0

Nieeee tylko nie to

0

Overtime boy !!!

2

Mecz z możliwością dogrywki?
Pedri biere to.

3

Chciałem wszystkich sprzedać już w pakiecie z Xavim.
Ale się jeszcze wstrzymam.

0

Wiedziałem już jak leciała piła do Pedriego że to wpadnie!!!!

0

4 minuty doliczył xD
Kilka razy konsultacje z Varem a i kilka zmian.

2

Tam był faul na Pique.
Gościu wjeżdża wyprostowanymi nogami a potem dopiero piłkę dotyka.

1

Gościu sankami wjeżdżał w Pique

0

Żewłakow widział uspokojenie gry w Frienkiem xD

0

"Frenkie sprzedajcie mnie De Jong"

4

Nasi boczni obrońcy to tragedia, nie grają ani w ataku ani w obronie.

0

Dani Alves strasznie mnie rozczarował jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki.

0

Busi znowu za wolno tak jak z Realem...

2

Alba nie wie co się dzieje.

0

Ten sędzia to dramat już któryś faul sobie wymyślił a nam kilku nie gwizdnął.

0

Dembele płakał jak widział.
A nie,pewnie gra w fife z Griezmannem.

0

Piękna akcja i piękna bramka.
Torres TOP!

0

Muniain strzał życia oczywiście.
Czemu tak nie trafił z Realem?

1

To jakiś żart xD

3

Jaki tam faul był xD
Normalna walka o pozycję.
Gdzie tam było jakieś pociągnięcie.
Chłop się sam rzucił.
Hahahah

2

Nie wierzę co za wylew bramkarza.
Po co wychodził,Hazard biegać już nie umie i by obrońca go dogonił.

4

Ten drugi typ co komentuje mówił że Marcelo kopnął najpierw w piłkę xD
Czerwo ewidentne
Kopnął chłopa byle przerwać akcje i Marcelo wiedział co robi i że dostanie kartkę.

1

Elchee !!!!!!! GOOOL

0

@mindbender84 Pani chyba nie umie w memy.

1

@Peciak Można nie lubić takich postaci jak Florentino czy Mino Raiola ale łeb do interesów to oni mają.

0

@Sau_Ron Ja właśnie myślę że TOP4 jest pewne a patrząc na formę innych zespołów to skończymy pewnie na trzecim miejscu.

0

Czy Dembele powinnien grać pomimo nie przedłużenia kontraktu?

Jesteśmy w takiej sytuacji że nie jest on nam do niczego potrzebny.
Oczywiście podniósł by poziom gry ale to nie jest na ten moment potrzebne.
Nie gramy super ważnych meczów o życie, patrząc na wzrastająca formę zespołu i powrót innych piłkarzy to sytuacja w lidze się uspokoi.
Do rywalizacji z Napoli jeszcze jest sporo czasu i powinniśmy do tego dawać minuty innym by byli gotowi.

Jeśli dziś byśmy grali 1/8 LM to bym Dembele powołał.

3

Dembele jest tak głupi że to szkoda gadać.
Manipuluje nim agent który też ma spojrzenie nieskalane inteligencją.

Jak Dembele chce tak bardzo zostać to niech wywali agenta i błaga na kolanach Barce o ten kontrakt a Barcelona powinna mu przedstawić nową i znacznie gorszą ofertę niż tą co miał na biurku przez ostatnie tygodnie.

3

@Rewolucja123 Mógł spokojnie odegrać do tyłu a nie odwracać się z piłką przodem do bramki w żółwim tempie.
Taki zawodnik jak Busi musi wcześniej widzieć jak ustawienia są partnerzy.

2

Bliska odległość, próbował cofać rękę i robił to na wślizgu.
Jak tu był karny to w pierwszej połowie po zagraniu Alaby też powinnien być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?