0

Amerykanin wraca na swoją nominalną pozycję xD
Tak skrzydło to na pewno jego pozycja

3

Riki i Kun.
Jak ja ich lubię.

0

@Stagiryta To jest Eleven.
Oni czochrają predatora w przerwie do Realu i Cristiano

0

Cudowny.Ochy i achy po proszę dla niego.

1

Dobra akcja.
W końcu jakieś tiki taki.

1

@draxidox Piłka odchodząca, uderzenie silne i mega precyzyjne.
Jeszcze Marc był zasłonięty.
Nikt by tego nie wyjął.

0

@dasouzar11 Przecież to było nie do wyjęcia.

0

Niestety nie do obrony.
Brawa.

0

Kto to ten drugi komentator? Pierwszy raz chłopa słyszę chyba.

0

Fati przy strzale wzrok zabójcy.

1

@messi564 4-3-3
Gavi będzie takim fałszywym skrzydłowym moim zdaniem

0

Skład fajny z jedną skazą, każdy wie jaką.
Grunt że 4-3-3
Oby pewne 3 punkty wpadły.

1

@Janiama 3-0 Barca Valencia

0

@krawczykPSG Platforma do dziś twierdzi że 500 to ich pomysł i jeszcze by ten program rozszerzyli.

1

@arkasath Można zmienić pogląd na dany temat jeśli nastąpi fakt który nie był wcześnie znany.
Tu ewidentnie zmiana poszła przy okazji zmiany partii.

6

@arkasath To ja podziękuję za takich posłów którzy zmieniają poglądy z powodu przejścia do innej partii.

0

@arkasath Jeśli tak to co można dostać po Hołowni???
Gościu bierze posłów prawie każdej partii.

0

@JohnA @Encore Oczywiście mówię o ostatnim okresie bo np Cristiano za młodu był całkowicie innym zawodnikiem z innym sposobem gry.

0

@Herato Też tak sądzę

0

@Encore To już świadczy o jego umiejętnościach trenerskich a nie o jego zachowaniu.

0

Solskjaer przynajmniej wziął odpowiedzialność na siebie i przyznał że popełnia błędy.


2

Większość twierdzi że sposób strzelenia gola nie ma znaczenia, z karnego,na pustaka,po kiksie obrońcy.
Wiadomo że tacy zawodnicy też są potrzebni.

Trzeba zadać sobie pytanie czy lepiej mieć piłkarza który zacznie akcje i potem ją wykończy, strzeli piękna bramkę z dystansu, przedrybluje 3 i trafi do siatki,walnie brameczke z trudnej pozycji i z rywalem na plecach czy lepiej mieć gościa który tylko dołoży nogę lub głowę na pustaka.
Ten drugi bardziej potrzebuje drużyny bo bez niej trudno o jakikolwiek efekt.

Dlatego bardziej cenie Messiego, Suareza,Salaha,De Bruyne czy nawet tego Benzeme od Ronaldo czy Lewego (Oczywiście jak wszyscy są w formie)

Podsumowując, większą wartość mają zawodnicy którzy potrafią często zrobić coś z niczego bez względu na formę całej drużyny i ciągną drużyne na swoich barkach. Są po prostu lepsi indywidualnie.

0

Przynajmniej przyznał że chce zostać w przeciwieństwie do Ilaixa.
Agenci widzą tylko interes.
Dembele jak nie chce pójść śladami Moriby niech zmieni agenta.

2

@Kombihorror Poziom ligowy
Angielska
Hiszpańska
Włoska
Francuska
Niemiecka
Przyjemność z oglądania
Angielska
Włoska
Hiszpańska
Niemiecka
Francuska

3

Obecność Benzemy w Top3 ZP jest bardziej absurdalne niż ZP dla Modricia.
Francuz ma świetny start sezonu ale liczy się cały rok a nie 2 miesiące.
Jak utrzyma formę to za rok może powalczyć o trójkę.

4

@FC1899Barca Niestety to się dzieje i będzie się dziać.
Tego degenerata do pierdla na całe życie i pracowników szkoły pociągnąć za współudział.

15

I to mnie się podoba.

0

@dv7wisnia Ja się nie śmieje tylko się dziwię jak tak szybko sportowiec mógł się tak zaniedbać.
Jego sprawa ale moim zdaniem robi sobie krzywdę.
Rozumiem jakby mu troszkę brzuch urósł ale to już jest nadwaga prowadząca do problemów ze zdrowiem.

0

Nie wiem jak to skomentować.
Samir Nasri w charytatywnym meczu.
Chyba kończył karierę niedawno a tak się ulał w tak krótkim czasie.
https://mobile.twitter.com/RBairner/status/1448346545628254213

2

@agaFCB To zależy.
To trzeba całościowo ocenić, wyślij nudeska oczywiście tylko w celu fachowego dobrania koloru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?