3

Dembele nam to wygra, czuję to od rana bo pierwszy raz się spóźniłem do pracy.

8

Xavi włączył mózg Dembele, przynajmniej częściowo.

6

Dawać Dembele on kończy coś takiego z zamkniętymi oczami.

6

Benfica pcha się stroną Araujo a ten ich co chwilę kasuję.
Po stronie Lengleta zrobili 3 akcje i zrobili wiele więcej.
Oni nie myślą?

0

Dembele na rozgrzewce!!!
Będziemy mieć normalnego skrzydłowego!
Pytanie tylko na ile.

5

Busi co masakruje Benfice to brak słów.

6

Za Koemana było widać chaos taktyczny a u Xaviego brak wykonawców.

0

Nasza pomoc gra świetnie i Araujo,reszta piach.

2

Nasza gra obronna to dramat,Eric za Lengleta i lecimy z nimi.
Z ogarniętym napastnikiem już by było po meczu.
Depay zawodzi,mocno.

3

Lenglet do zmiany, wprowadza chaos.

0

Lenglet i wszystko jasne.

2

Był faul na Nico.

1

Spalony ale Depay obudź się!!!!

0

Wygląda to bardzo fajnie, brakuje ostatniego podania.
Częściej dryblujemy w środku pola i łatwiej mijamy pomoc Benfici.

9

@Joe_Pesci O co chodzi w tej zabawie?

8

Legia się szybko nie podniesie po takiej porażce.
Zajebiście.

1

@TheNekro94 Aż tak im źle życzysz?

0

Sterling co za padolino,zawodnik świetny ale przez te jego symulki odechciewa mi się jego transferu do nas

0

@Filipfcb2000 Wczoraj zagrał jeden z lepszych meczów u nas.

0

@Encore Ten Hag chyba dopiero po sezonie chciałby opuścić Ajax.

0

@barcelonaLM Przecież on może nie dożyć nawet 2023r.

0

@ForcaMilosz No właśnie nie.
mówiło się że Barcelona Ernesto w pierwszej połowie gotuje a w drugiej je.

0

Abde jakoś dziwnie biega jakby podnosił barki podczas biegu.

25

Czemu nie powiedział o faulu na Nico?

5

Przypomnę co niektórym że połowa piłkarzy miała może 3 treningi z Xavim.

15

Przez 75 minut byłem pewny o wynik ale w końcówce jednak coraz bardziej do głosu dochodzi Mingueza

6

Xavi im kazał w końcu biegać w pressingu to niestety brakło sił w końcówce.
Pierwsze 35 minut bardzo dobre. 25 minut drugiej połowy też niezłe.
Szczerze to nie sądziłem że zobaczymy aż tak bardzo zmiany.
Xavi jest na dobrym kursie odzyskania Frenkiego.
Bardzo mi się podobała gra Erica.

1

Oscar o 45 minut za późno.

1

Kondycyjnie padamy ale co Xavi mógł zrobić w 2 tygodnie przez które miał tylko kilku zawodników.

1

Dawać Lengleta na prawą, gorzej być nie może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?