Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Zawodnik bardzo fajny ale jak widać lubi grać bardziej przed polem karnym a my potrzebujemy typowego napastnika.
1
To był poważny błąd podczas losowania i powinno zostać wszystko powtórzone według mnie.
1
Dobrze że po ewentualnym odpadnięciu nie gra się już w lidze konferencji bo byłby wstyd na cały świat.
0
Podobno jakiś błąd był podczas losowania.
O co chodzi?
0
Dobrze że do tego dwumeczu jest sporo czasu. Słabo to widzę jeśli nie przyjdzie jakiś napastnik np.Cavani.
Alves już będzie mógł grać to Araujo będzie głębiej w obronie a nie po prawej stronie.
Jeśli wszyscy wyzdrowieją do tego pojedynku mamy szansę.
5
Brak kartki żółtej dla Carvajala to żart.
1
Messi zrobił tą bramkę ale oczywiście powiedzą że to tylko asysta.
0
Betis cyk 4 bramka przeciwko Sociedad.
0
Większa beka byłaby jakby to trafił.
Bez zaskoczenia.
0
No nie wierzę w to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Oficjalnie:
Legia na ostatnim miejscu w tabeli!!!
3
Duński Nazario to Pan piłkarz przy Luuku.
3
Rozumiem krytykę Stegena,kiedy jest za co.Ostatnio gra słabo ale w tej akcji był bezradny i każdy bramkarz na świecie by tego nie wyjął.
Lepiej tego się uderzyć nie dało.
0
@Medium Ty chyba jesteś niepoważny,nikt by tego nie wyjął.
0
Idealne wykończenie głową,Luuk ucz się.
8
Umtiti z bransoletką od szamana, pewnie przeciw kontuzjom.
1
@kuz Nie wiem nie znam się.
4
Nie oglądałem nigdy F1, odpaliłem poprzedni wyścig i mnie zaciekawiło i naprawdę są emocję.
Nie znam się ale dla mnie to takie słabe że gość ma 11s przewagi i przez nieznaczącego się kierowcę który się rozbił stracił to wszystko i w rezultacie stracił mistrza.
Nie mają lepszych pomysłów by inaczej rozwiązać takie zdarzenia?
0
@BarcaInfo Transfer Haalanda do Barcy kwestią minut.
0
@Yiamuiaijahaima W tabeli dla nich nie ale Legia pewnie za remis więcej kasy by dostała, niewiele ale jednak.
1
No i Spartak z pierwszego miejsca z bardzo trudnej grupy.Brawa dla nich.
1
@Kidd Frajerstwo Emerego też ma swoje znaczenie.
On lubi takie sytuacje :D
0
Wygrana Spartaka ostatnia na kuponie oczywiście.
Edit:Hahahaha ale fart
1
Włączyłem Legię pierwszy raz od dawna.
Czy mi się wydaje że Boruc utył dosyć sporo?
0
@BarcaInfo Ameryki nie odkrył.
Trzeba zmienić nawyki w klubie, może już to zrobili ale żeby wejść na taką intensywność potrzeba bardzo dużo czasu.
5
Gra w LE to nie żaden wstyd.
Po prostu jesteśmy w kryzysie i lepiej tam grać niż zająć ostatnie miejsce w grupie i oglądać puchary europejskie z domu.
Warto zobaczyć jakie klubowe potęgi grały tam w ostatnich latach bo też miały swoje problemy.
Szkoda tylko tej kasy która jest potrzebna.
0
@masq Tylko że tak samo było na Anfield czy w Lizbonie.
Gramy dobrze,mamy okazję i po jednej bramce padamy mentalnie.
8
Pomijam już że byliśmy kilka klas gorsi piłkarsko ale powtarza się ten sam schemat od kilku lat przy okazji tych upokorzeń.
Gramy jako tako od początku
Rywal strzela pierwszą bramkę
Zaczynamy snuć się po boisku,bez zaangażowania i jakiejkolwiek reakcji.
Po prostu gramy sto razy gorzej po jednej bramce jakby to był koniec świata.
1
Depay gra jak Luuk.
Dosłownie