0

Nie wiem jak to skomentować.
Samir Nasri w charytatywnym meczu.
Chyba kończył karierę niedawno a tak się ulał w tak krótkim czasie.
https://mobile.twitter.com/RBairner/status/1448346545628254213

2

@agaFCB To zależy.
To trzeba całościowo ocenić, wyślij nudeska oczywiście tylko w celu fachowego dobrania koloru

33

Pomyśleć co by się działo jakby to nie była Polska tylko murzyni z Anglii.

0

@Janiama Bardzo dobrze uderzył z trudnej piłki.Brawo!
Też trzeba powiedzieć że bramkarz wysokiej klasy by się lepiej ustawił na krótki słupek.

0

@GeneralXavi Oczywiście że nie jest latwe ale wykonalne.

3

Walkower to byłby bezsens.
Powinny przerwać mecz
Wpuścić policję na trybuny
Wypędzić bydło poza stadion
Kontynuować mecz
Po spotkaniu zająć się delikwentami i wyciągnąć konsekwencje
Proste jak but

Piłkarze i normalni kibice mają cierpieć?

A co jeśli kibice drużyny przeciwnej by się podszywali by specjalnie wywalczyć walkower?

1

@ShinobiQWE Tak i przez jednego czy drugiego debila ma cierpieć klub czy reprezentacja.

2

Nikt mi nie powie że skład mamy gorszy od Danii.
Tymczasem Dania :
Na ten moment wygrywają z Austrią.
Wszystkie mecze wygrane
27 strzelone
0 straconych.

0

@FCB_dimiC To że jest z Polski to czyni go jakimś nietykalnym?

0

Ale by sobie Lewy dołożył do pustaka po zagraniu Mullera.
Jakby to Lewy powiedział
Le Cabaret

0

Albania kadrę ma kilka klas gorszą.
Ale mają taktykę, schematy po prostu zespół.

7

Lewy co popsuł.
Mógł od razu odegrać.

0

Nie potrafimy zdominować Albanii która nie gra w najlepszym składzie.
Dużo niedokładności,brak schematów tylko wrzuta w pole karne.
Aż mi się browara odechciało którego sobie chłodze w lodówce.

1

Cristiano takimi meczami zdobywa się złotą piłkę.

0

Co za fart

Cała lewa strona wolna.
Źle rozegrali Albańczycy

0

Węgrzyn jest idealny do darcia mordy.
Tacy komentatorzy też są potrzebni.
Jak zaczyna coś analizować to jest po prostu tragicznie.

1

Brak jego osoby w 30 to nieśmieszny żart.
Dla mnie top10-15.

2

Co by musiał zrobić Lewy żeby dostał ZP?

Sam już nic nie może,jest zbyt jednowymiarowym piłkarzem,typowy lis pola karnego. Lepiej tego typu piłkarze grać nie mogą.
Musiałby liczyć na słabą formę przeciwników by dostać takie wyróżnienie.

Nie ma co się dziwić, wiadomo że piłkarz który gra na podobnej skuteczności co Robert i na dodatek ma pozostałe elementy na poziomie światowym np: rozgrywa,drybluje czy gra świetnie w obronie będzie grajkiem dużo lepszymi.

0

@FafitFCB Dla mnie Benzema takie top7 a Depay top10 minimum a się nawet nie znalazł w 30 jak Chiesa.

3

@MesQueUnClub96 Czyli możemy być pewni że nie wygrasz.

1

Jak to możliwe że Depay nie znalazł się w 30 ZP.
Poprzedni sezon znakomity, lider Lyonu i reprezentacji z kosmicznymi statystykami.
Początek tego sezonu średni ale cała drużyna nie domaga,w reprezentacji nadal klasa światowa.

0

@Momals11 Wyobraź sobie że to nie Lewy a jakiś Francuz był najlepszy w 2020.
Oburzenie byłoby by ogromne że zmienili decyzję bo ich piłkarz by ją dostał.
Odwołali i koniec, nie warto do tego wracać

1

@lukasbarca86 Niestety poległem tylko na Hiszpanii.

9

Widzę że Argentyna z Leo gładko z Urugwajem.
Od razu dzień lepszy.
Co to była za bramka Leo :D
Tak jak kiedyś napisałem, Argentyna z Scalonim notuje regularny progres a były takie narzekania na niego.
Leo jak widać znowu niezmiennie się bawi na luzie na boisku ze znakomitym skutkiem.

4

@Encore
Przyznaję ci rację.
Myliłem się
Jest taki przepis choć durny ale jest.
Tak naprawdę sędzia mógł tego spalonego gwizdnąć i nikt by nawet nie zauważył.
Kolejny przepis wybiórczo stosowany i zależy w dużej mierze od interpretacji danego sędziego.

0

@Encore Oczywiście

3

Busi najlepszy wcale mnie to nie dziwi.
Jakby Hiszpania wygrała Euro to też by dostał tam nagrodę.
To jest Pan piłkarz tylko szkoda że tylko w reprezentacji.

2

No to od dzisiaj każda obcierka obrońcy anuluje spalonego ponieważ obrońca zawsze chce interweniować.

Nadal nikt nie jest wstanie wskazać mi konkretnego przepisu z oficjalnych źródeł.

0

@Encore Proszę o treść tego przepisu.

0

@Roobo Dobrze że się ze mną zgadzacie chłopaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?