5

Alba bez Messiego nie istnieje xD

3

@barcelonaLM schował się do jaskini.

7

Bordalas robi z kolejnej drużyny rzeźników.

9

Aż przypomniała mi się słynna akcja Iniesty z Realem Madryt.
Wspaniały Pedri.
Wszedł poziom wyżej w stosunku do poprzedniego poziomu.
Zaczyna być decydujący w ofensywnie a tego mu brakowało.

0

Wow.
Po Pedrim się tego nie spodziewałem.

5

Jaki faul???
Tam jeszcze ręka Valencii była.

0

To powinien być rzut karny.
Auba miał nogę na linii.

0

Stempel ewidentny.
Pytanie czy to było w polu karnym jeszcze.

0

Eric niech odpocznie jest niedawno po urazie.
Oscar dawno nie grał na środku obrony.

9

Bardzo dobrze że Auba przyszedł a nie Morata.
Morata w tych dwóch akcjach byłby 3 razy na spalonym

3

Komentarz usunięty

0

Chyba opuściła piłka boisko.

0

Dzisiaj nasze akcje to jest kosmos.

3

Dest bardzo dobrze zaczął.
Alba znowu podanie najwyższej klasy.
Dobre wejście De Jonga i Dembele.

4

Co za akcja !!!!!!!!

0

Alba kolejna asysta.
Aubameyang wykończenie cudo.

0

Brakło centymetrów

3

Dest dobry początek.
Dobra wrzutka i bardzo dobra gra w defensywie.

1

Czemu gwiżdżą na Ferrana?

0

@Mns21 Widać że z każdą kolejną stratą punktów narasta presja i grają co raz gorzej.
Myślę że będą się bić o utrzymanie do ostatniej kolejki.

1

@Janiama Valencia Barcelona 0 3

3

@trolownik Ale na pewno nie na złotą piłkę.Nie ten kaliber piłkarza.

2

@tomek8756 Ja bym go nie skreślał już teraz.
Może coś jeszcze pokaże.
Jeśli się nie popisze przez następne miesiące i pojawi dobra oferta to sprzedać i życzyć mu szczęścia.

0

@Rewolucja123 Moim zdaniem nie można porównywać Xaviego do Iniesty.
Obaj byli wspaniali i byli najlepszymi w historii

5

Co jest ekscytujące w oglądaniu tego idioty Kapeli z jakimś typem.
Powinno się o nim zapomnieć i nie promować takich szkodników.

2

Messi świetna asysta i dobre wykończenie Neymara.

10

Messi w rozegraniu znowu na świetnym poziomie.
Dobrze dziś grają na jeden kontakt w ataku.

0

@Emhyr Viaplay to jest dno.
Szkoda że Canal stracił prawa do Angielskiej.
Mam nadzieję że Hiszpańskiej nie wykupią póki co.

1

@michal26 Było znacznie lepiej na początku.
Sam wyłączyłem 20 minut temu bo tak jak piszesz Korwin zaczynał mnie męczyć.
Myślę że jak na Korwina to pokazał się bardzo dobrze i bardziej tłumaczył swoje wywody.

5

Oficjalnie: Janusz twierdzi że mało prawdopodobne jest to że Hitler nie wiedział o holokauście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?