypali, nie w profesjonalnym futbolu.

0

A tak przy okazji ile możemy wydać w zimowym okienku ?
Chodzi mi o budżet ale też o finansowe fair play..

0

Straszny pesymizm..
Reus raczej w zgliszczach Dortmundu nie będzie grał a Danilo jeśli chce grać w FCB to pół roku poczeka.

0

Pogba za 80mln - raczej wątpię, możesz sobie odpuścić..Iniesta i Xavi - przecież właśnie na ich miejsce szukamy piłkarzy..Miejsce na 2 pomocników się na pewno znajdzie, zwłaszcza że Rakitić i Rafinhia to nie są jakieś cracki.

2

Moglibyście napisać co to niby za plan o którym pisze Mundo..
Reus nie zagra w LM z Borussią, więc nie ma problemu ale reszta to nie wiem..

3

Barcelona potrzebuje technicznego magika z chęciami do gry a nie jakiś tam
"dobrych" pomocników ze słabej ligi..

0

Ja olewam LM w tym tygodniu.
Koszmarnie nieatrakcyjne mecze..

1

Dobrze napisane.
Guardiola wyfrunie z Bayernu po sezonie.
A Chelsea gra cwaną, brzydką piłkę nastawioną na sukces kosztem widowiska.

0

Pique byłby lepszy gdyby trzymał równą formę i nie celebrował za bardzo.
Ale to jak dotąd było nie możliwe.

1

Z taką formą SuperTrio, raczej trudno będzie z nami wygrać..

1

Problem to nie brak formy tylko brak motywacji , wypalenie.
Iniesta nie przechodził jakiś koszmarnych kontuzji i nie jest młodzikiem który nie zna swojego organizmu.
Jeszcze nie widziałem żeby jakiś 30 latek wrócił do normalnej gry po 2 sezonach człapania po boisku.

Niestety ale Andres jest idealnym przykładem choroby która trawi Barce od jakiegoś czasu.
Niby gramy ale gryźć trawy co niektórzy już nie zamierzają..

0

Znając Chelsea, to postawi takie warunki że albo remis albo strzelą coś z kontry lub ochłapa.
Chyba że któraś z gwiazd PSG zaświeci i załatwi sprawę.
PSG uważam za słaby zespół, totalny brak "team spirit."
Typowy ropny wybryk szejków.

0

A czemu nie ?
Jeśli to zgodne z prawem (banem) to jak najbardziej można tak uczynić.

0

No nie wiem czy kupimy kolejnego stopera.
Może nie być kasy na to.
Trzeba by też z kogoś zrezygnować w składzie.

1

Atletico nie da rady w tym sezonie, ostatnio mieli fart bo Barca była słaba Real się dopiero zlepiał do kupy.
Tym razem warunki są trudniejsze.

0

Bo tutaj są stada dzieci na tym forum, a dzieci jak jak to dzieci, podchodzą bardzo emocjonalnie do tematu.
Na początku sezonu uwielbiały Munira (pisałem że jest słaby to od razu bluzgi).
Teraz wydrapią ci oczy za wątpliwości w sprawie gry Chorwata .

Rakitić może i się jakoś wkomponuje w zespół ale tym czego nam brakuje to on na pewno nie jest i raczej nie będzie.

0

Problem Rakiticia jest taki że jest z lekka drewniany, co utrudnia mu grę w zespole grającym mocno "techniczną" piłkę.
Być może obroni się asystami i podaniami ale pchanie gry do przodu, drybling to raczej nie jego działka.
Barca czeka na prawdziwego cracka w pomocy, brakuje kogoś kompletnego.
Nic nie mam do Rakiticia ale nie wygląda na kogoś kto zbawi środek pola Barcy.

0

Bardzo dobrze że są chętni na niego.
W razie gdyby się jednak nie ogarnął, będzie komu sprzedać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?