Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique robił streama po meczu?
0
Araujo: "Mamy zespół który może powalczyć o trofea"
Koeman wie o tym?
11
Jeszcze przyjdzie czas kiedy znów będziemy wielcy i jechać z każdym bez wyjątków. Choćby było to za 50 lat to będę czekał o ile dożyje.
VeB!!!
7
Araujo TOP!
Zasłużył jako jedyny.
0
@Botanik Ciesz się pan że tylko 15 minut.
12
Jestem w takim smutku jak widzę klub mojego życia że już mnie szczery śmiech dopadł.
0
Gramy jak Real za Zidana wrzuta na banie i kończymy balet. Żal
2
Puig z tą 6 wygląda pięknie .
3
Koeman po meczu : Przegraliśmy bo Laporta kazał wystawiać Puiga do gry jak widać to nie działa
1
Spokojnie za chwilę wejdzie Luuk i przejdziemy na grę z kontry z Roberto na skrzydle.
0
@ObiektywnyKibic121 Dla mnie DNA Barcelony to zupełnie co innego.
Granie cały czas pressingiem, wymienianie podań ale z pierwszej piłki w bardzo szybkim tempie,dominacja nad rywalem, przyspieszenie w odpowiednim momencie,posyłanie prostopadłych podań,atak skrzydłami jak i bocznymi obrońcami czy nawet gra z kontry jeśli nadarzy się okazja tak jak za Enrique, wtedy biegło do przodu od razu 4-5 graczy a tu sam Depay.
Widzisz chociaż jeden z tych elementów w tym zespole bo ja nie.
0
Wybawca się rozgrzewa.
Będziemy walić na pałę w pole karne, może coś wpadnie.
0
Niektórzy chcą odejścia od "DNA Barcelony".
Gdzie wy widzicie w tym zespole to DNA, dla mnie skończyło się po ostatnim sezonie Enrique.
Nie ma do tego aktualnie wykonawców i trenera który umie to wprowadzić by dawało to wygraną.
1
Przy kontrze jest jeden maksymalnie 2 zawodników,jak mamy strzelić gola?
Gdzie pressing?
Chociaż pressing po stracie by się przydał.
Koeman daje szansę młodym zawodnikom to fakt ale ich w ogóle nie rozwija piłkarsko.
3
Czy dojdzie do niespodzianki i Barcelona Koemana urwie punkty Granadzie?
1
Puig już wie xD
0
Laporta zwolnij tego Koemana póki sezon nie jest stracony.
Akcja oczywiście stroną Roberto...
0
Jest Balde to mi się podoba, szkoda tylko że Roberto wychodzi.
Skład nie jestem ważny tylko nasza gra,oby coś Koeman zaczął ogarniać bo w zeszłym sezonie były "momenty"
18
@PodkarpackiKibic Messi na zawsze został częścią klubu,tak jak Iniesta,Xavi,Puyol i kibicowanie klubowi wiąże się także z tymi zawodnikami.
Leo nigdy nie będzie mi obojętny.
1
@Image Od Fatiego bije pewność siebie i widać że nic u niego nie jest dziełem przypadku i ma znaczne lepsze wykończenie. Fati bije na łeb Viniego jeśli chodzi o liczby i dojrzałość w grze.
0
@barcowy1899 Pedri mial swoje momenty w Barcie a szczególnie w reprezentacji.
Niestety Hiszpan często gra pod taktykę"tysiąca podań" bez konkretów.
Może to kwestia trenera bo u Enrique wygląda po prostu lepiej.
Camavinga zupełnie inny piłkarz i też miał bardzo słaby sezon w Rennes.
Trzeba czekać ale osobiście i tak wolę Pedriego.
1
Vini coraz lepsza forma ale i tak nie ma podjazdu do naszego Ansu z przed kontuzji.
Oby Fati grał jak kiedyś.
1
@don'T.R.I.P.e No tak,nie powinien go zdejmować a Leo mógłby sobie darować takie gesty.
1
@don'T.R.I.P.e Bardzo dobry mecz, w pierwszej połowie znacznie lepszy od kolegów.W drugiej też nieźle.
Bramki nie strzelił chociaż brakło nie wiele bo trafił w spojenie z wolnego ze znacznej odległości.
Bardzo dobrze też rozgrywał.
Bardzo dziwna decyzja o zdjęcie Leo z boiska.
0
@JohnA Nie chodzi mi o zmianę.
PSG za Pochettino gra po prostu słabo.
Odwrócili losy meczu? Tak ale w ostatnich minutach meczu.W następnych meczach mogą nie mieć tyle szczęścia,tym bardziej z drużynami z topu.
Messi dawał w ofensywie najwięcej, więc zmiana dziwna.
3
Pochettino zdjął najlepszego na boisku, bardzo dziwna decyzja.
Tak jak mówiłem Pochettino bardzo szybko pożegna się z Paryżem.
Jeszcze po tym zachowaniu Leo jego akcję u szejka mocno spadły.
4
Potężny Juventus wyprzedził Cagliari i poczynił duży krok w stronę nie zajęcia ostatniego miejsca w tabeli!!!
0
Lucas co za asysta xD
0
Hahahaha Real w dupkę dostaję.
5
Messi zszedł to można wyłączyć.
Ciekawe jak spadła oglądalność po tej zmianie.