Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Oczywiście będzie mega trudno o to ale wydaje mi się że Real tej przewagi którą ma teraz nie utrzyma.
Stawiam że pierwszą trójkę będzie dzieliło jakieś 3-4 punkty
1
Real bez Casemiro,Lucasa, Benzemy i Viniego.
Jak przegrają to 12 punktów straty mamy do nich i mecz mniej.
Wydaje się to dużo ale widząc jak Ancelotti zajeżdża pomoc a wartościowych zmienników sobie nie przygotował to ich słabsza przyjdzie.
Zawsze trzeba walczyć do końca i wydaje mi się że końcówka sezonu będzie szalona.
1
Jeszcze strata punktów Realu i dzień TOP!
9
Tak naprawdę to cierpieliśmy 10 minut w tym meczu.
Od drugiej bramki do czerwonej kartki.
Potem Atletico nic nie pokazało a my dobrze byliśmy ustawieni w obronie.
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.
0
Po czerwonej kartce Atletico siadło.
12
Kibice na stadionie dzisiaj TOP.
1
Jakby wcześniej podniósł tą chorągiewkę to by do tego nie doszło.
xD
0
Przecież był spalony wcześniej.
0
Ale tam był spalony ????????
0
Ferran złamał linie niestety.
0
Suarez dalej na boisku po 4 zmianach xD
1
@PatrychoO No chyba że tak :D
Ja mam to i to więc mogę grymasić.
0
Serwery wytrzymują :)
Są mocne jak dziś Barca.
0
Co robimy?
Wprowadzamy Luuka i Braita czy okazujemy litość przeciwnikom?
1
@DonAndrzejos Przypadkowo ale asysta jak najbardziej była.
0
@SinMistico Głównym rywalem o majstra zawsze jest Borussia Dortmund.
To dużo mówi o poziomie tej ligi.
6
Mamy więcej charakteru niż ekipa Simeone.
A to dużo znaczy.
Mentalnie dwa poziomy wyżej niż za Koemana.
3
Dziś nie ma słabych punktów w drużynie.
Cieszy że Frenkie podtrzymuje lepszą grę z poprzedniego meczu.
Adama szacun bo nie wiedziałem że da aż tyle od razu.
Czekam na debiut Auby.
Trzeba strzelić ze dwie jeszcze i nie odpuszczać nawet na sekundę.
Ale się jaram.
2
Torres wspaniała asysta przewrotką.
Jak Alves ostatnio :D
0
Atletico już obsrana zbroja po całości.
Już się boją podchodzić tak jak teraz do Alvesa.
1
Frenkie dziś aktywny.
Jak na razie dobry mecz w jego wykonaniu.
0
Gavi na skrzydle przecież to samobójstwo.
1
@PatrychoO No chyba nie.
Canal+ > Eleven
0
Pewnie jakby wypadło kilku graczy i Enrique by go poprosił to byłby gotowy zagrać.
0
Kiedy zaczyna się druga seria skoków?
15minut?
1
@VamosRakieta Winni się tłumaczą.
0
@Witekk10 Woland?
TOP!
0
@DawidekFCB Ja coś takiego napisałem?
1
Lewy nie wykorzystuje setki którą mu wypracował kolega z drużyny a na meczykach jak zwykle kreują odpowiedni wydźwięk xD
https://zapodaj.net/5c64bf8021bfd.jpg.html
5
@Emhyr Przecież widać że to część jakiegoś ćwiczenia zad.
Alba robił to samo.