1

PSG jest słabe jak siki pająka.
My graliśmy lepiej z Getafe od którego Reims by z trójkę dostało.
Mam wrażenie że Pochettino poleci szybciej niż myślimy.

1

Leooo wróć
Patrzenie na Griezmanna zamiast ciebie jest okrutne

1

Messi kilka minut na boisku a Mbappe mu jeszcze nie podał.
Konflikt jak nic.

4

To teraz Tebas pęknie na pewno.

3

Ale to dziwnie wygląda.
Leooo

1

Messi czuje się jak w Barcelonie musi wejść ratować wynik.

0

@Gadulki_ Laporta by chciał się go pozbyć ale finanse blokują go.
Chyba że Holender sam odpuści.

0

@korolocik Emerson skasował akcje setkę Alenii w końcówce w strefie oczywiście Lengleta. I grał bardzo pewnie w obronie.
Miał jedną stratę a w ataku przeciętnie.

0

@Ruchks Dużo niedokładnych podań,strat i nie pokazał nic pozytywnego z przodu.

0

Ćwiąkała dał informacje że sędziowie dostali wytyczne by dawali mniej kartek

Przecież to jest jakiś żart, powinni iść w przeciwnym kierunku i dawać kartki częściej.
Granie na rzeźników z Getafe czy Espanyolu jest bardzo ciężkie i mija się to z futbolem.
Ja to jestem za rozwiązaniem że za kilka fauli danego gracza była by pewna kartka.

0

Szczerze wam powiem że zauważyłem zejście Griezmanna jakieś 30 sekund temu na flashscore...

0

Na duży Plus:Depay,Jong,Araujo
Na plus:Nico,Emerson,Dest,Alba, Roberto
Przeciętnie: Busi, Oscar,Stegen, Brait, Lenglet
Na duży minus:Gavi, Griezmann

5

Strzał słaby ale w końcu ktoś podjął decyzję o uderzeniu z dystansu.

0

Gavi jak na razie słabo, gra do najbliższego i bez ryzyka.

1

@PEDRIII Real,Bayern,PSG.

0

Ogólna gra drużyny jest okej ale poszczególni zawodnicy to jest dno i 5 metrów mułu.

0

Lenglet co za fart, piłkarz Getafe prawie wyłuskał tą piłkę jeszcze.

1

Lenglet oczywiście jak dziecko we mgle, stał i się patrzył.

0

Brawo Emerson!!!

2

Ćwiąkała się myli.
Griezmann nawet nie gra w połowie tak dobrze jak w Atletico.

1

@Rust_Cohle Tylko Rysiu.

0

@clyde Dotknął ze 4 razy piłkę z czego 3 kontakty były na stratę.

2

@Hosh Araujo i De Jong też bardzo dobrze

6

Prędzej Coutinho odpali niż Griezmann.

9

Widzieliście to?
Araujo pobiegł w strefe Lengleta by interweniować za niego xD
Francuz wbiegł na pozycję Urugwajczyka

0

Brait robi o wiele większe wrażenie niż Griezmann.

0

@pacior95 Griezmann na szpicy by znowu grać bez napastnika i aby marnował mnóstwo setek.
Nie dziękuję.

2

@Bartula Albo czy umie grać w defensywie xD

2

Mam nadzieję że Depay wytłumaczy Griezmannowi pojęcia takie jak:
drybling
udział w grze ofensywnej
robienie przewagi
wykończenie akcji

0

@JarrusFCB No mnie też właśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?