1

@Pawelsky Bo terroryzował Neymara i w końcu Brazylijczyk odpuścił i oddał mu "10"

0

Zamiast słowa "Zajebisty" można używać Alemany.


19

@Clue 3 lata temu to byś błagał o Umtitiego by został z Dembele podobnie.

7

@Pilka_jest_okragla Chciałbym by to był Alves. Bardziej przyda się na ligę która jest najważniejsza teraz a on nie może grać co trzy dni.
Niestety trzeba przemęczyć się z Destem.
Auba, Ferran i Traore są znacznie bardziej potrzebni i dają większy skok jakościowy w ataku niż Alves w obronie.

0

@taris Hazard to trochę inna bajka.
Nie było tajemnicą jak się prowadził czy podchodził do treningów.
Wystarczy popatrzeć na sylwetkę Haalanda i widać że podchodzi mocno profesjonalnie do piłki.

0

@barcelonaLM Sportowo na maksymalnie rok byłby świetnym wyborem
Jednak uciszał paluszkiem kibiców.
Był też zawodnikiem Realu, zawsze ta niechęć pozostanie.

1

@BombowiecKrawczyk Coutinho nie był właśnie stworzony do naszego systemu gry czyli 4-3-3. Jak przychodził to myślałem że tak dobry piłkarz trochę się zaadaptuje do nowej pozycji,jako jeden z trzech pomocników, niestety nie udało się i grał bliżej skrzydła.
Isco znacznie bardziej by pasował.

0

@gmdfk Teraz tak, w lecie nie byłoby by raczej problemu zależy też jakie mamy cele na następne okienko, pytanie też czy on byłby wart takiej pensji.

0

@Ronmes Ponieważ teraz nas nie stać na takie luksusy.
Jakby Zakaria poczekał do lata z transferem pewnie byśmy powalczyli o niego.

4


O co może chodzić? Jak myślicie?

0

Jak Messi go zobaczy to pierwszym lepszym samolotem będzie uciekać.

1

Auba ma znacznie większe umiejętności niż Morata.
Jednak ostatnio średnio sobie radzi i ciągną się afery za nim ale jak chce przyjść i przy tym obniżyć pensję to myślę że uznaje to za szansę by się odbudować.
Wypożyczenie bez ryzyka, jak odzyska formę to będzie znacznym wzmocnieniem a jak nie to nic na tym prawie nie stracimy.

0

@FCB_dimiC Tak a czemu miałby nie być.

29

@tbas Medwieded w punkt.
Bydło na trybunach.

1

@Zoker Ależ ty głupi.
Wiatr wieje bo ziemia się kręci i powietrze robi to razem z nią przecież .

2

@ToshyFCB No prawie jak ja.
Jak mi się chce to jestem top1 w historii piłki nożnej.
Ale mi się nigdy nie chce.

0

@Hubsao Nie mamy obowiązku wykupu, każdy chyba sobie zdaje sprawę że Adama jest na chwilę.
Chyba że naprawdę odpali i będzie warto kasę wyłożyć.

0

Obyśmy zobaczyli najlepszą wersję Adamy i naprawdę będzie to solidny grajek i ze śmieszną pensją.

8

@PatrykBarca Myślę że Chiesa ma największy wpływ na grę drużyny i to będzie duży problem.

0

Tak jak pisałem ostatnio.
Dembele jak jednak chce zostać to musi znacznie teraz obniżyć swoje wymagania bo poprzednia oferta wygasła.
Króciutko z tym marnym agentem.

0

@lndyki Ponieważ trzeba zawsze patrzeć na piłkarza całościowo, przez pryzmat całej jego kariery i próbować ocenić go czy będzie udanym transferem.
Nie można oceniać piłkarza przez występ w jednym meczu czy w jednym sezonie.
Co to znaczy nie podają statystyk?
Kto ma je podawać?
Jedni podają takie ,inni takie statystyki.

1

@lndyki W tamtym sezonie był drugi w lidze angielskiej to chyba dobrze.

0

@Zoker Stawiam że będzie to 4-6 bramek samej lidze.

0

@BarcaInfo Jeśli tak no to faktycznie lepiej w to nie brnąć.

4

Lepszy Aubameyang niż Morata.
W każdym klubie notował bardzo dobre statystyk w przeciwieństwie do Moraty.
Auba grał też w słabszych klubach niż Alvaro.
Jako opcja na pół roku to bardzo rozsądny ruch.

0

@BorzyKrzys To najbardziej wkurza.
Dotyka to mnóstwo osób a oni obudzili się gdy dotyczy to sławnej osoby...

2

@PodkarpackiKibic Pewnie tak,tym bardziej przed sprawdzianem z przyrki.

0

@Onie To nie ma znaczenia.
Każdy dorosły powinnien brać czy ćpać co chce, państwo traktuje nas jak małe dzieci.

0

@Pogba Bardzo dobrze że go nie kupiliśmy.
Piłkarz wysokiej klasy ale jego żałosnych symulek co 5 minut bym nie zniósł.

0

@333tricampeones333 Ponieważ wszystkie formalności nie zostały zrobione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?