0

@Roobo Oczywiście że tak.

0

Był spalony ewidentnie i żadnego nowego przepisu nie ma.

1

Podobno Hobbici w nowym serialu od Amazonu mają mieć różne kolory skóry.
xD

5

@JimMorrisonFCB Tak.
Jest na tym Panu co trzyma wózek.
Nie dziękuj.

1

Zawsze była zasada że tylko umyślne podanie anuluje spalonego w takich sytuacjach.
Coś się zmieniło?
Tu Garcia ledwo chyba ją dotyka bo na powtórkach tego nie widać i z pewnością nie chce podać do Mbappe.

23

Francja,jak ja ich nienawidzę.
Kadra warta miliardy a grają jak jakieś Getafe.
Hiszpania grała dziś też świetnie.
Środek pola całkowicie zdominowany.
Brakowało kogoś z zębem w ataku.
Francuzi laga na Mbappe tfu!

1

I to nie jedyny spalony którego dziś nie odgwizdali.
Był ze 2-3 razy ewidentny spalony Żabojadów to sędziowie też milczeli

0

@Encore Najwyraźniej.
Pierwszy raz Var popełnia błąd?

0

@Encore No przepisy,doucz się a potem gadaj o jakimś magicznym wślizgu.

2

@Encore Jaka bramka?
Spalony był ewidentny więc nie ponosi winy

0

Garcia znowu kasuje Mbappe
Dziś gra świetnie.

0

@kamiVeB Nie ponieważ podanie było kierowane do Mbappe.

5

Spalonego nie było
Tu macie ode mnie idealną linie narysowaną
https://zapodaj.net/f9caad5fa8edb.jpg.html

0

Czemu powtórki z linią nie pokazali?
Drukarnia jak nic

0

Drukarnia piękna.
Sędzia liniowy od początku nie wskazywał spalonych Francji
Var się ładnie popisał
Pięknie mi kupon spieprzyli

4

Gruby spalony.
Sędzia liniowy znowu w oczy w dupie
Var gdzie jest???

0

Sędzia liniowy dzisiaj tragicznie

0

@matirix20 A co ma jedno do drugiego?
xD

3

Uwaga
Iwański dochodzi

0

Tak jest !!

Spain w pełni zasłużenie!!!!

0

Barcelona jako pracodawca powinna wysłać Koemana na szkolenie.
Najlepiej do Luczo

0

Tiki taki jakby to Koeman powiedział były przez chwilę.

11

Busketa xDDD
Złoto

1

Ferran się niesamowicie rozwinął przez ostatni rok.
Guardiola z Enrique robią z tych chłopaczków potwory.

24

Gavi zniszczył Benzeme

4

Tu też Griezmann gra przecież.
Znikł jak zawsze.

0

Na kuponie został win Hiszpanii/ over 1.5 myślicie że da radę?

12

Żewłakow to jest dno dna komentatorskiego

12

Garcia ładnie wyczyścił Mbappe.

6

@Krzychuuuu14 Przy Enrique wszyscy lepiej grają.
Po za tym trener taktycznie nie pozwoli na pojedynki jeden na jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?