Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lndyki Ponieważ trzeba zawsze patrzeć na piłkarza całościowo, przez pryzmat całej jego kariery i próbować ocenić go czy będzie udanym transferem.
Nie można oceniać piłkarza przez występ w jednym meczu czy w jednym sezonie.
Co to znaczy nie podają statystyk?
Kto ma je podawać?
Jedni podają takie ,inni takie statystyki.
1
@lndyki W tamtym sezonie był drugi w lidze angielskiej to chyba dobrze.
0
@Zoker Stawiam że będzie to 4-6 bramek samej lidze.
0
@BarcaInfo Jeśli tak no to faktycznie lepiej w to nie brnąć.
4
Lepszy Aubameyang niż Morata.
W każdym klubie notował bardzo dobre statystyk w przeciwieństwie do Moraty.
Auba grał też w słabszych klubach niż Alvaro.
Jako opcja na pół roku to bardzo rozsądny ruch.
0
@BorzyKrzys To najbardziej wkurza.
Dotyka to mnóstwo osób a oni obudzili się gdy dotyczy to sławnej osoby...
2
@PodkarpackiKibic Pewnie tak,tym bardziej przed sprawdzianem z przyrki.
0
@Onie To nie ma znaczenia.
Każdy dorosły powinnien brać czy ćpać co chce, państwo traktuje nas jak małe dzieci.
0
@Pogba Bardzo dobrze że go nie kupiliśmy.
Piłkarz wysokiej klasy ale jego żałosnych symulek co 5 minut bym nie zniósł.
0
@333tricampeones333 Ponieważ wszystkie formalności nie zostały zrobione.
1
@Pawel13sz Zobaczymy, nowy trener może coś wymyśli.
2
Jeśli Traore ma przyjść na wypożyczenie bez obowiązku wykupu to jak najbardziej może być.
Nie jest to zawodnik marzeń ale krótkoterminowo będzie przydatny.
1
Dembele przy Traore to rzeczywiście gracz na złotą piłkę.
Od Hiszpana bije taką przeciętnością że to szok.
0
@ObiektywnyKibic121 On jest dobry 1vs1 jak ma hektary wolnego miejsca.
Strasznie jest ograniczony.
2
@Pawel13sz Z Ligi mistrzów.
0
@Transu96 Przepijali hajs z reklam i patronite a wy daliście się nabrać na wymianę serwera.
80
Elegancko bo mamy część kasy dostać z przyszłej sprzedaży, chyba 10 procent.
1
@wpwelement przesiadł się z malucha do Porsche.
Uważajcie.
5
Stronka fajnie szybko chodzi ale najlepsza jest ta nowa animacja dawania herba.
0
Tylko 6 godzin a trwało to wieczność.
Wam się oczy otworzą jak serwery fcbarcy com zamkną.
2
@MesQueUnClub96 Jeden chomik schował się pod wersalką i nie chciał wyjść.
3
Mocniejsze serwery każdy chciał a płacić na patronite nie ma komu.
0
Nareszcie koniec świata się skończył, strona powróciła.
Oby nowe chomiki miały dobrze naoliwione kołowrotki.
3
To co za 5 minut spotykamy się w kafejce u śmietankowych?
1
@PJ777 Oboje mają talent do bycia najlepszymi na świecie.
Nie ma co porównywać, różne pozycje.
Patrząc na ich wiek czy problemy z kontuzjami Ansu może się to potoczyć w różne strony.
0
@Pawel13sz Nie ciesz się tak bo pewnie pojechali by uzyskać zgodę na transfer od Atletico które musi zgodzić się na transfer do nas. :D
1
@reloaded Oczywiście są przypadki bezmyślnego hejtu ale jest też konstruktywna krytyka,nie Busiego bo gra bardzo dobrze jak na swoje warunki.
Ludzie chcą po prostu zmiany tak jak ja.
Busi powinien zacząć grać tylko na mniej wymagające drużyny jeśli chodzi o wybieganie. Nie już bo nie ma godnego następcy bo np.Frenkie nie trzyma odpowiedniego poziomu.
Trzeba kogoś ściągnąć albo postawić na kogoś z drużyny kto ma być jego zmiennikiem.
Busqets nie nadaje się profilem na drużyny typu Bayern bo przy szybszych atakach on nie istnieje.
Prędzej czy później zakończy on karierę i trzeba się już zastanawiać kto będzie grał w jego miejsce ponieważ obudzimy się z ręką w nocniku.
0
@Pilka_jest_okragla Tym bardziej że był news że podobno lekarze z poza klubu u których też poprzednio leczył się byli za leczeniem zachowawczym.
4
@Hubsao Tak jak w żartach przepowiedział sprowadzenie Luuka :D
W tamtym momencie pomyślałem że to nie jest takie absurdalne i nie niemożliwe
0
@Encore a wiesz czy leczenie bez operacji może ten uraz wyleczyć?
Jedni lekarze mówią nie,drudzy tak.