Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guess Może to i lepiej bo i tak by nie wygrał.
2
@karci0 Przecież obydwaj się odpychali,gra bark w bark.
Jakby dał karnego to byłby skandal.
Araujo TOP.
1
Pedri wreszcie coś gra w ofensywie, daje konkrety i w odbiorze też na dobrym poziomie.
Czekam na więcej takich meczów.
1
To że Koeman wyleci jest pewne.
Ważne by jakiś punkt zdobyć w tym meczu bo porażka komplikuje nam życie w grupie LM.
1
Fati wejdzie na 20 minut i może uratujemy chociaż punkt bo Koemanowi już nic nie pomoże.
4
Oscar zagrał świetny mecz i ława a zamiast niego parodysta Roberto.
Już nie mówię o młodzieży bo to było pewne.
Granie 3-5-2 to głupota, myślę że Koeman szybko zmieni zdanie jak dostaniemy gola lub dwa do przerwy.
0
Atletico znowu na farcie :D
Mają jakiś patent na te końcówki i jak widać nie jest to przypadek.
4
City znowu nie wygra LM bo nadal nie mają napastnika.
Natomiast kupują graczy na pozycje które mają obsadzone np jak Grealish
9
Messi przy wolnym krokodyla robi xD
A myślałem że widziałem już wszystko w futbolu.
10
Fati- Depay-Messi
Mogło być tak pięknie.
21
Najlepszy piłkarz świata co tu dużo mówić.
2
Messi się skończył xDDD
3
Hahahaha Real przegrywa.
1
@VamosRakieta Nie warto, myślę że można mu dać 20-25 minut.
19
@DaPidejpi Jak w grę w wchodzą też byli piłkarze to Puig vs Koeman.
0
@barcelonaLM Matka Casha jest Polką to ją można wziąć do reprezentacji a nie jej syna. On nie ma nic wspólnego z Polską i nigdy pewnie nawet nie był w Polsce. Chce przyjść wyłącznie w celach sportowych.
1
@Comfortable_ Z Leonem całkiem inna sytuacja, wiadomo co się działo w jego kraju i jakby mógł to pewnie dalej by tam grał.
0
Każdy się brzydził się Katarem jak sobie kupił skład w piłce ręcznej.
Oczywiście nie taka skala ale biorąc Casha robimy podobnie.
Gościu nie ma nic wspólnego z Polską.
Chce grać w Polsce bo nawet nie powącha reprezentacji Anglii.
Dla mnie sprawa prosta że zawodnik który np przed 18 rokiem życia nie miał naszego obywatelstwa to nie ma prawa nigdy zagrać w naszej kadrze.
Jeszcze wkurza mnie to że taki ktoś ma znacznie wygodniej otrzymać obywatelstwo niż osoba która pracuje i mieszka u nas w kraju kilka/kilkanaście lat.
Polska się ośmiesza bo staramy się o niego wyłącznie z powodu braków na tej pozycji nie na tym ma polegać gra w reprezentacji.
1
@Kengo Warto dodać że jest skrzydłowym a nie środkowym napastnikiem.
0
@Jakchcesz Jeśli brać mecze w reprezentacji to nie.
1
@IronSanHybrid Jakbyś widział te hektary ziemi sam byś na niego poleciał xD
2
To są te detale.
https://zapodaj.net/54dbcaf7b3515.jpg.html
Jest szacun dla Łysego :D
0
@Janiama Ja mam całkowicie inne zdanie.
Koeman daje im minuty ale ich piłkarsko nie rozwija.
0
Kibice na Camp Nou też dali radę.
Brakowało żywego stadionu.
6
Vinicius Junior
Mówi wam to coś?
Mi też nie
1
Moriba gdyby został to prawdopodobnie zagrał by w pierwszym składzie u nas kilka razy a z ławki byłby pierwszym wyborem.
Wolał chajs i aktualnie jest przyspawany do ławki Lipska.
Mógł mieć wszystko a ma wielką kupę.
1
@norbi77 Oczywiście że Koeman podejmował decyzje ale żywiołowość i wskazówki przy linii bocznej też robią robotę.
Brawo dla Alfreda i Koemana za ten mecz.
28
Rysiu bardzo dobry mecz dzisiaj.
Dostał lekko ponad 30 minut i w pełni je wykorzystał nie grając regularnie u Koemana.
Dla tych co twierdzą że Puig jest cienki to puknijcie się w czółko
Potrzebuje przede wszystkim minut i jakiegoś ogarniętego taktycznie trenera który mu pomoże i nie tylko jemu bo Pedri czy Gavi mogą wejść na najlepszy możliwy poziom.
Gość jeśli chodzi o ofensywę ma wszystko.
Ta jego lekkość i wizja gry jest bardzo przyjemna dla oka.
1
Ach nareszcie chwilę szczęścia w tym sezonie.
4
Jestem ciekaw kto naprawdę podejmował decyzje w tym meczu.
Nie zdziwiło by mnie gdyby Koeman powiedział do Schreudera "A rób co chcesz mam to gdzieś"
Coś mi tu nie pasuje, szczególnie to wczesne wejście Rysia :D