0

@Guess Może to i lepiej bo i tak by nie wygrał.

2

@karci0 Przecież obydwaj się odpychali,gra bark w bark.
Jakby dał karnego to byłby skandal.
Araujo TOP.

1

Pedri wreszcie coś gra w ofensywie, daje konkrety i w odbiorze też na dobrym poziomie.
Czekam na więcej takich meczów.

1

To że Koeman wyleci jest pewne.
Ważne by jakiś punkt zdobyć w tym meczu bo porażka komplikuje nam życie w grupie LM.

1

Fati wejdzie na 20 minut i może uratujemy chociaż punkt bo Koemanowi już nic nie pomoże.

4

Oscar zagrał świetny mecz i ława a zamiast niego parodysta Roberto.
Już nie mówię o młodzieży bo to było pewne.
Granie 3-5-2 to głupota, myślę że Koeman szybko zmieni zdanie jak dostaniemy gola lub dwa do przerwy.

0

Atletico znowu na farcie :D
Mają jakiś patent na te końcówki i jak widać nie jest to przypadek.

4

City znowu nie wygra LM bo nadal nie mają napastnika.
Natomiast kupują graczy na pozycje które mają obsadzone np jak Grealish

9

Messi przy wolnym krokodyla robi xD
A myślałem że widziałem już wszystko w futbolu.

10

Fati- Depay-Messi
Mogło być tak pięknie.

21

Najlepszy piłkarz świata co tu dużo mówić.

2

Messi się skończył xDDD

3

Hahahaha Real przegrywa.

1

@VamosRakieta Nie warto, myślę że można mu dać 20-25 minut.

19

@DaPidejpi Jak w grę w wchodzą też byli piłkarze to Puig vs Koeman.

0

@barcelonaLM Matka Casha jest Polką to ją można wziąć do reprezentacji a nie jej syna. On nie ma nic wspólnego z Polską i nigdy pewnie nawet nie był w Polsce. Chce przyjść wyłącznie w celach sportowych.

1

@Comfortable_ Z Leonem całkiem inna sytuacja, wiadomo co się działo w jego kraju i jakby mógł to pewnie dalej by tam grał.

0

Każdy się brzydził się Katarem jak sobie kupił skład w piłce ręcznej.
Oczywiście nie taka skala ale biorąc Casha robimy podobnie.
Gościu nie ma nic wspólnego z Polską.
Chce grać w Polsce bo nawet nie powącha reprezentacji Anglii.
Dla mnie sprawa prosta że zawodnik który np przed 18 rokiem życia nie miał naszego obywatelstwa to nie ma prawa nigdy zagrać w naszej kadrze.
Jeszcze wkurza mnie to że taki ktoś ma znacznie wygodniej otrzymać obywatelstwo niż osoba która pracuje i mieszka u nas w kraju kilka/kilkanaście lat.
Polska się ośmiesza bo staramy się o niego wyłącznie z powodu braków na tej pozycji nie na tym ma polegać gra w reprezentacji.

1

@Kengo Warto dodać że jest skrzydłowym a nie środkowym napastnikiem.

0

@Jakchcesz Jeśli brać mecze w reprezentacji to nie.

1

@IronSanHybrid Jakbyś widział te hektary ziemi sam byś na niego poleciał xD

2

To są te detale.
https://zapodaj.net/54dbcaf7b3515.jpg.html
Jest szacun dla Łysego :D

0

@Janiama Ja mam całkowicie inne zdanie.
Koeman daje im minuty ale ich piłkarsko nie rozwija.

0

Kibice na Camp Nou też dali radę.
Brakowało żywego stadionu.

6

Vinicius Junior
Mówi wam to coś?


Mi też nie


1

Moriba gdyby został to prawdopodobnie zagrał by w pierwszym składzie u nas kilka razy a z ławki byłby pierwszym wyborem.
Wolał chajs i aktualnie jest przyspawany do ławki Lipska.
Mógł mieć wszystko a ma wielką kupę.

1

@norbi77 Oczywiście że Koeman podejmował decyzje ale żywiołowość i wskazówki przy linii bocznej też robią robotę.
Brawo dla Alfreda i Koemana za ten mecz.

28

Rysiu bardzo dobry mecz dzisiaj.
Dostał lekko ponad 30 minut i w pełni je wykorzystał nie grając regularnie u Koemana.
Dla tych co twierdzą że Puig jest cienki to puknijcie się w czółko
Potrzebuje przede wszystkim minut i jakiegoś ogarniętego taktycznie trenera który mu pomoże i nie tylko jemu bo Pedri czy Gavi mogą wejść na najlepszy możliwy poziom.
Gość jeśli chodzi o ofensywę ma wszystko.
Ta jego lekkość i wizja gry jest bardzo przyjemna dla oka.


1

Ach nareszcie chwilę szczęścia w tym sezonie.

4

Jestem ciekaw kto naprawdę podejmował decyzje w tym meczu.
Nie zdziwiło by mnie gdyby Koeman powiedział do Schreudera "A rób co chcesz mam to gdzieś"
Coś mi tu nie pasuje, szczególnie to wczesne wejście Rysia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?