Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak naprawdę Policja przyjechała po Casemiro za te jego faule.
11
Na pewno to nie wina piłkarzy czy trenera.
Ktoś wyżej przekazał informacje trenerowi że mogą grać to ich wystawił.
Służby Brazylijskie też są nie poważne, dlaczego nie zrobili tego wcześniej tylko jak zaczęli grać.Cyrk
0
Na boisku ostra gra ale widać że piłkarze z Brazylii stawili się za Argentyną.
0
Ciekawe o czym dyskutują Scaloni Neymar I Leo z jakimś chłopem.
2
Covidowe szaleństwo trwa w najlepsze.
Czterech Argentyńczyków mogło być w jednej szatni ale grać na boisku to już nie bardzo.
Świat stanął na głowie a jak ktoś protestuję to od razu jest foliarzem.
Fajnie widzieć Alvesa i Messiego razem.
0
@Avada Kedavra Też mam gdzieś mecz Polskia ale wybrałem Brazylia- Argentyna
0
To jest śmieszne ale Argentyńczycy nie wiedzieli że takie coś może się stać?
Przecież na pewno zostali poinformowani że złamali jakieś protokoły a jak nie to jest cyrk
1
Jakie dymy w Brazylii xD
Gościu przyjechał by ściągnąć zawodników z boiska bo złamali protokół covidowy
0
Zaczynam żałować oglądania Argentyny bo widzę że Polska maszyna ruszyła xD
1
Pięknie Leo wygląda w koszulce Argentyny, koi to serce po oglądaniu go w PSG.
0
@PatrickoBarca Aż się łezka w oku kręci.
4
@Kgorecki2500 Co za głupota, wykształcenie nie ma żadnego znaczenia.
Wystarczy spojrzeć na taką Pawłowicz.
0
@NaFazieHitman W sumie Rooney zawsze wyglądał dosyć staro.
Jakby ogolił brodę i był w profesjonalnym treningu to by wyglądał o wiele młodziej.
3
@FC1899Barca Nadzieja jakaś jest w poprzednim sezonie grał bardzo długo bez kontuzji tylko na reprezentacji dostał urazu. Umiejętności ma bo moim zdaniem gdy grał pokazywał o wiele więcej niż Griezmann.
Tak czy siak musimy jego kontrakt przedłużyć by na na nim zarobić.
Jeśli nie będzie grał w tym sezonie na miarę swojej pensji którą mu obniżą to sprzedać i zapomnieć.
1
@Barwindg Niezłe.Herb+1
1
@Yosemite Dużo osób zapomniało o nim mam wrażenie a był świetnym bramkarzem
10
Oczekiwania są niewielkie wobec niego więc może być tylko dobrze.
Oby był w formie bo umiejętności ma na niezłym poziomie i Barcelona takiego typu napastnika dawno nie miała.
Trzymam kciuki.
0
@Coutinho007 W innych wersjach też duża przewaga Chorwata.
2
@MaTt_BarcaFan Akurat wyjątkowo ma rację.
0
@TheNekro94 Co z tego?
Jakby szybciej usłyszał gwizdek że karny to też by protestował?
Symulka to symulka i nie ma wytłumaczenia dla takich zachowań.
1
Powinna być żółta za symulację!!!
Czemu sędziowie tak się boją pokazywać kartek za to...
1
Albania gra, Polska strzela.
2
Mamy więcej farta niż umiejętności.
1
Dobrzi ci Hiszpanie, robią nas jak chcą.
Nie ma co się martwić,oni tak że wszystkimi.
San Marino zapłaci rachunek.
0
@Coutinho007 Jak można porównać tych piłkarzy,w najlepszych wersjach obu Rakitic jest 3-4 klasy lepszy.
0
Albania gra lepiej od nas, coś próbują grać.
2
Czuję że zremisujemy ten mecz
1
Ronaldo złoty balon loading...
1
@Peszko07 Jeśli dodrukowanie pieniędzy nie powoduje inflancji to czemu nie drukują bez ustanku i ograniczeń xD
0
@clyde Regularnie to on pikuje w dół że swoją formą odkąd przyszedł do nas.
Wygrał nam PK?
Śmieszą mnie te argumenty,gdyby nie znikał na cały mecz a nie pojawiał się na jedną chwilę by bramke ustrzelić to byłoby nam łatwiej w meczach i nie było by nerwów do końca meczu.