Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Gdyby nie Messi to Griezmann by był gwiazdą u nas.
Argentyńczyk ewidentnie go blokuje na boisku.
0
Trzeba wprowadzić Lengleta za Pique i wtedy będzie spokojniej w obronie.
0
Stegen wracaj jak najszybciej !!!
2
Depay przyjęcie na najwyższym poziomie.
0
Neto powinnien wyjść o wiele szybciej i bardziej zdecydowanie.
0
Brait okazał litość bo wie że za chwilę wpakuje kilka brameczek.
1
@Janiama Bilbało 1 Barcelona 4
66
Za chwilę wyjdzie i powie że sami rasiści w klubie xD
1
@fart Tak zdecydowanie była to głowa smoka, dzień był słoneczny i super to wyglądało.
1
Kiedyś zrobiłem takie o to zdjęcie.
Na żywo wyglądało to że tak powiem spektakularnie i zdecydowanie wyraźniej
https://zapodaj.net/95b0e707e4856.jpg.html
Też widzicie tak jak ja jakiś kształt?
Jeśli tak to jaki?
@FC1899Barca przypomniałeś o tym zdjęciu tą twarzą z chmur.
1
@Tomo1989 Na początku jego przygody z Barceloną można było odnieść wrażenie że mało ryzykuje i raczej gra zachowawczo ale inne aspekty były na najwyższym poziomie.
Pod koniec sezonu a szczególnie na Euro był bardzo kluczowy.
Spokojnie to przychodzi z wiekiem a to był jego pierwszy sezon na najwyższym poziomie i widać cały czas progres.
Komentarz absolutnie przesadzony.
0
@Bykunn Polska przede wszystkim ma problem z rodzinami gdzie nie decydują się chociażby na 1 dziecko.Mamy dużo rodzin wielodzietnych.
Więc musimy dążyć by posiadali chociaż to jedno a poprawa życia w Polsce to na pewno zapewni.
2
Totki trafiają na moją listę drużyn na które nie stawiam...
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMjMxNDYxODQwMDrdauSJe8UpknPdZL0=
0
@DonMatteo901 W rewanżu będzie ekstra ciężko ale do ugrania.
Obstawiam że Gent strzeli chociaż jedną bramkę, wyczuwam karne.
50
Raków nie tak dawno jeszcze był w drugiej lidze a teraz walczą w Europie.
Jedyny klub który godnie prezentuje Polskę na arenie międzynarodowej.
1
@LeoMessiah X2 dałem chociaż sam w to nie wierzyłem :D
3
@Kettger Nie, z definicji małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Małżeństwa mają przywileje z racji możliwości posiadania potomstwa.
Po za tym homoseksualiści mogą u notariusza załatwić sprawę dziedziczenia czy możliwości dostania informacji o stanie zdrowia. Nie widzę żadnego powodu po co by mieli zawierać małżeństwo, przecież to nie ma żadnego celu.
Mowa oczywiście o małżeństwie cywilnym.
7
Bardzo dobra decyzja jeżeli nie będziemy mieć maksymalnej ilości zawodników w kadrze, niepotrzebnie byśmy dokładali komuś presje.
0
@amanter Jeśli to prawda to w aktualnej sytuacji jest to bardzo dobry układ dla nas.
1
@Mizander O tym samym pisałem, myślę że presja na niego tak nie działa a i na ten numer zasługuje chociaż dziwnie widzieć bramkarza z 10.
2
Niech gra tutaj jak najdłużej ale przy przedłużaniu umowy trzeba te jego chore zarobki ukrócić co najmniej o połowę.
0
Pod żadnym pozorem bym 10 Cou nie dawał.
Nie oszukujmy się dostanie tego numeru wiąże się z dodatkową presją.
Coutinho bardzo lubię i jego styl gry ale za bardzo nie wierzę w to że się odbuduję, szczególnie jakby dali mu tą dychę.
Jeśli nie będziemy mieć pełnej kadry to nikomu nie dawać a jeśli będzie inaczej to ktoś ze starszych powinnien wziąć ten numer.
Najlepiej jakby był to Pique, dobrą opcją byłby też Aguero. Chętnie też zobaczył bym z takim numerem Ter Stegena.
0
@FanBarcy123 No właśnie a tam gra Lewy a reszta ligi jest na znacznie niższym poziomie.
2
@Janiama Nikt nie podważa klasy Lewego tylko jest mowa o tym że takich statystyk nie kręcił by w lepszej lidze czy w słabszym zespole.
Liga niemiecka aktualnie jest na poziomie co najwyżej francuskiej.
2
@Janiama Bundeslidze ogórki nie graja?
Wystarczy sobie puścić kilka meczy nawet drużyn z top5 zobaczyć jak graja?
Oprócz Bayernu to ostatnimi czasy Niemcy w Europie nie grają kompletnie nic.
2
@tobiasson92 W punkt!
0
@MesQueUnClub96 Nie wtykaj mi słów których nie napisałem.
0
@FCMichalo W PL strzelał maksymalnie 22 bramek w Niemieckiej o wiele więcej.
0
@daniel32778 Tak strzelił by koło 30 ale nie ponad 40.
Właśnie o to mi chodzi.
Lewy jest oczywiście bardzo dobrym napastnikiem.
0
@patry295 Oprócz Bayernu to Hiszpanie dochodzą o wiele dalej w Europie niż drużyny z ligi Niemieckiej. To jest Fakt.