0

@Janiama Myślę że inny trener mógłby zbudować Coutinho a nawet Roberto a jeśli nie to po co go wystawia?
Puig gra znacznie lepiej.

0

@Nihas Tak sam chciałem by odszedł ale nie w taki sposób i nie bez sensownego następcy.
Wywalenie go poprzez rozmowę przez telefon to skandal.

2

Griezmann na rozgrzewce xD
Simeone chce podać nam pomocną dłoń.

1

Dobry trener to z Roberto i Coutinho zrobiłby grajków na wysokim poziomie.

1

Nie ma co liczyć na chociaż punkt.
Niech Atletico wbiję jeszcze ze trzy to Laporta się może obudzi.

1

@Zawsze_Wierny Oby Koemanowi to Holender na bank wyleci.

6

Puig za dobrą grę z Levante zagra za pół roku w pucharze króla a Coutinho i Roberto będą grać co mecz za to że Koeman Rikiego nie lubi.

1

Roberto na ratunek xD
Wybory i zmiany Koemana są dramatyczne
Nie czyta gry i nie wyciąga wniosków
Jak można robić to samo i oczekiwać innego rezultaty?

0

Koeman myśli że bez taktyki Aguero Dembele i Fati przywrócą poziom tej drużynie
Żal mi naszych piłkarzy bo chęci i zaangażowanie jakieś są, niestety Holender w żaden sposób nie umie ich ustawić.

3

Taktyczne dno.
Coutinho DNO
Oscar słabo
Nico słabo
Puig na ten moment zjada Coutinho ale wybór jest tylko ze względu na sympatię a nie umiejętności
I jak tu bronić Koemana?
Za co?
Nie ma ani jednej pozytywnej rzeczy w naszej grze

1

Wstyd co tu dużo mówić.
Cienkie jak siki pająka Atletico robi co chce, pełna kontrola meczu z ich strony.
Laporta wywal tego Koemana i się nie kompromituj.

0

Puig za Coutinho
Alba za Oscara i tym samym Dest na prawą
Fati w 60 minucie za Nico.
Inaczej tego nie nie widzę
Nie gramy skrzydłami tu jest problem i popełniany dziecinne błędy w obronie.

0

W ten sam sposób co przy bramce.
Kryminał w obronie.

0

Jak na razie Coutinho i Nico najsłabiej u nas.

0

Nico odpuścił całkowicie.

1

@Janiama
Atletico Barcelona 0 4

0

0

Skład bardzo przyjemny i najważniejsze że to raczej 3-5-2 nie będzie.

0

@barcelonaLM Daj linka na PW

0

@Arczek2001 Oby nie bo jeszcze za wcześnie ale w 60 minucie mam nadzieję go ujrzeć.
Wątpię by ryzykowali wystawieniem go od początku.

2

Nie podoba mi się ta decyzja ale taki wybór Laporty i od teraz on będzie w 100% odpowiedzialny za wyniki drużyny.
Mówi się trudno i oby sytuacja zespołu się odwróciła i będa rzeczy za które będzie można Koemana chwalić, trzeba wspierać trenera i trudno.

2

@KrychaFCB Brawo, za dobrą pracę nagradzać a za złą karać.
To powinno być coś normalnego.

1

Tak naprawdę Laporta wywiera presję na Koemanie by sam się zwolnił.
Koeman pewnie myślał że przytuli hajs i będzie odpoczywał na plaży a teraz nie wie pewnie co ze sobą zrobić i pewnie myśli żeby mocno się skompromitować w następnych meczach .
Tak jest,nie oszukuje was.

0

Jak to było?
United rusza po lige i powalczy też bo LM :D
Tak jak mówiłem że mogą ale nie z tym trenerem.

0

Laporta co ty gadasz...
Trener tymczasowy dałby znacznie więcej niż Holender bo umówmy się gorzej być nie może.
Sezon można spisać na straty w takim razie, Liga Europy może nie być nam pisana po grupie w LM.
W tamtym sezonie po ciężkim starcie byłem pewny o Top4 ligi a teraz uważam to za bardzo trudne zadanie.
Trener tymczasowy byłby dobrym rozwiązaniem jak Joan nie chce Xaviego.

0

Jakie polecacie słuchawki bezprzewodowe dokanałowe? Budżet 150 polskich złotych.

2

Wolałbym Xaviego niż Pirlo bo Włoch już pokazał się z słabej strony i dlaczego miałoby się z nim udać jak w Juve poległ.
Lubię go i jak go Laporta wybierze to będę go wspierał i może się mile zaskoczymy.

0

@Momals11 Chętnie bym zobaczył takie zestawienie Lewego.
Takie właśnie statystyki powinny być głównym kryterium w złotej piłce a nie jakieś trofea drużynowe.

1

Skład na wczorajszy mecz był tragiczny o taktyce nie ma co mówić bo jej nie było po prostu.
Każda zmiana taktyczna i personalna Koemana w trakcie meczu wprowadzała nas na jeszcze gorszy poziom.
Wywalenie Frenkiego na środek obrony wykończyło nas najbardziej.
Wprowadzenie Cou też zbrodnia bo w ostatnich meczach grał bardzo słabo.

Tak jak pisałem że nie zwolnienie Koemana przed Benficą będzie błędem bo tylko skomplikujemy sobie sytuację w grupie LM.
On sam swoimi decyzjami chyba chce być zwolniony i mam nadzieję że już dziś wyleci.

1

Wpuszczenie Coutinho to dramat, zamiast Puiga który zagrał świetny mecz.
Nico po co wszedł żeby bronić wyniku?
FDJ gdy przeszedł do obrony nasza gra padła.
Roberto prawie do końca grał.
Taktyka i skład tragiczne a zmiany jeszcze gorzej.
Koemana już jutro nie będzie.
Szkoda że praktycznie kończymy w LM.

Wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?