Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Domagalik bez argumentów, totalnie odklejona.
2
@GeneralXavi Nie mam żadnych obaw co do Ferrana.
Gościu prezentował zawsze bardzo dobrą skuteczność w City a tym bardziej w reprezentacji.
Nie chciało wpaść dziś ewidentnie,nie raz tak jest.
20
Dla mnie Pedri zawodnik meczu.
Chłopak się bawił dziś na boisku i robił z Napoli co chciał.
1
Ferran powinnien strzelić co najmniej dwie bramki więcej.
Niektórzy oczywiście już wystawiają go na sprzedaż, pozdrawiam tych idiotów.
Oprócz fatalnej skuteczności miał kilka fajnych podań w pierwszej połowie i bardzo dobrze wykonał karnego, choć miałem obawy jak do niego podchodził.
0
@Rewolucja123 Bardzo dobry mecz, szczególnie końcówka.
Pełna kontrola w defensywie ,Napoli nie miało prawie żadnych sytuacji.Jedyny groźny strzał to był właśnie Zielińskiego.
Trochę za wolno graliśmy w pierwszej połowie.
0
Napoli grało jak autobus ze strefy spadkowej La Ligi.
Jedna sytuacja i bramka.
Ferran dziś się nie popisał ale on to doskonale wie i widać że jest tym przygnębiony.
Dobry mecz z naszej strony.
W rewanżu Napoli będzie musiało odważniej grać.
2
Ferran dobrze wie jak dziś gra.
Współczuję już osobom które uważają że kasa wyrzucone w błoto i trzeba go sprzedać.
0
Luuk włączył tryb Boga.
3
Pedri gra koncert dzisiaj.
Najlepszy na boisku.
Zieliński razem z Fabianem może mu buty czyścić.
2
Dobry mecz Oscara w defensywie.
Sprostał dzisiaj.
0
Napoli to zrobiło jakąś akcję w drugiej połowie? xD
2
Kolejny dobry mecz Frenkiego.
Bez szaleństw ale ustabilizował lepszą formę.
4
Ale ten komentator uczepił się Barcy.
Niech lepiej popatrzy jak gra Napoli.
0
Brawo Torres!!!!
0
Ręka ewidentna.
Jednak dobrze że Adama nie grał do Ferrana.
0
Mógł do Feranna grać
1
@_catalan Owszem
2
Musimy na dłużej przycisnąć.
Napoli jedna sytuacji i bramka.
Ferran obudź się to musiała być bramka.
0
Jak to nie wpadło...
0
Gramy bardzo poukładany futbol,bez szaleństw.
Tak trzeba grać w dwumeczach.
0
@draxidox A ja na Viaplay wywaliłem trzy dychy
2
@Emhyr Mendy nie potrzebował do tego piłki.
3
Szpakowskiego nie da się słuchać już od kilku lat tym bardziej jak komentuje mecze Lewego.
Powtarzanie tych samych zdań i słów, notoryczne pomyłki, przejęzyczenia, błędne interpretowanie gry, sztuczne wprowadzanie emocji.
0
Szpakowski dalej się pogrąża.
4
Nie mówię tego jako Polak xD
Te słowa tylko to potwierdzają.
12
Ach ci źli koledzy z Bayernu nic nie kreują.
Szpakowski dalej swoje.
0
Na Viaplay trzeba wykupić na cały miesiąc czy jest jakiś jednorazowy dostęp np na jutrzejszy mecz Barcy?
0
@barcelonaLM Otóż to.
Przy bramkach Lewego najczęściej większą robotę wykonują jego koledzy.
13
Spokojnie zaraz wystawiają Lewemu patelnie i znowu będzie bohaterem i najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika