0

Depay to nasza jedyna nadzieją na sukces.
Jako jedyny zasłużył na gola dziś.

1

Balde za Albe i Puig za Roberto jak najszybciej.

0

Messi grał z leszczami w ataku teraz to musi robić Memphis.

3

Puiga wprowadzi w 90 minucie aby się upewnić że nic nie zrobi dla drużyny pomimo dostania tak wspaniałej szansy.

4

Jeśli Roberto ma pomóc odrobić straty a nie Puig czy Manaj to już nie ma dla nas nadziei.

0

Neto się obudził w 60 minucie.

0

Po pierwszym meczu awans do finału LM teraz degradacja do Segunda B xD

0

@Transu96 Tak, wyglądało to na uraz łydki przed którym go ostrzegano...

0

Griezmann,Dest i Brait jak najszybciej do zmiany.

2

Dest chciał jak Yeboah ale niestety nie ta liga nie ten poziom piłkarski.

0

Gramy słabo w fazie wyprowadzenia piłki ale nie zmienia to faktu że nas oskubali z gola na dodatek pięknego.
Cieszy że kreujemy sporo okazji bramkowych.

27

Gdzieś był faul Braita????
Przecież nawet piłkarz Bilbao nie wyskoczył nie wiedząc dlaczego

17

Gdyby nie Messi to Griezmann by był gwiazdą u nas.
Argentyńczyk ewidentnie go blokuje na boisku.

0

Trzeba wprowadzić Lengleta za Pique i wtedy będzie spokojniej w obronie.

0

Stegen wracaj jak najszybciej !!!

2

Depay przyjęcie na najwyższym poziomie.

0

Neto powinnien wyjść o wiele szybciej i bardziej zdecydowanie.

0

Brait okazał litość bo wie że za chwilę wpakuje kilka brameczek.

1

@Janiama Bilbało 1 Barcelona 4

66

Za chwilę wyjdzie i powie że sami rasiści w klubie xD

1

@fart Tak zdecydowanie była to głowa smoka, dzień był słoneczny i super to wyglądało.

1

Kiedyś zrobiłem takie o to zdjęcie.
Na żywo wyglądało to że tak powiem spektakularnie i zdecydowanie wyraźniej
https://zapodaj.net/95b0e707e4856.jpg.html
Też widzicie tak jak ja jakiś kształt?
Jeśli tak to jaki?
@FC1899Barca przypomniałeś o tym zdjęciu tą twarzą z chmur.

1

@Tomo1989 Na początku jego przygody z Barceloną można było odnieść wrażenie że mało ryzykuje i raczej gra zachowawczo ale inne aspekty były na najwyższym poziomie.
Pod koniec sezonu a szczególnie na Euro był bardzo kluczowy.
Spokojnie to przychodzi z wiekiem a to był jego pierwszy sezon na najwyższym poziomie i widać cały czas progres.
Komentarz absolutnie przesadzony.

0

@Bykunn Polska przede wszystkim ma problem z rodzinami gdzie nie decydują się chociażby na 1 dziecko.Mamy dużo rodzin wielodzietnych.
Więc musimy dążyć by posiadali chociaż to jedno a poprawa życia w Polsce to na pewno zapewni.

2

Totki trafiają na moją listę drużyn na które nie stawiam...
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMjMxNDYxODQwMDrdauSJe8UpknPdZL0=

0

@DonMatteo901 W rewanżu będzie ekstra ciężko ale do ugrania.
Obstawiam że Gent strzeli chociaż jedną bramkę, wyczuwam karne.

50

Raków nie tak dawno jeszcze był w drugiej lidze a teraz walczą w Europie.
Jedyny klub który godnie prezentuje Polskę na arenie międzynarodowej.

1

@LeoMessiah X2 dałem chociaż sam w to nie wierzyłem :D

3

@Kettger Nie, z definicji małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Małżeństwa mają przywileje z racji możliwości posiadania potomstwa.
Po za tym homoseksualiści mogą u notariusza załatwić sprawę dziedziczenia czy możliwości dostania informacji o stanie zdrowia. Nie widzę żadnego powodu po co by mieli zawierać małżeństwo, przecież to nie ma żadnego celu.
Mowa oczywiście o małżeństwie cywilnym.

7

Bardzo dobra decyzja jeżeli nie będziemy mieć maksymalnej ilości zawodników w kadrze, niepotrzebnie byśmy dokładali komuś presje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?