Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Alba bez Messiego nie istnieje xD
3
@barcelonaLM schował się do jaskini.
7
Bordalas robi z kolejnej drużyny rzeźników.
9
Aż przypomniała mi się słynna akcja Iniesty z Realem Madryt.
Wspaniały Pedri.
Wszedł poziom wyżej w stosunku do poprzedniego poziomu.
Zaczyna być decydujący w ofensywnie a tego mu brakowało.
0
Wow.
Po Pedrim się tego nie spodziewałem.
5
Jaki faul???
Tam jeszcze ręka Valencii była.
0
To powinien być rzut karny.
Auba miał nogę na linii.
0
Stempel ewidentny.
Pytanie czy to było w polu karnym jeszcze.
0
Eric niech odpocznie jest niedawno po urazie.
Oscar dawno nie grał na środku obrony.
9
Bardzo dobrze że Auba przyszedł a nie Morata.
Morata w tych dwóch akcjach byłby 3 razy na spalonym
3
Komentarz usunięty
0
Chyba opuściła piłka boisko.
0
Dzisiaj nasze akcje to jest kosmos.
3
Dest bardzo dobrze zaczął.
Alba znowu podanie najwyższej klasy.
Dobre wejście De Jonga i Dembele.
4
Co za akcja !!!!!!!!
0
Alba kolejna asysta.
Aubameyang wykończenie cudo.
0
Brakło centymetrów
3
Dest dobry początek.
Dobra wrzutka i bardzo dobra gra w defensywie.
1
Czemu gwiżdżą na Ferrana?
0
@Mns21 Widać że z każdą kolejną stratą punktów narasta presja i grają co raz gorzej.
Myślę że będą się bić o utrzymanie do ostatniej kolejki.
1
@Janiama Valencia Barcelona 0 3
3
@trolownik Ale na pewno nie na złotą piłkę.Nie ten kaliber piłkarza.
2
@tomek8756 Ja bym go nie skreślał już teraz.
Może coś jeszcze pokaże.
Jeśli się nie popisze przez następne miesiące i pojawi dobra oferta to sprzedać i życzyć mu szczęścia.
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem nie można porównywać Xaviego do Iniesty.
Obaj byli wspaniali i byli najlepszymi w historii
5
Co jest ekscytujące w oglądaniu tego idioty Kapeli z jakimś typem.
Powinno się o nim zapomnieć i nie promować takich szkodników.
2
Messi świetna asysta i dobre wykończenie Neymara.
10
Messi w rozegraniu znowu na świetnym poziomie.
Dobrze dziś grają na jeden kontakt w ataku.
0
@Emhyr Viaplay to jest dno.
Szkoda że Canal stracił prawa do Angielskiej.
Mam nadzieję że Hiszpańskiej nie wykupią póki co.
1
@michal26 Było znacznie lepiej na początku.
Sam wyłączyłem 20 minut temu bo tak jak piszesz Korwin zaczynał mnie męczyć.
Myślę że jak na Korwina to pokazał się bardzo dobrze i bardziej tłumaczył swoje wywody.
5
Oficjalnie: Janusz twierdzi że mało prawdopodobne jest to że Hitler nie wiedział o holokauście.