2

1

@daniel32778 Na pewno był problem z jego podejściem i to na pewno miało wpływ ale z doniesień wiemy że teraz podchodzi do gry bardziej profesjonalnie.
Myślę że chłopaka da się uratować jak przyjdzie nowy sztab.

1

@Kamiloza91 Wolałbym Abde z Barcy B niż Cou czy Gaviego na skrzydle.

1

@Kapitan hawk Ciekawe czy spuchną tak jak rok temu.
Myślę że tak ale troszkę później niż miało to miejsce w ubiegłym sezonie.
Sociedad powoli staję się klubem który będzie walczył rok w rok o top 4.

0

@NaFazieHitman A tak z ciekawości..
Może by futbol był bardziej atrakcyjny albo mniej atrakcyjny.

0

Myślicie że rozmiar piłki którą rozgrywane są mecze piłkarskie się kiedyś zmieni?
Chciałbym zobaczyć kilka meczy na najwyższym poziomie jak grają rozmiarem o jeden mniejszy i jeden większy.

0

@sergio5 Bardzo dobrze.
U niego widać tą pewność w graniu.
Xavi jak nauczy go lepiej wyprowadzać piłkę to ma papiery na najlepszego obrońcę świata.

3

Dobrze że gramy dopiero za 2 tygodnie i Xavi może przygotować zespół chociaż troszkę a z drugiej strony czekanie tyle czasu to będzie męczarnia.

1

@barcelonaLM Jeśli chodzi o gole to La Liga od 4 kolejek robi duży progres.
Bardzo fajnie.

0

@Dalhi Tak, zostawi go a bierze Roberto i Coutinho.
Potwierdzone.

1

@barteq Co ma jedno do drugiego.
Laporta wyśmiewał Fonta nie dlatego że Xavi jest słaby tylko że Font gada jedno i to samo,Xavi Xavi i Xavi a okazało się że sam zainteresowany nie poparł go jednoznacznie

1

Arsenal już w top 5.
Właśnie wyprzedzili United :D

0

Richarlison wyszedł sam na sam,Lorris interweniował, Brazylijczyk wstał od razu i mógł sporo zrobić w tej akcji jeszcze bo dalej był przy piłce a sędzia od razu gwizdnął na karnego, na pierwszy rzut oka tak się wydawało ale po oglądnięciu powtórki sędzia zmienił decyzję.
Nie dał dokończyć akcji i ograbił Everton z dobrej sytuacji.

6

Sprzedać nawet za jakieś grosze,ma dużą pensje a nawet nie chce się mu ruszyć dupska.
Dobrze że nie wszedł bo ostatnie mecze miał tragiczne.
Oby Newcastle się nabrało na Brazylijczyka.

2

@xVENUMx W meczu z Espanyolem.

0

@Cvbn Bundesliga jest tak słaba jak Francuska albo nawet gorsza.

2

@HighestInTheRoom Ta powtórka nic nie pokazuje.Suarez został kopnięty.
Karny się należał.
Pomijam że Suarez zachował się jak pajac i udawał że umiera.
Tu jest powtórka


0

Lecą już po tego Xaviego?
Czy jeszcze biletów na samolot nie kupili?

5

Frenkie totalnie bez formy.
Wygląda na gościa totalnie wypompowanego.
W poprzednim sezonie był najlepszym naszym pomocnikiem i często biegał za trzech.
Myślę że trzeba dać mu odpocząć na trochę i wpuszczać go co najwyżej z ławki i najważniejsze żeby nowy trener ustawił go na odpowiedniej pozycji i może to coś da.

9

Dembele ma wiele wad ale od czasów Neymara to nasz jedynym prawdziwy skrzydłowy dlatego pozbywanie się go nie mając żadnej alternatywy to skrajna głupota.
Gdyby nie kontuzje to Dembele i Barcelona byliby w innym miejscu.

1

Dembele uratuje dziś nas.
Róbta screeny.

1

Trener Kijowa jest mniej drewniany niż Luuk.

3

Były sytuację gdzie przyspieszyliśmy,2-3 podania z pierwszej piłki i mieliśmy więcej miejsca.
Tylko że o wiele za rzadko.
Brakuje pojedynków 1vs1 na skrzydle.

2

@Rewolucja123 Xavi przyjdzie i też robimy Bayern na luzie.
Bayern przegrywa z Dynamem i nie wychodzi z grupy.
Brzmi jak plan.

2

@Chaoss No właśnie. Leo nadal by ciągnął nas za uszy i ludzie by przychodzili i dla Leo i dla "dobrej drużyny".

0

@kingJAMES Jak Nico czy Gavi lepsi to Puiga trzeba się pozbyć xD
Potrzebujemy też ławki a patrzenie na Coutinho to dopiero udręka.

Gość zarabia prawie najmniej w drużynie,nie narzeka ale tobie przeszkadza że fotki sobie wrzuca.
A kto z piłkarzy tego nie robi.
To jest zwyczajny hejt.

1

@Emhyr Potencjał miał, niestety nie wykorzystał go.

14

Zawsze chciałem u nas Aguero,to była zawsze moja ulubiona 9 szkoda że nie trafił do nas z 10 lat temu.
Zdrówka Kun!

24

Co wy ma cie w tych głowach.

Pojawił się Pedri to od razu był najazd na Puiga, pojawił się Gavi to Pedriemu się dostaje.
Wszyscy mają talent,jeden mniejszy drugi większy.
Teraz Gavi imponuje a za rok Pedri może go zjadać na śniadanie.

Trzeba się cieszyć że mamy taki wybór młodych zawodników i naprawdę każdy coś wniesie do tego zespołu.
Nie muszą grać wszyscy w podstawowym składzie.
Wartościowi zmiennicy są bardzo ważni a aktualnie takich nie posiadamy.

1

@kaamil1910 Trudno powiedzieć, wydaję się że miał problemy z oddychaniem.
Pojechał karetką do szpitala, nic więcej nie wiadomo.
Zszedł z boiska o własnych siłach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?