9

Jakiś cud że tyle doliczył.

4

Niech ten rok się już kończy.
Więcej pecha już mieć nie można.

16

Ja już to w bramce widziałem.

5

To jest żart ten sędzia.
3 żółte kartki więcej minimum powinnien pokazać Sevilli.

0

Alba padł jak rażony piorunem.
Kiedyś się dostawało piłką z błota taką szmacianką kopnięta nogą i nic się nie działo xD.
Czerwo zasłużone.

12

Przegrywanie po pierwszej połowie byłoby mocno niesprawiedliwe.
FDJ i Alba do zmiany.

2

Pierwszy celny strzał i gol.
Sevilla nic nie gra.

0

@Rewolucja123 Frenkie umie się bardzo dobrze utrzymywać przy piłce więc na tej pozycji to ogromny plus ale mam wątpliwości czy by dobrze uruchamiał nasze skrzydła.

0

@arcziFCB No właśnie dla mnie ten ser i bekon nic nie wnoszą do tego burgera, nie mają smaku.

0

@Tollusiek Też ci zdradzę tajemnice, wyraziłem swoją opinię tylko.W szoku pewnie jesteś, co?

1

Pierwszy raz jem właśnie drwala i nie powala.Big Mac lepszy, nie wiem dlaczego jest tak chwalony.

3

Nasza wygrana z Sevillą, strata Realu punktów z Bilbao ,kilka wzmocnień Barcy w okienku i liga na nowo się otwiera.

0

Super kolejka z naszego punktu widzenia.
Strata punktów Realu,Sociedad, Atletico i Betisu.

0

Real grając na mocno cofnięte Cadiz nie ma żadnego pomysłu na rozegranie.
Śmierdzi remisem albo wygraną po jakimś farfoclu.
Tak jak w poprzednim sezonie Real ma problemy z cieniasami bo muszą prowadzić grę.

0

@Huck Myślę że aktualnie są inne priorytety a budżet ograniczony.
Za dwa lata bym wziął jakiegoś następcę albo w nadchodzące lato jak nadarzy się jakaś super okazja np.Gaya za jakieś grosze.

0

@Messibestplayerintheworld W jaki sposób?
Nie rozumiem.

4

Jak dobrze że Coutinho nie wszedł dzisiaj.
Chyba Xavi zrozumiał że chłop jest nie do uratowania i odejdzie w zimie.
Zawsze wchodził przed Puigiem a dziś to tylko Hiszpan wszedł i bardzo dobrze mimo że Rysiu za bardzo nie wnosi nic do gry to nie irytuje i nie traci piłek jak Brazylijczyk.

1

@barcelonaLM Dobrze wiedzieć bo już się martwiłem że to siły pozaziemskie powodują tą drożyznę.

3

@Brusu Dembele wyjaśnił hejterów :D
A tak na serio to na pewno już coś tam powie po hiszpańsku.
Jak Xavi wszedł do szatni pierwszy raz to był moment że chwilę rozmawiał z Francuzem.

8

Araujo na prawej stronie to zły pomysł i gra tam wyłącznie z braków kadrowych.
Zagrał słabo dziś.
Oby wrócił jak najszybciej na środek obrony.

0

@Rewolucja123 Tak to prawda ale różnica taka że Dembele miał kilka gorszych zagrań w przeciwieństwie do Gaviego.

0

@Katalonbar To już druga sprawa.
Kilka razy bardzo dobrze utrzymał się przy piłce, nie miał głupich strat i to na tyle.

5

Xavi naprostował chyba Puiga bo Hiszpan nie biega już jak szalony bez sensu.

10

W końcu nasi pomocnicy mają większy udział przy bramkach.
Xavi to zapowiadał i powoli to widać.

0

Tak jest.
Gavi nam robi ten mecz.

0

Gavi Nico ponownie!!!
Gavi to geniusz.

1

Gdzie tam był faul?

1

@tbas A ja coś takiego napisałem?
Większość bramkarzy by to puściło tylko nieliczni by coś zdołali zrobić przy tych bramkach.
Od razu wylał się na niego hejt a inni znacznie bardziej nawalili.

7

Każdy obwinia Stegena bo hejt na niego jest modny.
W topowej formie by pewnie jedną wyjął ale nie jest.
Obrona najbardziej zawiniła.
Araujo szczególnie przy drugiej bramce ale jego nie można krytykować...

1

Stegen nic nie broni ale tu Araujo najbardziej zawinił.
Trzeba czekać na Alvesa bo Urugwajczyk nie pokazuje tego co na środku obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?