Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG jest słabe jak siki pająka.
My graliśmy lepiej z Getafe od którego Reims by z trójkę dostało.
Mam wrażenie że Pochettino poleci szybciej niż myślimy.
1
Leooo wróć
Patrzenie na Griezmanna zamiast ciebie jest okrutne
1
Messi kilka minut na boisku a Mbappe mu jeszcze nie podał.
Konflikt jak nic.
4
To teraz Tebas pęknie na pewno.
3
Ale to dziwnie wygląda.
Leooo
1
Messi czuje się jak w Barcelonie musi wejść ratować wynik.
0
@Gadulki_ Laporta by chciał się go pozbyć ale finanse blokują go.
Chyba że Holender sam odpuści.
0
@korolocik Emerson skasował akcje setkę Alenii w końcówce w strefie oczywiście Lengleta. I grał bardzo pewnie w obronie.
Miał jedną stratę a w ataku przeciętnie.
0
@Ruchks Dużo niedokładnych podań,strat i nie pokazał nic pozytywnego z przodu.
0
Ćwiąkała dał informacje że sędziowie dostali wytyczne by dawali mniej kartek
Przecież to jest jakiś żart, powinni iść w przeciwnym kierunku i dawać kartki częściej.
Granie na rzeźników z Getafe czy Espanyolu jest bardzo ciężkie i mija się to z futbolem.
Ja to jestem za rozwiązaniem że za kilka fauli danego gracza była by pewna kartka.
0
Szczerze wam powiem że zauważyłem zejście Griezmanna jakieś 30 sekund temu na flashscore...
0
Na duży Plus:Depay,Jong,Araujo
Na plus:Nico,Emerson,Dest,Alba, Roberto
Przeciętnie: Busi, Oscar,Stegen, Brait, Lenglet
Na duży minus:Gavi, Griezmann
5
Strzał słaby ale w końcu ktoś podjął decyzję o uderzeniu z dystansu.
0
Gavi jak na razie słabo, gra do najbliższego i bez ryzyka.
1
@PEDRIII Real,Bayern,PSG.
0
Ogólna gra drużyny jest okej ale poszczególni zawodnicy to jest dno i 5 metrów mułu.
0
Lenglet co za fart, piłkarz Getafe prawie wyłuskał tą piłkę jeszcze.
1
Lenglet oczywiście jak dziecko we mgle, stał i się patrzył.
0
Brawo Emerson!!!
2
Ćwiąkała się myli.
Griezmann nawet nie gra w połowie tak dobrze jak w Atletico.
1
@Rust_Cohle Tylko Rysiu.
0
@clyde Dotknął ze 4 razy piłkę z czego 3 kontakty były na stratę.
2
@Hosh Araujo i De Jong też bardzo dobrze
6
Prędzej Coutinho odpali niż Griezmann.
9
Widzieliście to?
Araujo pobiegł w strefe Lengleta by interweniować za niego xD
Francuz wbiegł na pozycję Urugwajczyka
0
Brait robi o wiele większe wrażenie niż Griezmann.
0
@pacior95 Griezmann na szpicy by znowu grać bez napastnika i aby marnował mnóstwo setek.
Nie dziękuję.
2
@Bartula Albo czy umie grać w defensywie xD
2
Mam nadzieję że Depay wytłumaczy Griezmannowi pojęcia takie jak:
drybling
udział w grze ofensywnej
robienie przewagi
wykończenie akcji
0
@JarrusFCB No mnie też właśnie.