Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Braun jak zwykle w formie
3
@FC1899Barca już bez przesady, Spartak dostał siódemkę a MU piątkę.
Nasza gra nie była dobra ale się na pewno nie skompromitowaliśmy.
3
A ktoś mówi o zmianie trenera teraz?
Może być za chwilę np wieczorkiem
6
Suarez cyk druga brameczka.
Tym razem z karnego.
8
Messi zaczął a potem kończył akcję.
Żodyn ni ma do niego podjazdu,powtarzam żodyn.
2
@LionelM95 Bramka to jeszcze nie gol xD
Spalony oczywisty.
2
Milik brameczka
Akcja po stracie Neymara.
7
Ronaldo na spalonym :D
Komentator twierdzi że by puścił z duchem gry xD
1
Liverpool już piątkę walnęło.
Ole, Pochettino i Kooeman, wszyscy są do zwolnienia.
Oby to Holender był tym pierwszym.
0
@TheNekro94 Mam nadzieję że kibicuje odpowiedniej drużynie.
0
@Beztroskii Zagrał lepiej niż ostatnio to fakt ale to nadal nie jestem poziom który powinien prezentować.
Lubię go i jego styl gry ale nie widzę go w następnych sezonach u nas.
Pchać do Newcastle póki się nie rozmyślą.
0
Koeman znowu taktycznie przegrał ten mecz.
Brak pomysłu w ataku
Od początku graliśmy skrzydłowymi ale po co jak nie było 9? Jak pojawiły się aż dwie 9 to skrzydeł nie było.
Gavi walczył ale w ofensywie cieniutko.
Busi druga młodość
Frenkie bardzo słabo
Brakowało mi Puiga w końcówce ale Koeman wprowadził swojego pupilka Roberto który oprócz strat nic nie zrobił.
Zero czytania gry ze strony Holendra.
Coutinho odkąd wrócił nie zagrał dobrego meczu a go z uporem maniaka wystawia i to tak wcześnie.
Oscar znowu potwierdził że na najlepszych rywali sobie nie radzi.
Dest to nie skrzydłowy tylko prawy obrońca.
Mogliśmy to zremisować ale graliśmy po prostu przeciętnie, nic specjalnego dziś nie zobaczyliśmy tak jak zwykle.
Koeman jest do bólu przewidywalny.
Zwolnić go jak najszybciej.
4
Koeman wszystko na odwrót.
Jak ma 9 to nie ma skrzydeł
Jak miał skrzydła to grał bez typowej 9
Holender to tragedia taktyczna.
Czemu gra znowu Coutinho i Roberto??????
2
Koeman już wysyła Piketa na 9 xD
0
Doliczy aż minute?
Czy tylko pół?
1
Luuk dwa kontakty i dwa razy mu piłka odskakuje.
0
Czemu nie Puig....
Tu trzeba strzelać
1
Coutinho znowu będzie tylko po przeszkadzał na lewej stronie jak wejdzie.
Jeszcze pewnie zobaczymy Roberto.
I będą tiki taki.
Koeman niech nic nie robi to może remis wywalczymy.
1
Coutinho na rozgrzewce.
Koeman już się poddał.
1
Busi dzisiaj TOP!
0
Dest na prawą obronę, Aguero do ataku.
Oscar dzisiaj cienko.
0
Dlatego Dest na dłuższą metę nie nadaje się do ataku, choć Pique by to trafił.
0
Łooooo Jezus Mariaaaaaa
Jak to mogło nie wpaść.
0
Spalony ogromny.
2
Hahahaha nurek.
Padł jak postrzelony.
0
Gavi mógł z pierwszej zagrać a Frenkie dokładniej musi grać.
0
Spalony był, sędzia śpi pijany.
5
To powinna być żółta.
Cała lewa strona była wolna...
2
Pierwsza połowa na trzeźwo a potem wyjmuje arsenał z lodówki.
10
Ależ atmosfera na Camp Nou, tego brakowało.
Jazda z Madrytem
Barcaaaaaaaaa!!!!