RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po co Ci Koke ?
Tutaj potrzeba prawdziwych magików, Koke to zwykły żołnierz..
0
Rakitić to w ogóle wiosny nie czyni..
0
Problemem jest to że nie ma wartościowych zmienników za Andresa.
Gdyby byli to wylądowałby na ławce i szybko by do niego dotarło że musi dać z siebie coś więcej.
0
W meczu z Borussia nie grał Robben i Ribery, bez nich Bayern szału nie robi.
Ale nawet z nimi w składzie to nie jest jakaś ekipa nie do pokonania.
8
Typowe myślenie Zubiego.
Zapominasz że koleś grał w dość wymagającym piłkarsko klubie.
Za barcelońskie produkty powinno się płacić extra.
Poza tym nie ma kontuzji i 30 lat.
0
Więc Pedro wybrał emeryturę zamiast jakiegoś wyzwania..
Za 10 mln to weźcie sobie Munira, przynajmniej nie musiałbym go już oglądać..
0
Rakitić na razie pokazał że na żadnej z tych dwóch pozycji nie jest jakimś wielkim wzmocnieniem.
Dla mnie to jest piłkarz na ławkę w FCB, a nie pierwszy skład.
W związku z tym potrzeba nam dwóch pomocników a nie jednego.
2
Cóż, chłopaki się zestarzeli i nie maja już chęci , do tego nowi są słabi i mamy to co mamy..
3
Przy takim dziurawym składzie PSG mamy obowiązek przycisnąć i rozstrzygnąć to w Paryżu.
Tak rozum podpowiada.
0
No ja myślę, że po prostu te młodziaki w żadnym stopniu nie pomogą zespołowi.
Halinović nie gra jeszcze na poziomie seniorskim a D. Suarez nikogo nie zachwyca.
Zwyczajnie w następnym sezonie będziemy mieli powtórkę z rozrywki, czyli to samo co teraz minus Xavi.
0
Kolego nam potrzeba cracków a nie dzieciaków.
Można takich wprowadzać powoli do zespołu ale podstawą muszą być zawodnicy na najwyższym poziomie.
Przykład Rakiticia i Rafhini pokazuje dobitnie że "dobry" to za mało na Barce.
Iniesta to jest dla mnie piłkarz którego już nie ma.
0
Koleś wygląda jak by działo się z nim coś niedobrego..
0
D.Suarez i Halinovic ?
To ma być wzmocnienie pomocy ?
0
W sumie każdy z naszych ofensywnych pomocników by się nadał, ale bardziej na ławkę jako zmiennik.
Jak ich się wystawi razem to jest jakieś nieporozumienie..
Xavi z Rakiticiem niby trzymają poziom ale żeby wykreowali przewagę w środku to raczej trudno.
Kompletny brak ofensywnego "poweru".
2 nowych niezbędnych jest..
1
Cała gra ofensywna pomocy to jest nieporozumienie.
1
Chyba każdy widzi że mimo zwycięstwa nie wyglądało to dobrze.
Celta nie grała meczu życia tylko Barca była słaba.
W tym spotkaniu zobaczyłem upiora FCB z meczów ze słabiakami, kiedy potrafiliśmy zagrać naprawdę fatalnie.
Mam nadzieje że to przejściowe, szczególnie u Neymara.
Zaczyna się robić taka sytuacja że jak widzisz go z piłką pod bramka to jestes pewny że będzie klops a nie gol.
Pomocników nie ma od początku sezonu, więc to nie nowość.
Potrzeba dwóch nowych i to dobrych żeby był sens ich kupować..
0
Ciekawe kiedy uda się wyplenić z Barcy to niechciejstwo..
Celta nie grała nic a mogła wygrać.
0
Może i tak ale i tak podstawą gry Barcy jest atak pozycyjny.
0
Kolejny Tello..
Jakby się nadawał to by śmigał w FCB.
No ale fanklub Munira, chyba potrzebuje nowej gwiazdy..
0
Koleś wygląda jak by urodził się do gry z kontry.
Jakoś nie widzę go w FCB.
Za to Kovacić jak najbardziej.
4
i jeszcze jedno- Real chyba też chętnie przewietrzyłby przody, więc nie chciałbym zobaczyć latem newsa : "Vietto w Realu za 20mln"...
Weźmy obydwu, Vietto i Dybale, przynajmniej Florek ich nie dostanie..
A lepszego się zostawi na stałe.
0
Nie wiem czemu ale po problemach Suareza, mam wrażenie że do ataku Barcy nadają się tylko zwinni, super-techniczni piłkarze.
Taki Dżeko robiłby za drewno..
I co trzymać takiego tylko po to żeby ratował wynik raz na kilka spotkań ?
Bo naprawdę nie wyobrażam sobie takiego gościa w pierwszym składzie..
0
Z Neymarem i Suarezem spokojnie mógłby spróbować zawalczyć.
Oni mają często nie najlepsze mecze, gdyby tak im po piętach stąpał młody to nie byłoby źle.
0
Nie masz racji wydaje mi się bo Super Trio nie zawsze jest zdrowe i potrzebuje też wartościowego zmiennika.
Do tego jest mnóstwo mniej ważnych meczy w których można chłopaka wystawiać.
Wiadomo że lepiej żeby grał cały czas ale myślę że jako zmienik w ataku Barcy by się nie zmarnował.
A gdyby się wkomponował w zespół to może i częściowo wygryzłby ze składu któregoś cracka..
0
A tak przy okazji, to wydaje mi się że Luis chce zrobić większą rywalizacje w ataku i dlatego potrzebuje nowego grajka .
0
Pedro jest ok, ale się wypalił dla Barcy.
Przydała by się świeża krew po prostu..
2
Vietto to chyba bardziej typ egzekutora.
Ja mam słabość do graczy z dobrą techniką..
Niech biorą obu, jednego za Pedro, drugiego na wypożyczenie..
0
Proponuje od razu zajrzeć w szeregi 15 latków, na pewno czekają tam przyszłe gwiazdy..
2
Dybała chyba ma lepsza kontrolę nad piłką, idąc do Barcy to duży atut..
0
Dobre jest na pewno to że obaj są dobrzy i perspektywiczni, do tego nie kosztują majątku.
No i zapewne obaj chętnie przyjdą do Barcy.