Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Braithwait>Neymar
0
@Rewolucja123 To było bardzo charakterystyczne od początku jego pobytu w Barcelonie.
Jakiś wielkich o to pretensji nie będę miał :D
0
Spalony byłby ale Alba to zmarnował strasznie.
0
@norbi77 Nie mówię że gra jakoś słabo ale z ataku jest najgorszy.
0
@Swistus172 Przerzucił dwa razy bardzo dobrze na lewą stronę i tyle jeśli chodzi o ofensywę.
W defensywie jak zwykle gra dobrze ale to nie jest jego główne zadanie.
1
Griezmann miał wejść w buty Messiego, przez cały presezon tego nie zrobił, w tym meczu też.
Jak na razie to gość jest w cieniu Depaya i Braithwaita.
EDIT: źle mnie rozumiecie,nie twierdzę że jego występ jest tragiczny tylko od niego wymaga się znacznie więcej.
Braithwait pokazał w ofensywie więcej.
1
Ładnie gramy, jeszcze Messi wejdzie w drugiej połowie i nie będzie co zbierać.
0
@zenoowity Zrób dwa bo jeden może się przypadkowo skasować.
1
Dobra dawać to PeSże lub jakieś Siti :D
1
@GeneralXavi Nie zgodzę się, w tamtym sezonie naprawdę mieliśmy trochę okazji z stałych fragmentów ale skuteczność Araujo już nie mówiąc o Lenglecie pozostawiała wiele do życzenia.
0
Pique zasłużył na tą bramkę jak nikt inny !!!
3
@kuz Zależy kiedy wejdzie Lenglet.
0
Sociedad wyszło z połowy chociaż raz ? xD
8
Dziwi mnie obecność Erica zamiast Araujo.
Grunt że Lengleta nie ma.
8
Dzisiaj wygrywamy 5-0, hattrick Depaya, bramka Araujo i Demira. Dwie asysty Griezmanna, po jednej Demir, Memphis i De Jong.
0
@VegetaPolska Czyli jak zwykle xD
0
Chcielibyście zobaczyć mecz Leo przeciwko Barcelonie czy raczej byście tego chcieli uniknąć?
Osobiście wolałbym tego uniknąć w LM, widok jak Leo kręci Lengletem czy Roberto byłby okrutny ale w meczu towarzyskim chętnie bym oglądnął.
21
Za dwadzieścia minut rozpocznie się sezon pod tytułem:
https://zapodaj.net/4dc09af633cc7.jpg.html
2
@BarcaaVEB Jest jakiś szczególny powód że tyle ludzi ogląda?
0
Rozumiem gwizdać na Umtitiego że względu na jego tragiczną formę oraz że nie gra tak długo a pobiera mnóstwo forsy ale żeby gwizdać na Mbappe kiedy on był głównym motorem napędowym szczególnie gdy nie było Neymara to przesada, piszę to mimo że go nie lubię.
0
@Esio Po części masz rację, zyskamy przede wszystkim zawodnika w fazie obronnej ale ofensywnie stracimy dużo szczególnie w kreacji oraz gdy nie szło drużynie Leo jednym zrywem ratował zespół, może pojawi się taka osoba.
Będziemy mieć mniej okazji bramkowych ale skuteczność się poprawi dzięki Ansu jak wróci i oczywiście Depayowi.
0
@doc Gavi nie ma czasami urazu?
0
@Kamiloza91 City jak ściągną Kane'a to Barcelona top3
0
@masq Są głosy że Laporta Messiemu nie zaproponował jeszcze znacznej obniżki pensji.
Ciekawe sprawa, raczej nie poznamy prawdy w najbliższym okresie.
2
Pique szacun, cały czas jest bardzo oddany temu klubowi. Legenda Barcy pełną gębą.
1
@GeneralXavi Ja mam internetową i jestem bardzo zadowolony.
Raz na jakiś czas stream padnie czy będzie się przycinał ale to bardzo rzadko i w większości to w jakiś meczach z niższej półki.
0
@SuperPatsonFCB Raczej nie bo by na pewno tak zrobili.
Wydaję mi się że piłkarza rejestruje się raz na kontrakt albo coś w tym stylu.
2
Messi w PSG
Kepa bohaterem
Koniec świata nadchodzi,czy ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości?
0
Kepa Joker. Co to się porobiło xD
0
Dlaczego nie ma znaczków pocztowych z kukizem?
Ludzie nie wiedzieli by na którą stronę pluć.