Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Mendy nie potrzebował do tego piłki.
3
Szpakowskiego nie da się słuchać już od kilku lat tym bardziej jak komentuje mecze Lewego.
Powtarzanie tych samych zdań i słów, notoryczne pomyłki, przejęzyczenia, błędne interpretowanie gry, sztuczne wprowadzanie emocji.
0
Szpakowski dalej się pogrąża.
4
Nie mówię tego jako Polak xD
Te słowa tylko to potwierdzają.
12
Ach ci źli koledzy z Bayernu nic nie kreują.
Szpakowski dalej swoje.
0
Na Viaplay trzeba wykupić na cały miesiąc czy jest jakiś jednorazowy dostęp np na jutrzejszy mecz Barcy?
0
@barcelonaLM Otóż to.
Przy bramkach Lewego najczęściej większą robotę wykonują jego koledzy.
13
Spokojnie zaraz wystawiają Lewemu patelnie i znowu będzie bohaterem i najlepszym piłkarzem na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
59
Szpakowski:"zapraszam na skróty LM , warto zobaczyć jak Messi nie strzelił karnego"
Ładnie go piecze ZP dla Argentyńczyka.
Lewy gra na razie piach a on go usprawiedliwia tym że partnerzy go nie dostrzegają.
7
Tak jest !!!!
Bayern przegrywa.
7
Messi zagrał według niektórych słaby mecz a i tak na spokojnie mógł mieć asystę lub dwie.
Ocena na sofascore 7.2 i to z przestrzelonym karnym na koncie.
Messi jakby to strzelił to występ na poziomie występu Mbappe i Verattiego.
Francuz też miał bezsensowne dryblingi i straty.
5
Według was powinnien być karny za kopnięcie Verattiego?
Moim zdaniem ewidentny, Włoch wybija piłkę a Militao go kopnął.
0
@Rewolucja123 Z perspektywy czasu dobrze że go nie kupiliśmy.
Verratti gra dobrze od jakiś dwóch sezonów.
Wcześniej był naprawdę w dołku.
Przyszedł by , pograł 3 lata i by go wywieźli na taczkach z taką formą jaką prezentował.
19
@masq
xD
1
@KrychaFCB Oczywiście że tak będzie.
Oczywiście nadal zrobi dobre statystyki.
W mojej opinii Haaland bardziej się sprawdzi w lidze Hiszpańskiej.
0
@Krzywy95 Co???
Nic nie wniósł a asyste to mu Mbappe dał za darmo.
17
Nie licząc karnego to Messi zagrał bardzo dobrą drugą połowę.
4
Jak zwykle Belgowi najlepiej między nogami trafić.
0
Messi strzelaj bo tylko twoja bramka została plis xD
0
Jak ja nie cierpię określenia "niski pressing"
Pressing może być intensywny, drużynowy, agresywny ale nie kurła niski.
2
City zamknęło dwumecz w 45 minut.
Guardiola TOP!
0
20 minuta a Real nawet się nie zbliżył do bramki przeciwnika.
0
@macio_944 Mam wrażenie że jego koledzy z drużyny potrafią tylko grać lage z kontry.
Zero pomysłu na atak pozycyjny .
0
Atak pozycyjny PSG jest dramatyczny.
3
@Woland10 Ty to masz łeb.
Analiza na najwyższym poziomie.
0
Dziś mieliśmy po prostu pecha.
Uraz Araujo i wejście Erica ustawiło ten mecz.
1
Można wiele plusów wyciągnąć tego meczu.
Na plus:Adama,Luuk, Gavi, Pique,Dest
Na minus: GARCIA! , Busqets
Reszta przeciętnie.
1
@AmigoBlancos 2 punkty stracone.
Strzał życia i błąd obrońcy.
Byliśmy lepsi i mieliśmy klarowne sytuację.
15
Dzisiaj straciliśmy punkty przez jeden błąd.
Espanyol nie miał z gry nic poważnego.
Strzał życia i wylew Erica który był tragiczny dzisiaj.
Szkoda mecz był do wygrania.