8

To jest chore,moja ciocia ponad miesiąc temu zachorowała na covida, leżała cały czas w szpitalu i niestety przedwczoraj odeszła.
Oczywiście nikt jej nie może zobaczyć tylko do worka i ciało do spalenia bo jest zagrożenie zakażenia,to już wirus nie utrzymuje się dwa tygodnie???

1

Jeśli Morata miałby przyjść to tylko na wypożyczenie bez obowiązku wykupu.
Nie lubię go a pod względem sportowym może by podniósł troszkę poziom w ataku ale bym nie ryzykował.

2

@Tomo1989 Bo to jest już zwykły hejt a nie konstruktywna krytyka.
Może tylko Nico zagrał troszkę lepiej wczoraj a tak to w pomocy źle na tle innych nie wyglądał.
Szału nie było ale oczywiście mu się najbardziej dostaje a zagrał jak większość zawodników czyli przeciętnie.
W porównaniu do Coutinho to jest znacznie lepszym zmiennikiem,bierze bardzo niską pensję i nie gra tak tragicznie.

2

Stegen TOP
Oby robił stały progres.

0

@xKeisvrzKx Na najwyższym poziomie zawsze będziemy mieć przy każdym zawodniku przeciwnika i takie gadanie jest bez sensu.
W Barcelonie Pepa zawsze można było komuś podać pod kryciem ponieważ było zaufanie do umiejętności kolegów i zazwyczaj nie stwarzało to problemów.

0

@michal26 Nie no bez przesady.
Poprzednie mecze Luuka to była tragedia.
Dembele to jakiś trzyma poziom choć oczywiście nie za takie pieniądze.

0

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego taki jest hejt na Puiga?
Gra przeciętnie jak pół zespołu ale oczywiście trzeba się do niego przywalić.

0

Haaland a komu to potrzebne?

33

Gra lepiej przewrotką niż Neymar.

1

Boli was wielki Luuk De Jong???

1

Wygląda to jak mecz w pucharze króla,Barcy B z jakimś drugoligowcem.
Śmierdzi remisem jak na razie.

0

Miałem sobie piwko popijać przez całą pierwszą połowę ale tak jest zajebiste że poszło w pięć minut.
Pan IPAni od trzech kumpli polecam.

1

Luuk xD
Strzał jak w ekstraklasie

3

@lukaszbrk Za wcześnie jeszcze ale rywale nie dają powodów by City miałoby by się bać,Chelsea w dołku a Liverpool nie ma regularności.

5

Nowy rok nie mógł się lepiej zacząć.

11

@tomek8756 Skończy się jak przestaną robić testy a na to się nie zapowiada.
Tak jak z piłkarzami, nie robili testów nie było problemu, wrócili do testowania i od razu piłkarze wylatują tak jak w La Liga.
Absurd który się nie zmieni nawet kiedy będzie 100% ludzi zaszczepionych.

1

@Encore Ervelia

0

@Transu96 Kogo obchodzi jakiś pl właśnie niedawno zrobiłem na privie top1 żala 59sr 20 diabły wartego 2k zł.

0

@Transu96 I jeszcze raz piniędzy.

1

Życzę Wam i życzę Sobie by ten nowy rok z perspektywy kibica najlepszego klubu w historii był po prostu lepszy i szczęśliwszy.

0

@DIPENNN Nie rozumiesz że odejście Dembele za darmo i nie obniżenie pensji mu do czerwca robi nam duży problem tu i teraz?
Nawet jak chcą się go pozbyć to przedłużenie kontraktu jest ważne.

0

@Joe_Pesci Patrząc na cenę to Griezmann nie był wzmocnieniem a na początku tego sezonu to była tragedia.

1

@Encore Tak ale w ocenie danego zawodnika liczy się jak on te bramki zdobywa.Lepiej chyba mieć zawodnika który uderzy z dystansu albo który minie kilku piłkarzy i zaliczy trafienie niż który dołoży tylko nogę.

4

Mam nadzieję że Morata nie przyjdzie.
Nie przepadam za nim ale to nie ważne bo to nie napastnik którego potrzebujemy.
Dobrze gra w pressingu, wybiegany, potrafi się zastawić ale jego wykończenie pozostawia wiele do życzenia już nie wspomnę że gościu urodził się na spalonym.
To już wolę Depaya,ten sam poziom a nie trzeba płacić.
Ostatnie 5 jego sezony ligowe:
11 bramek
12 bramek
6 bramek
5 bramek
11 bramek
I on ma zbawić nasz atak?

0

@michal26 No właśnie byłem ale pułki z kraftowymi niestety puste, wróciłem tylko z jednym...

1

Wydaje mi się że agenci Dembele postanowili ostro pójść po ogłoszeniu transferu Ferrana,bo nie przedłużenie z nim kontraktu powoduje spore problemy z naszymi finansami.

Dla mnie ta saga się jeszcze nie skończyła, dobrze że Pan Alemany jest u nas i z takimi się nie pieści.
Nie zdziwił bym się jakby Dembele nawet nie wiedział jakiej kwoty żądają jego agenci, wylał się na niego hejt po tych informacjach a ostatnio większość się cieszyła że zostaje.

Zostanie to zostanie, nie to nie i nie ma co teraz oceniać gdy nic nie jest jeszcze pewnikiem.

8

@DonMatteo901 Nawet 30000 złotych gdy sprawa trafia do sądu to sprawi że ludzie będą się bać walczyć w sądach nawet gdy będą mieli rację.
Specjalnie zrobione by płacili hajs na miejscu.

1

@klopx Może i tyle będzie wart ale aktualnie nie ma kasy żeby tu i teraz płacić za kota w worku.

1

Spokojnie Tebas spuchnie.

2

@Deviler Kto to jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?