9

Domagalik bez argumentów, totalnie odklejona.

2

@GeneralXavi Nie mam żadnych obaw co do Ferrana.
Gościu prezentował zawsze bardzo dobrą skuteczność w City a tym bardziej w reprezentacji.
Nie chciało wpaść dziś ewidentnie,nie raz tak jest.

20

Dla mnie Pedri zawodnik meczu.
Chłopak się bawił dziś na boisku i robił z Napoli co chciał.

1

Ferran powinnien strzelić co najmniej dwie bramki więcej.
Niektórzy oczywiście już wystawiają go na sprzedaż, pozdrawiam tych idiotów.
Oprócz fatalnej skuteczności miał kilka fajnych podań w pierwszej połowie i bardzo dobrze wykonał karnego, choć miałem obawy jak do niego podchodził.

0

@Rewolucja123 Bardzo dobry mecz, szczególnie końcówka.
Pełna kontrola w defensywie ,Napoli nie miało prawie żadnych sytuacji.Jedyny groźny strzał to był właśnie Zielińskiego.
Trochę za wolno graliśmy w pierwszej połowie.

0

Napoli grało jak autobus ze strefy spadkowej La Ligi.
Jedna sytuacja i bramka.
Ferran dziś się nie popisał ale on to doskonale wie i widać że jest tym przygnębiony.
Dobry mecz z naszej strony.
W rewanżu Napoli będzie musiało odważniej grać.

2

Ferran dobrze wie jak dziś gra.
Współczuję już osobom które uważają że kasa wyrzucone w błoto i trzeba go sprzedać.

0

Luuk włączył tryb Boga.

3

Pedri gra koncert dzisiaj.
Najlepszy na boisku.
Zieliński razem z Fabianem może mu buty czyścić.

2

Dobry mecz Oscara w defensywie.
Sprostał dzisiaj.

0

Napoli to zrobiło jakąś akcję w drugiej połowie? xD

2

Kolejny dobry mecz Frenkiego.
Bez szaleństw ale ustabilizował lepszą formę.

4

Ale ten komentator uczepił się Barcy.
Niech lepiej popatrzy jak gra Napoli.

0

Brawo Torres!!!!

0

Ręka ewidentna.
Jednak dobrze że Adama nie grał do Ferrana.

0

Mógł do Feranna grać

1

@_catalan Owszem

2

Musimy na dłużej przycisnąć.
Napoli jedna sytuacji i bramka.
Ferran obudź się to musiała być bramka.

0

Jak to nie wpadło...

0

Gramy bardzo poukładany futbol,bez szaleństw.
Tak trzeba grać w dwumeczach.

0

@draxidox A ja na Viaplay wywaliłem trzy dychy

2

@Emhyr Mendy nie potrzebował do tego piłki.

3

Szpakowskiego nie da się słuchać już od kilku lat tym bardziej jak komentuje mecze Lewego.
Powtarzanie tych samych zdań i słów, notoryczne pomyłki, przejęzyczenia, błędne interpretowanie gry, sztuczne wprowadzanie emocji.

0

Szpakowski dalej się pogrąża.

4

Nie mówię tego jako Polak xD
Te słowa tylko to potwierdzają.

12

Ach ci źli koledzy z Bayernu nic nie kreują.
Szpakowski dalej swoje.

0

Na Viaplay trzeba wykupić na cały miesiąc czy jest jakiś jednorazowy dostęp np na jutrzejszy mecz Barcy?

0

@barcelonaLM Otóż to.
Przy bramkach Lewego najczęściej większą robotę wykonują jego koledzy.

13

Spokojnie zaraz wystawiają Lewemu patelnie i znowu będzie bohaterem i najlepszym piłkarzem na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?