RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było go brać jak coś burczał że chce odejść z Chelsea przed obecnym sezonem.
Teraz to Mou musiałby zgłupieć żeby go sprzedać.
Chyba że chłopak sam zechciałby zagrać w atrakcyjniejszym zespole..
1
Gra naszej obrony to była jakaś tragedia.
Takimi meczami pokazujemy jak nas załatwić.
Znaczy się cisnąć na maxa i się chłopaki gubią..
A to że graliśmy mecz z PSG nie oznacza że można pozwolić sobie na taki paraliż w defensywie.
0
Sandro powinien dostawać szanse ale nie wiedzieć czemu Luis go chyba nie lubi.
0
Masz całkowita rację.
Drużyna w pewnym momencie wyglądała jakby zaczynała się "zgrywać" a potem znowu się to jakby rozleciało i zaczęliśmy wygrywać indywidualnymi akcjami.
Kto wie, może to jest metoda..
W końcu od tego mamy SuperTrio.
Inna sprawa że nie ma pomocy, więc trudno o składne akcje.
2
Czerwony - Pedro.
Zagrał co prawda tylko chwilę ale zdążył pokazać "co potrafi".
7
Czy ktoś mógłby zwolnić tego komentatora który krzyczał Łooo ! ?
To mecz Barcy do cholery czy jakaś gala KSW dla łysych wieśniaków...
3
No właśnie, słabiej w akcjach ofensywnych.
Siła Barcy opiera się miedzy innymi na podłączaniu bocznych obrońców do ataku.
Wyraźnie widać że jak nie ma Alvesa to czegoś brakuje.
Montoya się tego nie nauczy.
1
Montoya nadaje się na żelaznego rezerwowego.
Ale chyba nie chce nim być..
41
Pomijając powód oczywisty, warto by wygrać z Valencią również dlatego,
że być może dzięki temu Atletico w ostatniej kolejce będzie grało o nic.
Znaczy się Valencia będzie miała za dużą stratę żeby im zagrozić w walce o 3 miejsce..
0
Dla mnie to zachowanie poniżej krytyki.
Cała bawarska impreza Pepa zanosi się na porażkę więc chyba chłop nie wytrzymuje nerwowo...
0
To zwykła lanserka i brak szacunku dla pracowników klubu.
0
Była mowa o szacunku dla Pepa.
To co robi w Bayernie zaczyna być po prostu śmieszne.
https://vine.co/v/ezhLtxI7hnm
1
Nauczył Luis strzelać ze stałych fragmentów, może i nauczy bronić wyniku..
0
Jestem kibicem FCB a nie Guardioli.
To co robi w Bayernie średnio mi się podoba.
A bramkę tracimy w kolejnym meczu w podobny sposób i trzeba coś z tym zrobić.
Zobaczymy co powiesz jak nam tego punktu zabraknie na koniec La liga .
1
Niby tak ale zauważ że Bayern bez Robbena to pół drużyny.
0
Nawet obrońca honoru Guardioli się znalazł..!
Znowu nam strzelają w wygranym meczu.
6
Krótki komentarz:
1.Do widzenia panie Guardiola, koniec tej szopki, Bayern to nie Katalonia.
2.Rakitić jak zwykle nic, niech ktoś go kupi.
3. Suarez załatwił mecz a Luis E. jak znowu nie potrafił utrzymać wyniku..
0
Wiadomo ze przy obecnym składzie i formie pomocy Koke był by wzmocnieniem.
Ale to nie jest crack na miarę Barcy.
Nam potrzeba mocnego grajka który spasuje się z naszym stylem, z super kontrola nad piłką, kreatywnego,umiejącego grac techniczną piłkę na najwyższym poziomie.
To będzie drogi piłkarz ale niech ma te cechy.
Koke gra w rzeźnickiej drużynie i jakoś się wielce nie wyróżnia poza asystami z rzutów rożnych.
Na pewno by wniósł wolę walki ale na zastąpienie Iniesty i Xaviego to ma trochę za małe buty..
1
Patrze na Koke ostatnio dokładniej i naprawdę nie wiem po co Barcelonie ten piłkarz.
Potrzeba nam kogoś zupełnie innego.
No chyba że krzykną za niego 25 mln..
3
Wraca stare dobre Juve - gol z karnego i pewnie awans, niczego lepszego bym się po nich nie spodziewał.
W półfinale jakiś błąd sędziego i mam y chłopaków z ferajny w finale.
A tam już ktoś dobrze zapłaci sędziemu.
0
Czy nikt na tej stronie nie dostrzega że potrzeba nam 2 pomocników ?
Rozgrywającego zamiast Xaviego (Veratti lub .... ?)
I drugiego który będzie miał różne zadania, np. Pogba.
Nasza pomoc leży nie długo nie będzie rozgrywającego a reszta gara kiszkę..
DM nie biorę pod uwagę bo Busi daje radę.
0
Na zdrowy rozum masz rację, mamy trudniejszy terminarz a Real chyba złapał wiatr po kontuzjach.
Remis punktowy ich promuje, niestety.
Ale zawsze można zagrać zajebiście i wygrać wszystkie mecze !
2
City to żywy trup w tej chwili.
0
Jak mają rozum to się zamkną, a jak nie to ich zjemy.
0
Nie powiedziałbym że MU już zwyżkuje.
Raczej przeciwnicy dołują.
6
Barca nie umie aktywnie bronić wyniku.
Idziemy do przodu albo jest kłopot jak przeciwnik ciśnie.
1
Jak ktoś myśli że Real też straci tutaj punkty to chyba jest dzieciakiem albo ligi nie ogląda.
Albo odprawi jakieś czary i Real zrobi dwa babole jak FCB.
Jeśli zagrają poprawnie tak jak my do pewnego momentu, to nie mam mowy o stracie punktów z Sevillą.
Co najwyżej Valencia może im krwi napsuć.
0
Przesadzają moim zdaniem.
Fajnie że bramkę z wolnego strzelił.
1
Już dajcie spokój Luisowi.
Przecież nie odpowiada za błędy Bravo i Pique.
0
Rakitić nic nie wnosi o gry i tak zapewne zostanie .
Czasem mu coś wyjdzie i jest wielkie larum, że super transfer.
Na zmiennika się nadaje jak najbardziej.