RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe, tylko że zapewne będą chcieli dużą kasę i do tego jeszcze Tello.
3
Nie no chłopie, tu się toczy sprawa o gruba kasę i zawodnika którego chcą wszyscy.
Trzeba go brać jak tylko nadarzy się okazja.
Czekanie na koniec kontraktu to droga donikąd, zaraz Porto przedłuży umowę i na nic wszelkie zapędy na kupno wolnego piłkarza.
0
30-40 mln trzeba będzie dać, Porto tanio nie sprzedaje.
Pewnie będą chcieli 25-30 + Tello.
1
To co robił Luis w pierwszej połowie sezonu i jak to się ma do wyników to wielka tajemnica.
Nie wiadomo czy to zespół się zebrał do kupy w końcu czy trener zmądrzał..
1
To zależy gdzie chłopak chce grać..
0
Trochę w tym prawdy jest..
0
Hummels jest przereklamowany.
Często robi klopsy, oglądałem wszystkie mecze Borussii swojego czasu i naprawdę szału nie robi ten piłkarz.
Chyba że za jakąś fajną cenę.
W ogóle inwestowanie kosmicznych pieniędzy w obrońców to średni pomysł.
Jak się prześledzi teamy z najlepszą defensywą to niekoniecznie widać tam jakiś
cracków.
Ważny jest wybór odpowiedniego obrońcy i zgranie.
0
No wiesz to taki nasz stary dobry polski obyczaj - bluzganie i zbieranie haków na bliźnich..
5
Niby irytuje ale przy obecnej formie Messiego i Neymara trudno nie byc optymistą.
City raczej się nie zamuruje a wtedy SuperTrio ich rozjedzie.
No chyba że się jednak zamurują..
0
Tak to moja opinia.
Chodziło mi o to że z takim składem jaki tam zostanie po letnim okienku to świata raczej nie zawojują..
A co do Kloppa to chyba skończyła się chemia na linii trener - drużyna, zapewne więc odejdzie latem, a wtedy to już w ogóle będzie lipa.
No chyba że Reus zamierza brać udział w projekcie "nowej" Borussii..
1
Temat stoperów jest baaardzo zagmatwany.
Mamy ich dużo, tylko nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
Jeśli obrona będzie grała dobrze to myślę że można z tym poczekać do letniego okienka 2016..
0
Kolego czy Ty z choinki spadłeś ?
To tylko papiery, Reusa nie zatrzymają bo Dortmund się skończył.
Odejdą najlepsi piłkarze i zapewne Klopp, jak sobie wyobrażasz takiego cracka w resztkach drużyny jaką była Borussia ?
Kontrakty się tworzy żeby potem zarobić.
0
Przestańcie pisać że nikt się nie zgodzi nie trenować pół roku.
Przecież to oczywiste że taki plan nie wypali, nie w profesjonalnym futbolu.
0
A tak przy okazji ile możemy wydać w zimowym okienku ?
Chodzi mi o budżet ale też o finansowe fair play..
0
Straszny pesymizm..
Reus raczej w zgliszczach Dortmundu nie będzie grał a Danilo jeśli chce grać w FCB to pół roku poczeka.
0
Pogba za 80mln - raczej wątpię, możesz sobie odpuścić..Iniesta i Xavi - przecież właśnie na ich miejsce szukamy piłkarzy..Miejsce na 2 pomocników się na pewno znajdzie, zwłaszcza że Rakitić i Rafinhia to nie są jakieś cracki.
2
Moglibyście napisać co to niby za plan o którym pisze Mundo..
Reus nie zagra w LM z Borussią, więc nie ma problemu ale reszta to nie wiem..
3
Barcelona potrzebuje technicznego magika z chęciami do gry a nie jakiś tam
"dobrych" pomocników ze słabej ligi..
0
Ja olewam LM w tym tygodniu.
Koszmarnie nieatrakcyjne mecze..
1
Dobrze napisane.
Guardiola wyfrunie z Bayernu po sezonie.
A Chelsea gra cwaną, brzydką piłkę nastawioną na sukces kosztem widowiska.
0
Pique byłby lepszy gdyby trzymał równą formę i nie celebrował za bardzo.
Ale to jak dotąd było nie możliwe.
1
Z taką formą SuperTrio, raczej trudno będzie z nami wygrać..
1
Problem to nie brak formy tylko brak motywacji , wypalenie.
Iniesta nie przechodził jakiś koszmarnych kontuzji i nie jest młodzikiem który nie zna swojego organizmu.
Jeszcze nie widziałem żeby jakiś 30 latek wrócił do normalnej gry po 2 sezonach człapania po boisku.
Niestety ale Andres jest idealnym przykładem choroby która trawi Barce od jakiegoś czasu.
Niby gramy ale gryźć trawy co niektórzy już nie zamierzają..
0
Znając Chelsea, to postawi takie warunki że albo remis albo strzelą coś z kontry lub ochłapa.
Chyba że któraś z gwiazd PSG zaświeci i załatwi sprawę.
PSG uważam za słaby zespół, totalny brak "team spirit."
Typowy ropny wybryk szejków.
0
A czemu nie ?
Jeśli to zgodne z prawem (banem) to jak najbardziej można tak uczynić.
0
No nie wiem czy kupimy kolejnego stopera.
Może nie być kasy na to.
Trzeba by też z kogoś zrezygnować w składzie.
1
Atletico nie da rady w tym sezonie, ostatnio mieli fart bo Barca była słaba Real się dopiero zlepiał do kupy.
Tym razem warunki są trudniejsze.
0
Bo tutaj są stada dzieci na tym forum, a dzieci jak jak to dzieci, podchodzą bardzo emocjonalnie do tematu.
Na początku sezonu uwielbiały Munira (pisałem że jest słaby to od razu bluzgi).
Teraz wydrapią ci oczy za wątpliwości w sprawie gry Chorwata .
Rakitić może i się jakoś wkomponuje w zespół ale tym czego nam brakuje to on na pewno nie jest i raczej nie będzie.
0
Problem Rakiticia jest taki że jest z lekka drewniany, co utrudnia mu grę w zespole grającym mocno "techniczną" piłkę.
Być może obroni się asystami i podaniami ale pchanie gry do przodu, drybling to raczej nie jego działka.
Barca czeka na prawdziwego cracka w pomocy, brakuje kogoś kompletnego.
Nic nie mam do Rakiticia ale nie wygląda na kogoś kto zbawi środek pola Barcy.
0
Bardzo dobrze że są chętni na niego.
W razie gdyby się jednak nie ogarnął, będzie komu sprzedać.