2

Braithwait>Neymar

0

@Rewolucja123 To było bardzo charakterystyczne od początku jego pobytu w Barcelonie.
Jakiś wielkich o to pretensji nie będę miał :D

0

Spalony byłby ale Alba to zmarnował strasznie.

0

@norbi77 Nie mówię że gra jakoś słabo ale z ataku jest najgorszy.

0

@Swistus172 Przerzucił dwa razy bardzo dobrze na lewą stronę i tyle jeśli chodzi o ofensywę.
W defensywie jak zwykle gra dobrze ale to nie jest jego główne zadanie.

1

Griezmann miał wejść w buty Messiego, przez cały presezon tego nie zrobił, w tym meczu też.
Jak na razie to gość jest w cieniu Depaya i Braithwaita.

EDIT: źle mnie rozumiecie,nie twierdzę że jego występ jest tragiczny tylko od niego wymaga się znacznie więcej.
Braithwait pokazał w ofensywie więcej.

1

Ładnie gramy, jeszcze Messi wejdzie w drugiej połowie i nie będzie co zbierać.

0

@zenoowity Zrób dwa bo jeden może się przypadkowo skasować.

1

Dobra dawać to PeSże lub jakieś Siti :D

1

@GeneralXavi Nie zgodzę się, w tamtym sezonie naprawdę mieliśmy trochę okazji z stałych fragmentów ale skuteczność Araujo już nie mówiąc o Lenglecie pozostawiała wiele do życzenia.

0

Pique zasłużył na tą bramkę jak nikt inny !!!

3

@kuz Zależy kiedy wejdzie Lenglet.

0

Sociedad wyszło z połowy chociaż raz ? xD

8

Dziwi mnie obecność Erica zamiast Araujo.
Grunt że Lengleta nie ma.

8

Dzisiaj wygrywamy 5-0, hattrick Depaya, bramka Araujo i Demira. Dwie asysty Griezmanna, po jednej Demir, Memphis i De Jong.

0

@VegetaPolska Czyli jak zwykle xD

0

Chcielibyście zobaczyć mecz Leo przeciwko Barcelonie czy raczej byście tego chcieli uniknąć?
Osobiście wolałbym tego uniknąć w LM, widok jak Leo kręci Lengletem czy Roberto byłby okrutny ale w meczu towarzyskim chętnie bym oglądnął.

21

Za dwadzieścia minut rozpocznie się sezon pod tytułem:
https://zapodaj.net/4dc09af633cc7.jpg.html

2

@BarcaaVEB Jest jakiś szczególny powód że tyle ludzi ogląda?

0

Rozumiem gwizdać na Umtitiego że względu na jego tragiczną formę oraz że nie gra tak długo a pobiera mnóstwo forsy ale żeby gwizdać na Mbappe kiedy on był głównym motorem napędowym szczególnie gdy nie było Neymara to przesada, piszę to mimo że go nie lubię.

0

@Esio Po części masz rację, zyskamy przede wszystkim zawodnika w fazie obronnej ale ofensywnie stracimy dużo szczególnie w kreacji oraz gdy nie szło drużynie Leo jednym zrywem ratował zespół, może pojawi się taka osoba.
Będziemy mieć mniej okazji bramkowych ale skuteczność się poprawi dzięki Ansu jak wróci i oczywiście Depayowi.

0

@doc Gavi nie ma czasami urazu?

0

@Kamiloza91 City jak ściągną Kane'a to Barcelona top3

0

@masq Są głosy że Laporta Messiemu nie zaproponował jeszcze znacznej obniżki pensji.
Ciekawe sprawa, raczej nie poznamy prawdy w najbliższym okresie.


2

Pique szacun, cały czas jest bardzo oddany temu klubowi. Legenda Barcy pełną gębą.

1

@GeneralXavi Ja mam internetową i jestem bardzo zadowolony.
Raz na jakiś czas stream padnie czy będzie się przycinał ale to bardzo rzadko i w większości to w jakiś meczach z niższej półki.

0

@SuperPatsonFCB Raczej nie bo by na pewno tak zrobili.
Wydaję mi się że piłkarza rejestruje się raz na kontrakt albo coś w tym stylu.

2

Messi w PSG
Kepa bohaterem

Koniec świata nadchodzi,czy ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości?

0

Kepa Joker. Co to się porobiło xD

0

Dlaczego nie ma znaczków pocztowych z kukizem?
Ludzie nie wiedzieli by na którą stronę pluć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?